• Informacje na temat:

  michał nowak

Artykuły na temat: michał nowak
 • Zmarł Jerzy Nowak

  Aktor Jerzy Nowak zmarł we wtorek w warszawskim szpitalu w wieku 89 lat - poinformował krakowski Narodowy Stary Teatr. Z tą sceną aktor był związany przez kilkadziesiąt lat. Ponad 600 razy wcielił się w postać Hirsza Singera w spektaklu "Ja jestem Żyd z 'Wesela'".

 • Pożegnanie Jerzego Nowaka

  W Alei Zasłużonych na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie spoczął w środę Jerzy Nowak. Stworzył niezapomnianą rolę w spektaklu "Ja jestem Żyd z 'Wesela'" Romana Brandstaettera, w którym zagrał 633 razy i miał zaplanowane spektakle nr 634, 635, 636. Artysta zmarł 26 marca w wieku 89 lat.

 • Popsute piosenki Kim Nowak

  Do sklepów właśnie trafia debiutancka płyta grupy Kim Nowak - nowego projektu braci Waglewskich: Fisza i Emade.

 • Kim Nowak w Mieście Muzyki

  W najbliższej audycji z cyklu Star DJ , w Mieście Muzyki, dowiecie się jakiej muzyki słuchają członkowie zespołu Kim Nowak.

 • Recenzja Eskaubei & Tomek Nowak Quartet "Tego chciałem": Też tego chcieliśmy

  Eskaubei wraz z kwartetem Tomka Nowaka nagrali jeden z najlepszych polskich albumów z rapem w tym roku. Dla purystów hiphopowych poziom dojrzałości muzycznej tego krążka może być jednak nie do zniesienia. "Tego chciałem" to bowiem pozycja stricte acid jazzowa.

 • Koncert "Wszystko będzie dobrze" w Polsacie: Wśród gwiazd Michał Szpak, Paweł Domagała i Barbara Kurdej-Szatan

  Artyści, dzieląc się tym, co kochają najbardziej - swoim sercem i muzyką" - czytamy w zapowiedzi wielkanocnego koncertu "Wszystko będzie dobrze" . Do swoich domów widzów Polsatu zaproszą Michał Szpak, Edyta, Paweł i Łukasz Golcowie z grupy Golec uOrkiestra, Igor Herbut, Paweł Domagała, Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem Szatanem, Enej, Pectus, Adam Nowak z zespołu Raz Dwa Trzy...

 • Kim Nowak: Popłynie wrzątek i pęknie serce

  Poznaliśmy kolejne szczegóły płyty debiutanckiej płyty grupy Kim Nowak - nowego projektu braci Waglewskich: Fisza i Emade.

 • Michał Szpak: Wojewoda zadzwonił z przeprosinami

  ..."Nie ma sensu przeplatać takiego sukcesu z takimi wypowiedziami" - Michał Szpak nie chciał się wdawać w komentowanie krytycznych wypowiedzi działacza podkarpackiego PiS.

 • Michał Szpak to satanista? Tak twierdzi działacz PiS

  Michał Szpak w ostatnich kilku tygodniach jest na ustach tysięcy Polaków. Jednak nie wszystkim przypadł do gustu jego występ na Eurowizji. Po finale na temat artysty w dość ostry sposób wypowiedział się działacz podkarpackiego PiS-u Włodzimierz Nowak.

 • Michał Bryś poprowadzi 6. edycję "Hell's Kitchen"

  Szef kuchni i współwłaściciel warszawskiej restauracji L’enfant Terrible Michał Bryś został okrzyknięty tytułem "Szef Jutra 2016" przez Gault&Millau - polską edycję jednego z najbardziej prestiżowych przewodników kulinarnych świata. Już od września na antenie Telewizji Polsat Michał Bryś poprowadzi szóstą edycję najsłynniejszego kulinarnego show "Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia".

Zdjęcia na temat: michał nowak
Wideo na temat: michał nowak
 • "Diagnoza": Maciej Zakościelny w nowym serialu TVN

  się odtwarzając rolę Michała? Czy trudno mu było brać udział w operacjach, odwiedzać prawdziwe szpitale i patrzeć na chorych? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego materiału! "Diagnoza" opowiada o losach Anny Nowak (w tej roli Maja Ostaszewska), którą widzowie poznają w dramatycznych okolicznościach. Anna, na skutek wypadku, straci pamięć. Leżąc w jednym ze śląskich szpitali, pod troskliwą