• Informacje na temat:

  michał kruk klan

Artykuły na temat: michał kruk klan
 • Misterzy Polski robią karierę w... serialach!

  Dwóch aktorów grających w najpopularniejszych polskich serialach zdobyło w przeszłości tytuł... Mister Poland, czyli męski odpowiednik tytułu Miss Polonia. W 1999 roku najprzystojniejszym Polakiem ogłoszono Michała Kruka, czyli doktora Karola Wysockiego z "Klanu", dwa lata wcześniej w wyborach Mister Poland zwyciężył Robert Koszucki, czyli doktor Rafał Konica z "Na dobre i na złe".

 • "Klan": Zakochane siostry

  W "Klanie" na wiosnę wybuchną uczucia. Strzała amora ugodzi Olę (Kaja Paschalska) i Agnieszkę (Paulina Holtz) Lubicz. Czy panie dadzą się ponieść namiętności?

 • Nici ze ślubu u Lubiczów!

  Choć Krystyna (Agnieszka Kotulanka) i Paweł (Tomasz Stockinger) po cichu liczyli na to, że ich starsza córka Agnieszka (Paulina Holtz) ułoży sobie życie z przystojnym lekarzem Karolem (Michał Kruk), oni zakończą swój związek. Sprawdź, dlaczego!

 • Zraniona boi się kochać

  - Uważam, że Agnieszka zachowuje się okropnie - mówi Paulina Holtz. Sądzi, że jej bohaterka powinna bardziej zatroszczyć się o uczucia swojej córki. Sama jest matką dwóch dziewczynek i wie, jak potrafią być wrażliwe!

 • Znów zagrają razem!

  W "Klanie" grały razem przez prawie 14 lat. Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta Chojnicka, i jej serialowa córka Dorota Naruszewicz, czyli Beata Borecka, znów będą się spotykały w pracy. Czyżby Dorota zamierzała wrócić do "Klanu"?

 • Trzy szalone siostry

  Teresa Lipowska, czyli Barbara Mostowiak z "M jak miłość", w roli emerytowanej funkcjonariuszki SB, Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta Chojnicka z "Klanu", jako neurotyczna pensjonarka w średnim wieku, i Ewa Szykulska, czyli Renia z "Plebanii", wcielająca się w erotomankę... W Teatrze Komedia trwają ostatnie próby przed premierą "Furii" Marcina Szczygielskiego.

 • Weekend w serialach: Opisy odcinków

  ...niespodziewanie namiętnie całuje Zbrowską. Dziewczyna nie kryje swojego oburzenia. Tymczasem Franek chce zabrać od Górków rzeczy Cariny i dziecka. Na drodze jednak staje mu Stefan. Klan odc. 3362(...) uczestniczyć w wyprawie do Afryki. Monika też ma jedno zastrzeżenie. Z ludźmi wynajętymi przez syna musi pojechać Bogdan. Pierwsza miłość odc. 2749 Zdesperowani Melka i Michał przeszukują policyjne...

 • "M jak miłość": Były Mister Polski dołączył do obsady "Emki"!

  Koszucki, czyli doktor Rafał Konica z "Na dobre i na złe" (Mister Poland 1997), Michał Kruk, czyli Adam Zięba z "Instynktu" (Mister Poland 1999), oraz Rafał Maślak, czyli strażak Rafał z "Na sygnale" (Mister Polski 2014). O krok od zdobycia tytułu Mistera Polski był też kilka lat temu Bartosz Waga, czyli Borys Ostrowski z "Klanu". Jakuba Kucnera w roli posterunkowego Roberta Stadnickiego po raz...

 • ​"Druga szansa": Były Mister Polski chce być gwiazdą seriali!

  ...", a w 1999 roku Michał Kruk, czyli doktor Karol Wysocki z "Klanu". W 2015 roku do finału konkursu zakwalifikował się też Bartosz Waga, czyli kardiolog Wojciech Jarosz ze "Szpitala" i niezapomniany Konrad...

 • "M jak miłość": Bartek Waga zostanie nowym Misterem Polski?

  W historii wyborów najprzystojniejszego Polaka po tytuł Mistera Polski sięgnęło już dwóch aktorów serialowych - w 1997 roku konkurs wygrał Robert Koszucki, czyli Rafał Konica z "Na dobre i na złe", a w 1999 roku Michał Kruk, czyli doktor Karol Wysocki z "Klanu". Na liście czternastu finalistów tegorocznej edycji plebiscytu, którego rozstrzygnięcie nastąpi w połowie listopada, także znajduje się...

Wideo na temat: michał kruk klan
 • Zniknięcie

  Głównym bohaterem "Zniknięcia" jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony. Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Nad życie

  Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko,...