• Informacje na temat:

  michał koterskiego

Artykuły na temat: michał koterskiego
 • Michał Koterski jako Edward Gierek

  ...27 lipca rozpoczynają się zdjęcia do filmu "Gierek". W tytułowej roli zobaczymy Michała Koterskiego, żonę Edwarda Gierka zagra Małgorzata Kożuchowska.

 • Michał Koterski ma żal do Ilony Łepkowskiej

  O swoich pretensjach do słynnej polskiej scenarzystki Michał Koterski opowiedział podczas wtorkowej relacji na żywo na Instagramie, którą prowadziła Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Aktor zdradził tam, że Ilona Łepkowska skrytykowała jego występ w filmie "7 uczuć".

 • Michał Koterski wzruszył fanów. Niezwykły kadr z ojcem

  Michał i Marek Koterscy to rodzina, którą wielbiciele polskiej kinematografii albo kochają, albo nienawidzą. Charyzmatyczni artyści prowadzili burzliwe życie. Ojciec jest znanym reżyserem, który dał Polakom postać Adasia Miauczyńskiego. Syn jest aktorem, prezenterem telewizyjnym i satyrykiem. Choć ich historia ma wiele zakrętów, po latach obaj przyznają, że łączy ich wyjątkowa więź. Dowodem na to...

 • ​Michał Koterski skrytykowany przez fanów

  Kampania społeczna @urlopwkraju to odpowiedź na straty, które z powodu pandemii koronawirusa poniosła rodzima branża turysytyczna. Organizatorki akcji wraz z blogerami i artystami namawiają rodaków do tego, żeby spędzili tegoroczny urlop w Polsce. Jedną z osób, która niedawno przyłączyła się do projektu jest Misiek Koterski.

 • "7 uczuć": Najbardziej kasowy film Koterskiego

  ..."7 uczuć" najchętniej oglądanym filmem Marka Koterskiego! Komedię z gwiazdorską obsadą od premiery zobaczyło aż 827 112 widzów.

 • Michał Koterski przyznał, że waży już 100 kilogramów

  Michał Koterski był we wtorek, 19 maja, gościem Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora w ich instagramowym programie "Domówka u Dowborów". W pewnym momencie pochwalił się sporym brzuchem i powiedział, że waży 100 kilogramów.

 • "7 uczuć" Marka Koterskiego: Jest pierwszy zwiastun

  Dystrybutor nowego filmu Marka Koterskiego "7 uczuć" zaprezentował pierwszy zwiastun oczekiwanej produkcji.

 • "Taniec z gwiazdami": Szczere wyznania Michała Koterskiego

  ...- To zabawa, ale poprzeczkę stawiam wysoko i walczę ze swoimi słabościami. Chcę tańczyć coraz lepiej. Nie dla wygranej, a dla samego siebie - przyznaje Michał Koterski.

 • Premiera filmu Koterskiego

  Najnowszy film Marka Koterskiego "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" ujrzał światło dzienne. W warszawskim kinie Cinema City odbyła się uroczysta premiera tego obrazu. Obecni na niej byli, oprócz wielu zaproszonych gości, również główni twórcy filmu - Marek Koterski, Marek Kondrat, Andrzej Chyra i Michał Koterski.

 • "7 uczuć": Staś i Nel oczami Koterskiego

  Już ponad 500 tysięcy widzów w ciągu dwóch tygodni obejrzało najnowszą komedię Marka Koterskiego "7 uczuć". Z tej okazji dystrybutor zaprezentował niepublikowaną wcześniej scenę z filmu.

Zdjęcia na temat: michał koterskiego
Wideo na temat: michał koterskiego
 • Michał Koterski: Jestem egocentrykiem, ale pomagam

  Pomaganie daje mi dużo radości - twierdz Michał Koterski. Aktor wspiera potrzebujących, gdy tylko otrzyma taką prośbę. Podkreśla jednak, że na co dzień jest człowiekiem skoncentrowanym na sobie.

 • Michał Koterski i Marcela Leszczak opowiedzieli o synku!

  Michał Koterski (38 l.) i Marcela Leszczak (25 l.) niedawno po raz pierwszy zostali rodzicami. W najnowszym wywiadzie opowiedzieli, jak odnajdują się w nowej roli. Najpierw ukochana aktora zdradziła, że mimo iż wyglądają na wypoczętych, to tak naprawdę są niewyspani. Nie za bardzo wiadomo, dlaczego, bowiem - jak później podkreślała ona i "Misiek" - ich synek jest "bardzo grzeczny", a nawet