• Informacje na temat:

  michał koterski miss polski

Artykuły na temat: michał koterski miss polski
 • Piękno w czystej postaci

  W Płocku, jak co roku, zagoszczą najpiękniejsze Polki. Walczyć będą o koronę i tytuł Miss Polski 2012. Która z 24 dziewcząt wygra?

 • Pierwszy taki film od lat

  Już w piątek, 8 kwietnia, do kin wejdzie krótkometrażowy film "Wszystko", w którym główne role grają Marta Żmuda Trzebiatowska, Mateusz Banasiuk, Antoni Pawlicki i Michał Koterski. Jest to pierwsza polska produkcja sfinansowana przez internautów oraz pierwszy od wielu lat obraz krótkometrażowy, który trafia do regularnej dystrybucji kinowej.

 • Gdynia 2002: Zwycięża "Dzień świra"

  ..."Dzień świra" Marka Koterskiego zdobył Złote Lwy podczas zakończonego w sobotę wieczorem, 21 września, XXVII Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Marek Kondrat , występujący w filmie, odebrał wyróżnienie za najlepszą pierwszoplanową rolę męską. "Dzień świra" uhonorowano również za najlepszy dźwięk oraz nagrodą Stowarzyszenia Filmowców Polskich. Doceniono również debiutantów.

 • "Disco pod gwiazdami" w Polsacie: Recital Zenka Martyniuka

  ..., Mario Bischin, Remady & Manu L, Danzel i Stefano Terrazzino. Koncerty poprowadzą: wybrana podczas Gali Miss Polski 2016 Miss Widzów Polsatu Laura Mancewicz, Maciej Dowbor i Michał Koterski.

 • Disco pod Gwiazdami 2019 po raz pierwszy w Białymstoku: Maryla Rodowicz, Doda i inni

  W dniach 3-4 sierpnia w Białymstoku odbędzie się plenerowy i darmowy koncert Disco pod Gwiazdami. Wydarzenie z udziałem polskich i zagranicznych gwiazd transmitować będzie telewizja Polsat.

 • Trzebiatowska w 15-minutowej komedii

  ...8 kwietnia na ekrany kin trafi "pierwszy polski film finansowany przez internautów" - "Wszystko" w reżyserii Artura Wyrzykowskiego. Główne role w 15-minutowym obrazie zagrali: Mateusz Banasiuk, i Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • "Taniec z gwiazdami": Zobaczcie, jak tańczą!

  ...kolejnej nowej tanecznej twarzy w programie - Kamila Kuroczko. Kolejną szansę na końcowy sukces będzie miał Rafał Maserak, który, znów zatańczy z blondynką, tym razem - Marceliną Zawadzką , Miss Polonia 2011. Na parkiecie pojawi się aktorka Marta Wierzbicka z innym tanecznym weteranem Łukaszem Czarneckim. Aktorka Joanna Orleańska wystąpi w parze z Przemysławem Modrzyńskim, a aktor Michał Koterski...

 • "Wszystko" z miłości (do kina)

  ..., Marta Żmuda Trzebiatowska, Antoni Pawlicki i Michał Koterski. "Wszystko" wejdzie do kin 8 kwietnia i będzie pokazywany jako dodatek do filmu "Miss Kicki". Chcesz pójść do kina na film "Wszystko(...) pierwszy polski film współfinansowany przez internautów. Reżyser zebrał środki potrzebne do realizacji poprzez stronę wszystko.net. - Bardzo chciałem zrobić ten film dobrze. Chciałem się nauczyć, jak...

 • Premiera "Śniadania do łóżka"

  ...najbardziej szczere" - powiedziała po premierze aktorka. Film obejrzeli też m.in. Janusz Morgenstern, Marek Koterski, Violetta Kołakowska, Andżelika Piechowiak i Michał Lesień.