• Informacje na temat:

  michał ogórek

Artykuły na temat: michał ogórek
 • Wiadomo, ile w TVP zarabia Magdalena Ogórek! Będziecie w szoku!

  Po porażce w wyborach prezydenckich w 2015 roku Magdalena Ogórek (41 l.) znalazła ciepłą posadkę w TVP i została dziennikarką. Teraz wyszło na jaw, ile zarabia. Ta kwota zwala z nóg!

 • Ciepła, błyskotliwa, autoironiczna

  Była połączeniem ciepła, dobroci oraz autoironii i ciętego poczucia humoru - tak wspomina Stefanię Grodzieńską felietonista i satyryk Michał Ogórek. Grodzieńska - pisarka, aktorka estradowa, tancerka - zmarła w środę.

 • Michał Żebrowski i jego żona potwierdzają trzecią ciążę! Widać już brzuch

  Żona Michała Żebrowskiego (47 l.), Ola, jest w trzeciej ciąży. Celebrytka postanowiła ogłosić to światu w nietypowy sposób. Musicie to zobaczyć!

 • Wiśniewski odda "Superjedynkę"?

  Michał Wiśniewski, były lider grupy Ich Troje, postanowił zwrócić TVP statuetkę "Superjedynki". Wokalistę zbulwersowała humorystyczna wypowiedź znanego satyryka Michała Ogórka, wyemitowana podczas piątkowego konkursu "Premiery". Wiśniewski określił całą sytuację jako "odstrzelenie bohatera" i opublikował na własnej stronie internetowej stosowne oświadczenie.

 • ​"Na dobre i na złe": Michał Żebrowski długo czekał na miłość swego życia

  Michał Żebrowski, czyli profesor Andrzej Falkowicz z "Na dobre i na złe", który w tym roku świętuje 25. rocznicę ukończenia szkoły teatralnej, twierdzi, że tak naprawdę największą dumą napawają go nie role, jakie zagrał, ale... rodzina. Aktor od kilkunastu lat idzie przez życie u boku kobiety, którą nazywa miłością swojego życia. - Warto było na nią czekać 35 lat. Jest ideałem! - mówi o żonie...

 • Kolejny ślub w "Plebani"

  Karolina i Mateusz, czyli Ula Dębska i Michał Sieczkowski to serialowe wnuki Katarzyny Łaniewskiej. Nie tak dawno do ołtarza szła Karolina, ale dopiero teraz, za sprawą Mateusza, babcia Józia z "Plebanii" została wreszcie prababcią!

 • Apetyt na ogórki

  ...często zagląda też córka Baronów (Weronika Humaj), zaprzyjaźniony kierowca cysterny (Piotr Cyrwus) i były narzeczony Sylwii (Wojciech Mecwaldowski). O wygodę klientów dba nowy pracownik Mati (Michał...

 • Specjalne odcinki "Milionerów"

  Tym razem o milion zagrają dwie wyjątkowe pary! Do gry o okrągłą sumę przystąpią: dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska oraz tancerz i choreograf Michał Piróg, a także prowadzący "Fakty" - Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz.

 • Ola Żebrowska zdradziła płeć trzeciego dziecka

  Ola Żebrowska (33 l.) i Michał Żebrowski (48 l.) oczekują narodzin trzeciego dziecka. Żona aktora właśnie zradziła jego płeć.

 • Przystanek Woodstock: Arka Noego i inni

  Poznaliśmy wykonawców, którzy wystąpią na scenie folkowej tegorocznego Przystanku Woodstock (30 lipca - 1 sierpnia, Kostrzyn nad Odrą).

Wideo na temat: michał ogórek
 • Zniknięcie

  Głównym bohaterem "Zniknięcia" jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony. Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Nad życie

  Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko,...

Dyskusje na temat: michał ogórek