• Informacje na temat:

  michał lewandowski

Artykuły na temat: michał lewandowski
 • Michał Lewandowski: Nudny "kanapowiec"

  Na planie serialu "Julia" Michał Lewandowski zachwyca nieprzeciętnym poczuciem humoru. Czy aktor prywatnie też rzuca dowcipami jak z rękawa?

 • Robert Lewandowski i Donatan razem: Zobacz teledysk "Mansa Musa"

  Do sieci trafił teledysk "Mansa Musa" wspólnego projektu Roberta Lewandowskiego i Donatana. W numerze wystąpili raperzy Sitek, ReTo i DonGURALesko.

 • "The Voice Kids": Michał Szczurek, Lenka Marzec i Wiktoria Gabor w finale!

  W "The Voice Kids" coraz mniej niewiadomych. W sobotę (2 lutego) poznaliśmy finalistów programu z drużyny Tomsona i Barona. Trenerzy do najważniejszego odcinka zabrali: Wiktorię Gabor, Lenkę Marzec i Michała Szczurka.

 • "Julia": Skandal na ślubie

  W sali ślubów krakowskiej Willi Decjusza grana przez Julię Rosnowską tytułowa bohaterka serialu "Julia", postanowiła powiedzieć "tak" Maćkowi (Michał Lewandowski).

 • Jaki jest debiut reżyserski Pazury?

  Prapremiera filmu "Weekend", debiutu reżyserskiego aktora Cezarego Pazury, odbyła się we wtorek wieczorem, 4 stycznia, w kinie Silver Screen w Łodzi. W pokazie, obok reżysera, wzięli udział m.in. odtwórcy głównych ról - Paweł Małaszyński i Michał Lewandowski.

 • Kino lekkie robi się ciężko

  Michał Lewandowski to aktor, który ma na swym koncie udział w kilku filmach ("Nienasycenie", "Drzazgi") i serialach ("Na Wspólnej", "Sąsiedzi"). Szerszej publiczności najbardziej znany jest z roli w serialu "Majka", gdzie zagrał Adama, przyjaciela głównego bohatera. Teraz będzie kojarzony jeszcze z jedną rolą - w filmie Cezarego Pazury "Weekend" 31-letni aktor wciela się w postać gangstera Guli.

 • Niechciana przeszłość

  ..."Kret" , reż. Rafael Lewandowski, Polska 2011, dystrybutor: Kino Świat, premiera kinowa: 5 sierpnia 2011

 • Gdzie mieszka i pracuje Majka?

  Pokój Majki Olkowicz na rogu Smoczej i Bernardyńskiej, kawiarnia "Klisza" na Kazimierzu, gdzie pracuje najlepsza przyjaciółka Majki - Lilka, "Automobil Club Krak", któremu prezesuje Aleksandra Duszyńska, biuro architektoniczne "Panorama Projekt" Michała Duszyńskiego - wszystkie te miejsca sąsiadują ze sobą pod jednym dachem. Jest nim hala zdjęciowa TVN w Krakowie.

 • Prezenterki znikają z TVP Info

  Na antenie TVP Info nie zobaczymy już Danuty Holeckiej, Małgorzaty Żochowskiej i Edyty Lewandowskiej. To decyzja nowych władz TVP Info. Kto zastąpi na antenie dziennikarki?

 • Politycy w "Tańcu z gwiazdami"

  ..." - Kamilą Kajak. Sandra Lewandowska zatańczy z Michałem Skawińskim. "Chcę pokazać inną twarz polityka. Nie tylko tę, która widzowie znają z Sejmu" - wyjaśnia posłanka. Zarówno Lewandowska, jak i Bosak...

Zdjęcia na temat: michał lewandowski
Wideo na temat: michał lewandowski
 • "Julia": Michał Lewandowski: Maciek spoważnieje

  - Maciek był już śmiesznym pajacem; był też człowiekiem z poważnym problemem. Teraz skoncentruje się przede wszystkim na tym, żeby pomagać tym, którzy go potrzebują, chociaż nie straci przy tym wesołego ducha - mówi Michał Lewandowski, odtwórca roli Maćka w serialu "Julia", zapowiadając jednocześnie, że widzów czeka jeszcze wiele prawdziwie sensacyjnych wątków!

 • "Julia": Michał Lewandowski: zagrać geja inaczej

  Nie gram Maćka-geja w sposób, w jaki do tej pory gej był grany. Gram normalnego faceta bez naleciałości kojarzonych ze środowiskiem homoseksualnym - Michał Lewandowski o tym, jak gra mu się swojego bohatera w serialu "Julia". Z punktu widzenia aktora, im bardziej różnorodne propozycje, tym jest fajniej - dodaje.

 • "Julia ma słabość do Maćka"

  Grana przez Julię Rosnowską tytułowa bohaterka serialu "Julia" postanowiła powiedzieć "tak" Maćkowi (Michał Lewandowski).

Dyskusje na temat: michał lewandowski