• Informacje na temat:

  michał marzy

Artykuły na temat: michał marzy
 • Michał Żurawski gwiazdą serialu "Król"

  Już niebawem ruszą zdjęcia do serialowej ekranizacji głośnej powieści Szczepana Twardocha "Król". Tytułową rolę zagra w produkcji Michał Żurawski ("Kruk. Szepty słychać po zmroku", "Jestem mordercą").

 • CeZik zbiera pieniądze na płytę. "Marzy mi się..."

  ...wpłaciło ponad 12 tys. zł (ponad 40 proc. zakładanej kwoty). Informujące o zbiórce wideo pod tytułem "Marzy mi się..." w ciągu niespełna doby zanotowało ponad 46 tys. odsłon. Zebraną sumę CeZik zamierza przeznaczyć na opłacenie muzyków, produkcję płyty i nakręcenie teledysku. "Do współpracy zaprosiłem trio jazzowe z Trójmiasta, w składzie Michał Ciesielski (fortepian), Paweł Urowski...

 • Michał Piróg: Jestem farciarzem

  ...​Michał Piróg nie uważa się za człowieka sukcesu. Twierdzi, że jest tylko farciarzem, który może robić w życiu to, co jest jego największą pasją. Przyznaje też, że jego marzeniem jest statuetka Grammy Music Award, choć ze względu na brak muzycznego talentu, nie ma szans na jej zdobycie.

 • Michał Bajor chciałby grać w filmach

  Michał Bajor marzy, aby znowu pojawić się na dużym ekranie. Chciałby zagrać współczesną rolę - na przykład bankowca. Od 7 lat nie otrzymał jednak żadnej propozycji filmowej. Artysta twierdzi, że wynika to z zaściankowości polskiego show-biznesu, w którym producenci filmowi nie chcą angażować aktorów zajmujących się innymi dziedzinami sztuki.

 • Michał Rolnicki: Z dala od bankietów

  Od czerwonych dywanów i show-biznesowych bankietów woli pracę. Przede wszystkim ceni sobie teatr. Nam opowiada o zasadach, którymi się kieruje i zdradza, o czym marzy.

 • Michał Rolnicki: Hollywood jest marzeniem większości aktorów

  Michał Rolnicki przyznaje, że lubi swoją pracę i ceni ludzi, z którymi spotyka się na różnych ścieżkach zawodowych. Dzięki temu, że w swoim zawodzie może się wcielać w różne role, a to wymaga chociażby zdobycia nowych umiejętności czy kwalifikacji, nie może mówić o rutynie.

 • Michał Milowicz: Odnalazłbym się w roli transwestyty

  Michał Milowicz nie boi się zawodowych wyzwań i nie wyklucza, że podjąłby się trudnej roli transwestyty. Dotychczas największym wyzwaniem filmowym była dla niego rola Bolca w obrazie "Chłopaki nie płaczą". Obecnie gra wymagającą, bo podwójną, rolę w spektaklu teatralnym "Przebój sezonu". Wciela się w nim w postać słynnego celebryty oraz uciekiniera z więzienia.

 • Michał Wiśniewski chce syna

  Michał Wiśniewski, lider grupy Ich Troje marzy o kolejnym dziecku z Anną Świątczak, a konkretnie o synu.

 • Michał Malinowski i "Taniec z Gwiazdami": "Zostałem wkręcony"

  Michał Malinowski to aktor znany z seriali "Na Wspólnej" i "Pierwsza miłość". Człowiek tysiąca pasji, otwarty na nowe doświadczenia i ciekawy świata. Pokochał taniec. Na parkiecie w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" towarzyszy mu Agnieszka Kaczorowska.

 • Michał Oleszczyk: Odcisnąłem swoje piętno

  Jestem przekonany, że działam dla dobra festiwalu i dobra polskiego kina - mówi w wywiadzie dla Interii Michał Oleszczyk, dyrektor artystyczny Festiwalu Filmowego w Gdyni, którego jubileuszowa, czterdziesta już edycja rozpoczyna się w poniedziałek, 14 września.

Zdjęcia na temat: michał marzy
Wideo na temat: michał marzy
 • Michał Bajor chciałby grać w filmach

  Michał Bajor marzy, aby znowu pojawić się na dużym ekranie. Chciałby zagrać współczesną rolę - na przykład bankowca. Od 7 lat nie otrzymał jednak żadnej propozycji filmowej.

 • "Diagnoza": Anna Smołowik usidliła największe serialowe ciacho!

  . Dziewczyna marzy o ślubie, ale Michał nie czuje się jeszcze na to gotowy. Ordynator Maria poprzez Kaję próbuje dyplomatycznie kontrolować Wolskiego, ponieważ jego bezkompromisowość stanowi dla niej źródło

 • "Barwy szczęścia": Zwiastun 1495. odcinka

  Waleria i Stefan szykują się do ślubu. Pojawiają się jednak kłopoty, bo ona marzy o przysiędze przed ołtarzem, a on wręcz przeciwnie. Tymczasem Kasia i Łukasz nie chcą się pobierać, dopóki nie będą mieli gdzie mieszkać. Górka informuje rodzinę, że Agnieszka sprzedaje jej dawne mieszkanie. Sandra i Michał nie przychodzą na umówione spotkanie z Mają. Sabina, nie mając z kim zostawić dziecka, prosi

Dyskusje na temat: michał marzy
 • Re: "Złotopolscy": Jarosław Jakimowicz marzy, by powstał film o... nim i jego życiu

  akcje przeciw Marszowi Niepodległości i polskim patriotom. Michał Kobosko - były rednacz. Newsweeka, Forbesa, zatrudniony w magazynie Profit (wszystkie niemiecki AxelSpringier). A swoją karierę(...) wyborczego Michał Kobosko, były redaktor naczelny „Newsweeka”, „Dziennika Gazety Prawnej”, „Wprost” czy „Forbesa”. Zaczęto nawet mówić o nim „zawodowy naczelny”. Autorzy jako ważną organizację

 • Re: "Złotopolscy": Jarosław Jakimowicz marzy, by powstał film o... nim i jego życiu

  akcje przeciw Marszowi Niepodległości i polskim patriotom. Michał Kobosko - były rednacz. Newsweeka, Forbesa, zatrudniony w magazynie Profit (wszystkie niemiecki AxelSpringier). A swoją karierę(...) wyborczego Michał Kobosko, były redaktor naczelny „Newsweeka”, „Dziennika Gazety Prawnej”, „Wprost” czy „Forbesa”. Zaczęto nawet mówić o nim „zawodowy naczelny”. Autorzy jako ważną organizację

 • Re: "Na dobre i na złe": Michał Żebrowski marzy o... córce!

  Teraz przed telekamerami będzie festiwal nikogo nie interesujących informacji o Żebrowskim

 • Re: "Na dobre i na złe": Michał Żebrowski marzy o... córce!

  Kolejny artykuł o niczym. Kogo interesuje prywatne życie Żebrowskiego.

 • Re: To koniec serialu "Wawa Non Stop"

  Jakoś nie da się tej komuny w Polsce zainstalować. Nie dało się siłą przez 45 lat , spróbowano więc lansować w serialu, jak to fajnie życ w komunie. I znowu totalna klapa. Jakoś to społeczeństwo takie niepostępowe i antyeuropejskie. Tradycyjna rodzina mu się marzy a nie jakiś wspólny kołchoz z lekkoduchami i zbokami. Co za niereformowalny naród.