• Informacje na temat:

  michał marzec

Artykuły na temat: michał marzec
 • "The Voice Kids": Michał Szczurek, Lenka Marzec i Wiktoria Gabor w finale!

  W "The Voice Kids" coraz mniej niewiadomych. W sobotę (2 lutego) poznaliśmy finalistów programu z drużyny Tomsona i Barona. Trenerzy do najważniejszego odcinka zabrali: Wiktorię Gabor, Lenkę Marzec i Michała Szczurka.

 • Gwiazdy muzyki powiedziały - marzec 2016

  Marzec dał nam odpowiedź na pytanie, kto będzie reprezentował nas na Eurowizji. Temat krajowych preselekcji był niezwykle gorąco komentowany przez wykonawców. O czym jeszcze mówiły w ubiegłym miesiącu gwiazdy muzyki?

 • Była żona Michała Wiśniewskiego (36 l.) planuje ślub z jego imiennikiem. Tym razem kolej na Michała Szatkowskiego.

 • Liroy o swej fundacji

  Liroy, czołowy polski raper, który naprawdę nazywa się Piotr Marzec, w piątek, 12 marca, na specjalnej konferencji prasowej, poinformował w rodzinnych Kielcach o szczegółach działalności Fundacji LiRoy Bank. Otoczy ona opieką ośrodek dla utalentowanej - nie tylko muzycznie - młodzieży, nazwany Kielecką Szkołą Jazdy.

 • 500. wydanie kultowego programu

  Już we wtorek, 18 października, o godz. 21:40 Michał Olszański poprowadzi wyjątkowe, 500. wydanie jednego z najpopularniejszych programów telewizyjnych - "Magazynu Ekspresu Reporterów".

 • "Jeziorak" : Dochodzenie

  Sprawnie zrealizowany, trzymający w napięciu, dobrze zagrany - debiutant Michał Otłowski udowodnił, że w Polsce można robić dobre kino gatunkowe. Jego "Jeziorak" to kryminalny thriller, którego główną bohaterką jest ciężarna policjantka.

 • Jowita Budnik: Zdaję się na to, co przyniesie los

  Starannie wybieram role, ale jednocześnie nie jest tak, że w ostatnim czasie odrzuciłam dziesięć innych propozycji - mówi w wywiadzie z Krystianem Zającem Jowita Budnik, która zagrała główną rolę w debiucie fabularnym Michała Otłowskiego "Jeziorak".

 • K.A.S.A: Wiśniewski zasługuje na szacunek

  W marcu 2003 r. ukazała się składanka największych przebojów Krzyszofa "K.A.S.Y" Kasowskiego, zatytułowana po prostu "K.A.S.A. Best". Z tej okazji K.A.S.A. udzielił obszernego wywiadu INTERIA.PL, w którym powiedział między innymi, że szanuje Michała Wiśniewskiego, lidera zespołu Ich Troje.

 • 2005: Śluby, rozwody, narodziny

  ...z jego długoletnim partnerem. Natomiast w Polsce mówiło i pisało się przede wszystkim o ślubach Dody, Edyty Górniak, Krzysztofa Krawczyka i rapera Mezo oraz o rozpadzie małżeństwa Michała i Marty...

 • "Sala prób jest w mojej głowie"

  Pod koniec stycznia 2005 roku ukazała się druga płyta firmowana nazwą Satellite, zatytułowana "Evening Games". Za jej powstanie odpowiadał Wojciech Szadkowski, perkusista, kompozytor i autor tekstów. Fani progrockowych dźwięków dobrze znają go z gry w nieistniejącym już zespole Collage. Założony w 2002 roku Satellite to autorski projekt Szadkowskiego. W rozmowie z Michałem Boroniem muzyk...

Zdjęcia na temat: michał marzec