• Informacje na temat:

  michał nowakowski aktor

Artykuły na temat: michał nowakowski aktor
 • Ida Nowakowska nową prowadzącą "Pytanie na śniadanie"

  ...na antenie TVP2, "Dance, Dance, Dance". Tancerka pojawiła się również na scenie ostatniego Sylwestra Marzeń z Dwójką. Ida Nowakowska jest córką znanego pisarza Marka Nowakowskiego (1935-2014(...) w dawnej Warszawie "Powidoki". Marek Nowakowski był też autorem scenariuszy do filmów "Meta" (1971) i "Przystań" (1971). Na podstawie jego opowiadania powstał film "Gonitwa" (1971). "Miałam nietypowe...

 • Tomasz Karolak w nowej roli

  Popularny aktor Tomasz Karolak gra główną rolę w najnowszym serialu TVP2 "Baron24". Towarzyszą mu Iza Kuna i Iwona Bielska. Pierwszy odcinek - już 7 marca.

 • Olbrychski popiera Opanię

  ..."Każdy uczciwy aktor, odrobinę myślący, by odmówił. Ja oczywiście też bym odmówił" - tak Daniel Olbrychski w rozmowie z Moniką Olejnik skomentował decyzję Mariana Opani o nieprzyjęciu roli Lecha Kaczyńskiego w filmie "Smoleńsk" Antoniego Krauzego.

 • Wiśniewski zaśpiewa i oceni

  W najbliższą sobotę w czwartym fotelu jurora show "jak Oni śpiewają" zasiądzie Michał Wiśniewski. Uczestnicy programu zmierzą z przebojami lat 70-tych.

 • Wiśniewski zaśpiewa i oceni

  W najbliższą sobotę w czwartym fotelu jurora show "jak Oni śpiewają" zasiądzie Michał Wiśniewski. Uczestnicy programu zmierzą z przebojami lat 70-tych.

 • Wielka produkcja TVP1 o Eugeniuszu Bodo: Królikowski i Schuchardt w rolach głównych

  ..."Bodo", czyli opowieść o życiu Eugeniusza Bodo - wielkiej gwiazdy międzywojennego polskiego kina i kabaretu, aktora, reżysera, producenta, biznesmena, bohatera plotek i skandali, obiektu westchnień kobiet i idola mężczyzn - to nowa serialowa propozycja TVP1, którą widzowie zobaczą na ekranach telewizorów wiosną 2016 r.

 • Wiśniewski: "Mucha nie siada"

  Zamieszania w programie "jak Oni śpiewają" ciąg dalszy. Do konkursu niespodziewanie dołączył nowy uczestnik - Jacek Poniedziałek, a nowy juror - Michał Wiśniewski mieszał ocenianie z okazywaniem prywatnych sympatii. "Mucha nie siada" - podsumował występ Anny Muchy.

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

 • Roman Kłosowski: Generalnie jestem spełniony

  ...​Roman Kłosowski to znakomity aktor, uwielbiany przez kolejne pokolenia Polaków za Maliniaka w "Czterdziestolatku". Artysta opowiada o tym, że zagrał wiele świetnych ról, ale największym jego życiowym szczęściem są wspaniali ludzie, których spotyka. Przyznaje też, że jego największym dramatem są postępujące problemy ze wzrokiem.

 • "Problem z doborem": Parodia "Sorry Dolores" ReTo podbija sieć

  Nowa wersja utworu pojawiła się na kanale aktora Michała Sieńkowskiego . W roli głównej obok niego wystąpił Czarek Jóźwik (kanał Abstrachuje ), a w rolę jednej z klientek wcieliła się modelka Julia Nowakowska (występowała w klipach Smolastego i Malika Montany ). Przypomnijmy, że singel "Sorry Dolores", wyprodukowany przez Sergiusza , promuje album ReTo "Boa", który ukazał się 29

Wideo na temat: michał nowakowski aktor
 • "Przyjaciółki": Zapowiedź 9. sezonu

  Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał (Marcin Rogacewicz) odbudują swoje małżeństwo? Jak Inga (Małgorzata Socha) i Robert (Krzysztof Wieszczek) poradzą sobie z niespodziewaną rozłąką? Czy ich dziecko(...) „Przyjaciółek” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka