• Informacje na temat:

  michał olszewski

Artykuły na temat: michał olszewski
 • Krytyk filmowy Jan Olszewski nie żyje

  Jan Olszewski, krytyk filmowy związany z magazynem "Film", wieloletni członek Koła Piśmiennictwa Stowarzyszenia Filmowców Polskich zmarł 13 lutego 2014 roku. Miał 79 lat - poinformował Portalfilmowy.pl.

 • Michał Żurawski gwiazdą serialu "Król"

  Już niebawem ruszą zdjęcia do serialowej ekranizacji głośnej powieści Szczepana Twardocha "Król". Tytułową rolę zagra w produkcji Michał Żurawski ("Kruk. Szepty słychać po zmroku", "Jestem mordercą").

 • "The Voice of Poland": Patryk Żywczyk i Karol Olszewski w bitwie. Rotacje na gorących krzesłach

  Patryk Żywczyk i Karol Olszewski to duet uczestników, który zachwyci nie tylko swoich trenerów, czyli Tomsona i Barona, ale i pozostałych jurorów w "The Voice of Poland". Na drugim planie ich występu widać natomiast, do jakich zmian dojdzie w trakcie nadchodzących bitew.

 • "The Voice of Poland": Szemplińska, Ollar i Reczek zachwyciły trenerów

  Dziesiąta edycja "The Voice of Poland" to nie tylko nowi prowadzący oraz nowy skład trenerski. Podczas pierwszych trzech odcinków powracającego programu trenerów i publiczność oczarowali: Alicja Szemplińska, Karol Olszewski, Magdalena Ollara, Klaudia Kowalik i Daria Reczek.

 • "The Voice of Poland": Czyżykowski i Michalczuk oczarowali trenerów. Kowolik za burtą!

  W drugim odcinku bitew dziesiątej edycji "The Voice of Poland" nie zabrakło emocji i trudnych wyborów. Z programem pożegnali się Daria Kowolik, Natalia Kapturowska oraz Kuba Olszewski. Trenerów oczarowali natomiast: Filip Czyżykowski, Sonia Michalczuk (szczególnie Margaret, która aż przeklęła z zachwytu), Patryk Żywczyk oraz Julia Olędzka.

 • Marina Łuczenko (19 l.), piosenkarka pochodząca z Ukrainy i jej partner Michał Uryniuk (19 l.) odpadli w kolejnym odcinku "Tańca z gwiazdami". Nie po raz pierwszy najlepsza okazała się Magdalena Walach i Cezary Olszewski.

 • Bitwa między Muchą a Pirógiem

  Śmiertelnie poważna walka toczy się między Anną Muchą i Michałem Pirógiem. Każde z nich formuje własną grupę tancerzy by wygrać "wojnę". Właśnie zakończyły się castingi do konkursu "Po prostu bitwa! Dziewczyny vs chłopaki".

 • "Taniec z gwiazdami": Kto w jury?

  W jury programu "Taniec z gwiazdami", który znajdzie się w wiosennej ramówce Polsatu, zasiądą Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović i Michał Malitowski. Kto zostanie czwartym oceniającym występy na parkiecie?

 • Mąż Agaty Mróz o filmie "Nad życie"

  Na ekranach kin można oglądać film o życiu Agaty Mróz. Decyzja, czy zgodzić się na jego realizację, nie była dla męża Agaty - Jacka Olszewskiego łatwa do podjęcia. "Miałem mieszane uczucia ze względu na to, że była to dla mnie jeszcze bardzo bliska historia. To było pół roku po pogrzebie Agaty, więc miałem moralne wahania" - mówił na planie filmu.

 • Zamieniła "M jak miłość" na...

  Rola pięknej, ale bardzo kapryśnej gwiazdy filmowej, która pojawi się 3. odcinku 4. serii "Komisarza Aleksa" i sprawi, że Michałowi Orliczowi (Antoni Pawlicki) przez chwilę mocniej zabije serce, to pierwsze wcielenie Joanny Koroniewskiej po tym, jak rozstała się z serialem "M jak miłość"...

Zdjęcia na temat: michał olszewski
Wideo na temat: michał olszewski
 • "Ślad": Odcinki 7. i 8.

  W siódmym odcinku serialu w ciągu dwóch nocy ktoś zabija siedmiu dilerów narkotykowych. Podejrzanymi są ich klienci. Następnego dnia śmierć ponosi również komisarz wydziału antynarkotykowego, Michał(...): Andrzej Deskur, Dominika Kryszczyńska, Maciej Tomaszewski, Krzysztof Bochenek, Katarzyna Pachelska, Karol Olszewski, Paulina Gawrońska i Tomasz Solecki.

 • Nadchodzi "Król": Nowy serial Canal+

  przyszłość samego Szapiry. Uwikłany w skomplikowane relacje z trzema kobietami Jakub stanie wkrótce do decydującej walki o władzę na ulicach miasta. W serialu występują: Michał Żurawski, Kacper Olszewski