• Informacje na temat:

  michał łuczak

Artykuły na temat: michał łuczak
 • "Pierwsza miłość": Droga do szczęścia Marysi

  .... Aż trzy razy stawali na ślubnym kobiercu!  Jednak młodzieńcze uczucie nie było tak mocne i w miarę upływu lat coraz trudniej było im dochować sobie wierności. Majka wdała się w romans z Michałem(...) świecie, Hubert (Michał Czernecki) błyskawicznie odnalazł się w roli ojca. Niestety, jego romans z Sandrą (Monika Dryl) oraz noc, którą Marysia spędziła z Szymonem (Marcin Korcz), uniemożliwiła im dalsze...

 • Ostatni odcinek serialu "Wataha"

  W niedzielę, 16 listopada, zostanie wyemitowany ostatni odcinek serialu HBO "Wataha" o strażnikach granicznych w Bieszczadach. W tej obyczajowo-sensacyjnej produkcji HBO pojawia się wiele postaci drugoplanowych, a wraz z nimi nowe, intrygujące wątki. Na planie pojawili się m.in. Jacek Koman, Marian Dziędziel, Jacek Lenartowicz, Julia Pogrebińska, Dagmara Bąk oraz Maciej Mikołajczyk.

 • "Wataha": Ostatni odcinek już w niedzielę!

  ...dowiadujemy na początku, nie jest tym, czym nam się wydaje - mówi o swojej postaci aktorka Julia Pogrebińska. Wiele pozytywnych emocji wzbudza Michał Łuczak (Jacek Lenartowicz), przyjaciel(...) wzbudza sympatię. Łuczak wiele w życiu widział, cechuje go duża przenikliwość i umiejętność logicznego myślenia, dlatego też niejednokrotnie stara się studzić emocje Rebrowa, próbując chronić go przed...

 • Aneta Zając i losy jej bohaterki w "Pierwszej miłości"

  Przebojowa, zakochana i promienna - tak dzisiaj prezentuje się Marysia Radosz z serialu "Pierwsza miłość". Choć życie nie szczędziło jej trudności, zawsze miała w sobie siłę, by sprostać kolejnym wyzwaniom. Czy znów dostanie od losu szansę na wielką miłość?

 • Serialowy przewodnik

  ...przyjeżdża w odwiedziny do córki. Gdy dziewczyna otwiera mu drzwi, Chojnicki ze zdziwieniem zauważa, że towarzyszy jej jego wnuk, Jasiek. odc. 3213 Zirytowana Zyta robi wymówki Michałowi. Jest zła(...) odc.13 Anna zeznaje w sądzie. Niestety, wiele faktów z przeszłości działa na jej niekorzyść. Artman jest przekonany, że otrzyma pełnię praw rodzicielskich. Tomasz zarzuca Michałowi, że zabrał umierającą...

 • W podwójnej roli

  Latami pracował na swoją mistrzowską pozycję. Wyniesiony na sportowy piedestał, równie szybko stał się w środowisku persona non grata. Spektakl Teatru Telewizji przypomni niejednoznaczną historię Jerzego Pawłowskiego.

 • "O mnie się nie martw": Hit czy kit? Kto rozczarował widzów, a kto zabłysnął?

  Lenartowicz jako Łuczak, który pokazał oblicze prawdziwego faceta z tamtych stron. Także Jarosław Boberek ukazał swoją zupełnie nową, nieznaną widzom twarz. Autentyzm to kolejny atut produkcji. W serialu jest(...). Na ekranie trwają kilka sekund. Cały proces przygotowań do tego efektu zaczął się od jednego rysunku wykonanego długopisem przez Michała Gazdę. Reżyser narysował na kartce dziewięć okien, w których...

 • Pokochała go publiczność

  W czwartek, 14 czerwca, przypada 20. rocznica śmierci Stanisława Barei, reżysera filmowego, twórcy niezapomnianych komedii i seriali telewizyjnych.

 • Rozynek o nowej płycie

  8 października na rynku pojawi się drugi solowy album Marcina Rozynka. Następca "Księgi urodzaju" ma być - według samego muzyka" - "jeszcze lepszy". Były wokalista grupy Atmosphere planuje promować go na jesiennej trasie po kameralnych klubach.

 • Animacje Se-ma-fora dostępne dla niewidomych

  Niewidomi i osoby niedowidzące będą mogły "oglądać" animacje łódzkiego Se-ma-fora na ogólnodostępnym kanale Se-ma-for TV na YouTube. Dzięki audiodeskrypcji poznają m.in. wyraz twarzy, przebieg akcji, scenerię czy kostiumy w filmie.

Wideo na temat: michał łuczak
 • Zniknięcie

  Głównym bohaterem "Zniknięcia" jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony. Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Nad życie

  Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko,...