• Informacje na temat:

  michał piróg kinga rusin

Artykuły na temat: michał piróg kinga rusin
 • Michał Piróg o TVP: Dno jest znacznie niżej, niż mogło się wydawać- wspiera Kingę Rusin

  Burza wywołana przez TVP i wyemitowany przez nich reportaż o Kindze Rusin (48 l.) nie cichnie. Po ostatnim oświadczeniu dziennikarki i wiadomości o złożeniu pozwu, coraz więcej osób zabiera głos w tej sprawie. Po stronie Kingi stanął Michał Piróg (40 l.). Tancerz i prowadzący program „Top Model” nie kryje oburzenia i oskarża winą rząd.

 • "You Can Dance": Kinga Rusin jest od... męskiego seksu!

  Trwa nowa edycja popularnego programu "You Can Dance". Co wydarzy się w kolejnym odcinku show? Oto, co zobaczymy już w poniedziałek, 30 marca, wieczorem w TVN.

 • Iwona Węgrowska komentuje zachowanie Kingi Rusin: niefajnie!

  Kolejna osoba z polskiego show-biznesu zabrała głos w sprawie afery z Kingą Rusin. Tym razem o komentarz pokusiła się piosenkarka Iwona Węgrowska (37 l.). „Jak się człowiek rozluźni, to może popłynąć... bardzo daleko” – stwierdziła.

 • "You Can Dance - Po prostu tańcz!": Ruszają castingi

  Wiosną na antenę TVN powraca program "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Jury w składzie: Kinga Rusin, Michał Piróg i Agustin Egurrola już w styczniu czeka na pierwszych śmiałków. Castingi odbędą się w pięciu miastach - Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Warszawie.

 • Michał Piróg wylatuje z "You Can Dance"? Zastąpi go Rafał Maserak?!

  W „You Can Dance” nastąpią wkrótce ogromne zmiany? Spekuluje się, że z programem pożegnają się Kinga Rusin (44 l.) i Michał Piróg (36 l.). Tabloidy twierdzą, że stacja znalazła już nawet za nich zastępstwo.

 • Kinga Rusin podbija Amerykę

  Wywiady Kingi Rusin prosto z USA, nowe cykle - tej jesieni "Dzień Dobry TVN" przechodzi do ofensywy!

 • Michał Piróg wściekły na TVN! Nie zarobi!

  Taneczne show TVN służyło głównie lansowaniu Agustina Egurroli (46 l.), Kingi Rusin (43 l.) i Michała Piróga (35 l.). O występujących tam uczestnikach raczej już nikt nie pamięta. Program cieszył(...) młodych  i bardzo zdolnych tancerzy" - czytamy. Wygląda na to, że stary skład nie będzie miał czego szukać w nowej edycji i tym razem się nie obłowi. Przynajmniej Michał Piróg, który nie kryje swojego...

 • "You Can Dance": Hołubce Rusin i Egurroli

  Na castingu "You Can Dance" we Wrocławiu tancerze z zagranicy oraz zdeterminowani uczestnicy poprzednich castingów robili wrażenie! Jednak to ludowe korzenie Kingi Rusin i Agustina Egurroli zaskoczyły wszystkich.

 • Piróg: Rusin to homofobka

  Okazuje się, że przyjaźń Michała Piróga z Kingą Rusin jest fikcją. Jurorzy prywatnie nie darzą się sympatią!

 • "You Can Dance": to był szok!

  Z programu "You Can Dance - po prostu tańcz" odpadli, faworyzowani przez jury, Karolina "Cuki" Dziemieszkiewicz i Igor Leonik. Dla publiczności zebranej w studio i dla jurorów, to był prawdziwy szok.

Zdjęcia na temat: michał piróg kinga rusin
Wideo na temat: michał piróg kinga rusin
 • Michał Piróg o Balu Dziennikarzy

  w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej poprowadzili: Agata Młynarska, Kinga Rusin i Maciej Dowbor. Na Balu pojawili się najważniejsi polscy dziennikarze, politycy oraz gwiazdy. Na miejscu był również Michał Piróg, który przyznał, że w czasie Balu Dziennikarzy panuje zawieszenie broni. (źródło: x-news)

 • Król Lew 3D

  Simba jest bardzo ciekawym świata lwiątkiem a zarazem następcą Mufasy, władcy Lwiej Ziemi. Królem pragnie jednak za wszelką cenę zostać Skaza, brat Mufasy. Nienawiść do bratanka popycha go do uknucia podłej intrygi. W jej wyniku Mufasa ginie, a Simba w poczuciu winy opuszcza Lwią Ziemię. Wycieńczonego lwa odnajduje dwójka wesołych przyjaciół - surykatka Timon i guziec Pumba. Przekazują młodemu lwu swą wielką życiową mądrość: hakuna matata - czyli "nie martw się". Simba wiedzie z Timonem i...

 • Zniknięcie

  Głównym bohaterem "Zniknięcia" jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony. Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.