• Informacje na temat:

  michał milowicz elvis

Artykuły na temat: michał milowicz elvis
 • W domu u Michała Milowicza

  Kolejnymi gwiazdami, które zaprosiły ekipę programu "MTV Cribs" do swoich domów są: medalistka olimpijska Sylwia Gruchała oraz piosenkarz i aktor Michał Milowicz.

 • Michał Milowicz wraca na scenę

  Michał Milowicz jest jednym z bohaterów tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Aktor znany z obrazów "Chłopaki nie płaczą" i "Poranek kojota", a także z serial u "Sąsiedzi", przyznał, że jest zauroczony atmosferą panującą podczas imprezy. Przy okazji zdradził także swoje plany zawodowe na najbliższy okres.

 • Michał Milowicz zachęca do wspólnego śpiewania

  Nowy album przygotowuje wokalista i aktor Michał Milowicz, nazywany czasem "polskim Elvisem Presleyem". U nas możecie zobaczyć teledysk do wakacyjnego utworu "Ta czy ta?" .

 • Elvis żyje!

  Ta fenomenalna amerykańska grupa nie ma wątpliwości. Elvis nie żyje? 8. Michał Milowicz ...ale jak się patrzy na pana Milowicza, można zacząć wierzyć w reinkarnację(...)Oto subiektywna lista najciekawszych lub najdziwniejszych przykładów Elvisa życia po życiu: 1. The Residents - The King & Eye Dla większości fanów Presleya ten album to bluźnierstwo nie do...

 • " Drzemał we mnie Elvis "

  Michał Milowicz zaczynał swą karierę u Janusza Józefowicza, najpierw w słynnym musicalu „Metro”, a później w jego kontynuacji “Do grającej szafy grosik wrzuć”. Dał się poznać jako utalentowany wokalista, choć mówiono o nim głównie „Polski Elvis Presley”, jako że śpiewał głównie utwory z repertuaru Króla Rock And Rolla. Jednak Milowicz nie daje się jednoznacznie zaszufladkować i udanie rozpoczął...

 • Taraka, Bohdan Łazuka i Michał Milowicz, czyli "Chłopcy jaskiniowcy"

  Na stronach Interii możecie już zobaczyć teledysk "Chłopcy jaskiniowcy", w którym siły połączyli zespół Taraka, Bohdan Łazuka i Michał Milowicz.

 • Krawczyk i Wiśniewski na Pikniku Country!

  Jak podał dziennik "Rzeczpospolita", podczas tegorocznego Pikniku Country w Mrągowie jedną z atrakcji będzie występ Krzysztofa Krawczyka oraz lidera Ich Troje Michała Wiśniewskiego. Obaj panowie wystąpią podczas okolicznościowego koncertu dedykowanego pamięci Elvisa Presley'a. Impreza rozpocznie się w najbliższy piątek, 26 lipca.

Zdjęcia na temat: michał milowicz elvis
 • Michał Milowicz