• Informacje na temat:

  michał materna

Artykuły na temat: michał materna
 • Michał Olszański: Godzina prawdy

  Radiosłuchacze znają go od lat z programów sportowych w Trójce, a telewidzowie - z "Pytania na śniadanie" i "Magazynu Ekspresu Reporterów". Michał Olszański trzyma się z daleka od celebryckiego światka, a jeśli się pojawia publicznie - to najczęściej po to, żeby pomagać zwierzętom. Stresuje się pan przed przeprowadzeniem wywiadu? A może po latach w zawodzie idzie już jak po maśle? Michał...

 • Michał Gawlicz nie żyje. Promotor reggae i menedżer miał zaledwie 39 lat

  W wieku 39 lat we śnie zmarł Michał Gawlicz, wieloletni menedżer grupy Habakuk, promotor i inicjator licznych projektów muzycznych.

 • Michał Gawlicz nie żyje. Znamy datę pogrzebu promotora i menedżera

  W sobotę 20 października we Wrocławiu odbędzie się pogrzeb Michała Gawlicza, wieloletniego menedżera grupy Habakuk, promotora i inicjatora licznych projektów muzycznych.

 • Węże 2020: "Futro z misia" najgorszym filmem roku

  Popkulturowa Akademia Wszystkiego już po raz dziewiąty przyznała Węże - nagrody dla najgorszych filmów roku. Najwięcej wyróżnień i tytuł najgorszego filmu roku otrzymało "Futro z misia" w reżyserii Kacpra Anuszewskiego i Michała Milowicza, które triumfowała w aż 4 kategoriach. Kim są pozostali laureaci?

 • "Depresja komika": Showman i terapeuta

  W warszawskim Teatrze Polonia odbyła się premiera sztuki "Depresja komika". Wyreżyserował ją Michał Walczak, na podstawie własnego tekstu. W rolach głównych widzowie mieli okazję oglądać Rafała Rutkowskiego i Adama Woronowicza, którzy stoczyli ze sobą sceniczny pojedynek, wcielając się w role zawodowego komika oraz jego terapeuty.

 • "Jak śmierć kogoś bliskiego"

  ...- Niedawno skończyłem trzydzieści lat. Nie boli mnie to zupełnie. Bardziej mnie to intryguje, frapuje i interesuje - opowiada nam Michał Wiraszko z zespołu Muchy, który wyprowadził grupę z kryzysu po odejściu kluczowego muzyka Piotra Maciejewskiego.

 • Vena Festival z gwiazdami

  ...w Londynie (11 września) i Łodzi jako gwiazdy wystąpią m.in. Tatiana Okupnik, była wokalistka Blue Cafe i jazzman Michał Urbaniak.

 • Dawid Podsiadło: "Najnowszy klip" do filmu "(Nie)znajomi". Kto zagra w teledysku?

  ...pojawili się Agata Buzek, Wiktor Zborowski, Borys Szyc, Magdalena Cielecka, Krzysztof Materna i Jerzy Stuhr ) i "Małomiasteczkowy". Powstało też tekstowe wideo do drugiego singla "Nie ma fal(...) grających w filmie "(Nie)znajomi" . Są to: Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat, Ola Domańska, Michał Żurawski, Wojtek Żołądkowicz . Wszyscy występują w filmie w reżyserii...

 • Dawid Podsiadło i trasa "Leśna muzyka": Zobacz teledysk "Najnowszy klip" w akustycznej wersji

  ...)znajomych" w serwisie Film! W teledysku występują aktorzy grający w filmie "(Nie)znajomi": Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat, Ola Domańska, Michał Żurawski i Wojtek(...)). Wcześniej Dawid Podsiadło wypuścił teledyski do piosenek "Trofea" (w klipie pojawili się Agata Buzek, Wiktor Zborowski, Borys Szyc, Magdalena Cielecka, Krzysztof Materna i Jerzy Stuhr...

 • Dawid Podsiadło: Zobacz teledysk "Najnowszy klip" do filmu "(Nie)znajomi"

  ...pojawili się Agata Buzek, Wiktor Zborowski, Borys Szyc, Magdalena Cielecka, Krzysztof Materna i Jerzy Stuhr ) i "Małomiasteczkowy". Powstało też tekstowe wideo do drugiego singla "Nie ma fal(...), Kasia Smutniak, Łukasz Simlat, Ola Domańska, Michał Żurawski i Wojtek Żołądkowicz . Sprawdź tekst utworu "Najnowszy klip" w serwisie Tekściory.pl! Za sprawą "(Nie)znajomych" Podsiadło...