• Informacje na temat:

  michał malitowski tylko taniec

Artykuły na temat: michał malitowski tylko taniec
 • "Taniec z Gwiazdami": Wieniawa zachwyca, Malitowski przeklina

  Żadna z par nie odpadła w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Najlepsze oceny od jurorów otrzymała Julia Wieniawa. Inauguracyjny program 11. edycji obfitował też w dodatkowe atrakcje. Michał Malitowski powtórzył słynny wyczyn Beaty Tyszkiewicz i siarczyście zaklął na wizji, z kolei Paulina Sykut-Jeżyna przypadkowo ujawniła imię syna Rafała Maseraka.

 • Michał Malitowski: Depresja to także choroba ciała

  ...- Depresja jest nie tylko chorobą duszy, ale też ciała, mózgu. Wymaga leczenia, a nie jedynie zabiegów higienicznych - tłumaczy Michał Malitowski. Juror "Tańca z Gwiazdami" opowiedział o trudnych momentach swojego życia, kiedy "dusza rozpadła się na kawałki".

 • Michał Malitowski: Zakłada się, kto wygra "Taniec z Gwiazdami"

  Trudno wyobrazić sobie "Taniec z Gwiazdami" bez Michała Malitowskiego. Słynny juror jest z nim związany od pięciu lat. Uważa, że to wspaniała przygoda, która nigdy mu się nie znudzi. Właśnie okazało się, że z powodu kontuzji tancerz nie pojawi się w drugim odcinku tanecznego show.

 • Michał Malitowski: Chciałem być piłkarzem

  Pamięta pan, kiedy po raz pierwszy pomyślał: "Tak, chcę tańczyć!"? Michał Malitowski: - To było w czasach, gdy zupełnie nie wyglądałem na tancerza. Byłem grubaskiem kopiącym piłę z kolegami(...) jesteśmy bliżej samych siebie. Daje je taniec... ...który dla pana jest pracą, ale też miłością, filozofią, pasją? - I stylem życia. Żeby tańczyć, trzeba poznać siebie, swoje potrzeby, cele, możliwości...

 • "Taniec z Gwiazdami": Malitowski przegrał zakład

  W ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" Adam Zdrójkowski wspólnie z Wiktorią Omyłą zatańczyli sambę. Jury oceniło występ pary zaledwie na 22 punkty. "Uroczo nieporadny" - tak taniec Adama podsumował surowy Michał Malitowski. Jednak to nie umiejętności taneczne, a ilość fanów na Instagramie młodego aktora najbardziej rozzłościły jurora show.

 • Michał Malitowski: Najwspanialsza życiowa rola

  ...- Program przyciąga coraz lepszych zawodników. Od pierwszego odcinka siedzę wbity z wrażenia w fotel – przyznaje juror "Tańca z Gwiazdami", Michał Malitowski i wyjawia, za kogo trzyma kciuki w bieżącej edycji show.

 • Michał Malitowski: Kocham Beatę Tyszkiewicz

  Najbardziej utytułowany tancerz w Polsce i jednocześnie juror „Tańca z gwiazdami” odkrywa przed nami kulisy show. Jednocześnie Michał Malitowski zdradza, co ukochana córeczka zmieniła w jego życiu i dlaczego chciałby, by jak najwcześniej poszła w jego ślady.

 • Michał Malitowski: Gotowi na pot, krew i łzy?

  Michał Malitowski, który tym razem będzie jurorem "World of Dance", zdradza, czego oczekuje od zawodników. Tancerz wspomina również swój debiut na parkiecie i związane z tym emocje.

 • Michał Malitowski w jury "World of Dance"

  Jako pierwszy tancerz w historii, przez osiem lat z rzędu wygrywał najbardziej prestiżowy turniej tańca na świecie w Blackpool. W maju jako pierwszy Polak i najmłodszy w historii tancerz został sędzią tego konkursu. Jesteście ciekawi, co Michał Malitowski będzie robił jesienią tego roku? Oglądajcie pierwszą polską edycję najsłynniejszego tanecznego show "World of Dance"!

 • Michał Malitowski o ocenianiu innych

  Michał Malitowski opowiada o jurorskich błędach oraz o tym, co w "Tańcu z gwiazdami" było dla niego największym zaskoczeniem.

Wideo na temat: michał malitowski tylko taniec
 • "Taniec z Gwiazdami": Magda Bereda jest szczęśliwa, bo jest progres

  będzie recenzja twojego tańca" - w Iwonę Pavlović wcielił się Andrzej Grabowski. "Nie było dobrze, było dużo zmian, których nie byłaś w stanie ogarnąć" - również Michał Malitowski również nie miał nic(...) od podstaw". Para otrzymała tylko 12 punktów. Jednak Magda Berda jest zadowolona. "Jestem szczęśliwa, że przez ten tydzień udało się zrobić progres" - mówi.