• Informacje na temat:

  michał piróg w związku z

Artykuły na temat: michał piróg w związku z
 • Michał Piróg z facetem w łóżku! Mamy zdjęcie!

  Michał Piróg (40 l.) postanowił zabrać głos w związku z ostatnimi wydarzeniami w Białymstoku. Tancerz na swoim Instagramie opublikował zdjęcie, na którym widać, jak leży w łóżku razem ze swoim partnerem! W sieci zawrzało!

 • "You Can Dance": Kto zatańczy w ćwierćfinale?

  Już w poniedziałek, 18 maja, w odcinku na żywo dowiemy się, kto dostanie się do półfinału programu TVN "You Can Dance". W ćwierćfinale finaliści poprzednich edycji zatańczą z obecnymi uczestnikami show. Kto zawalczy o 100 tysięcy złotych oraz staż w Broadway Dance Center?

 • Michał Piróg straszy! Kończy pisać dwie kolejne książki!

  Michał Piróg (38 l.) twierdzi, że obydwie publikacje mocno zaskoczą jego czytelników. Bardziej niż pierwsza, w której opisał swój romans ze znanym gwiazdorem?

 • Michał Piróg ostrzega Muchę

  - Jej się wydaje, że stawia na swoim, każda kobieta tak uważa. Nie jest tak łatwo. Musiałaby stanąć na głowie i zakręcić kilkanaście bączków, żeby mnie oczarować - juror programu 'You Can Dance" Michał Piróg ostrzega koleżankę z jury Annę Muchę. - Ania jest w bardzo ciężkiej sytuacji - twierdzi Piróg.

 • Michał Piróg usilnie odradza Kaczoruk małżeństwo z Wojewódzkim. "Dzieci z tego nie będzie"

  Michał Piróg (36 l.) nie może powstrzymać się od komentarzy na temat rzekomych zaręczyn Kuby Wojewódzkiego (52 l.) i Renaty Kaczoruk (27 l.). Wieszczy, że z tego związku nie narodzą się dzieci i twierdzi, że różnica wieku między zakochanymi jest zbyt duża!

 • Jeszcze nie wszystko stracone

  Chce wziąć udział w mistrzostwach świata hodowców ptaków, nagrywa płytę i ma mnóstwo wyzwań na planie serialu. Jego bohater w "Barwach szczęścia", Michał znajdzie się w trudnej sytuacji. Zdrada zrujnuje mu małżeństwo!

 • Michał Piróg dementuje: Damięcki nie jest gejem!

  Michał Piróg (35 l.) w ramach promocji swojej książki wywołał prawdziwą burzę w polskim show-biznesie. Teraz ma z tym same kłopoty...

 • "Top Model 3" wiosną 2013

  Program "Top Model. Zostań modelką" powróci do ramówki stacji TVN wiosną 2013 roku. Po przerwanej w czerwcu produkcji, zdjęcia zostaną wznowione jeszcze pod koniec bieżącego roku.

 • Michał Piróg potwierdza rozstanie: Jestem singlem

  Michał Piróg (35 l.) stanowczo zaprzecza, że książka "Chcę żyć" była powodem jego rozstania z życiowym partnerem. Tancerz podkreśla, że nie jest związany ze stylistą Andrzejem Sobolewskim już od roku, a autobiografia ukazała się zaledwie miesiąc temu.

 • Ona już wygrała?!

  Weronika Marczuk wyszła na parkiet, by zmierzyć się z emocjami, zawalczyć o widzów i... siebie. Odniosła sukces!

Wideo na temat: michał piróg w związku z
 • Michał Piróg: Nie straciłem chłopaka przez książkę

  Michał Piróg stanowczo zaprzecza, że książka „Chcę żyć” była powodem jego rozstania z życiowym partnerem. Choreograf jest zbulwersowany plotkami i wytyka błędy dziennikarzowi, który napisał(...) związku, żeby decyzja o wydaniu książki, wpłynęła na to, że musimy się rozstać. Po drugie, tam jest bzdura: książka wyszła w marcu, a ja od roku jestem singlem – mówi tancerz.

 • Zniknięcie

  Głównym bohaterem "Zniknięcia" jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony. Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.