• Informacje na temat:

  michał przybyl

Artykuły na temat: michał przybyl
 • Koncert Michała Wiśniewskiego odwołany. "Nikt nie był bezpieczny"

  Michał Wiśniewski na Facebooku poinformował, że ze względów bezpieczeństwa nie odbył się jego koncert w Łodygowicach (woj. śląskie). Co się stało?

 • Michał Kwieciński kręci nowy film "Miłość jest wszystkim"

  Zdjęcia do filmu "Miłość jest wszystkim" w reżyserii Michała Kwiecińskiego rozpoczęły się we wtorek w Gdańsku. W scenach na Długim Targu w zabytkowym centrum miasta wzięło udział ponad 600 statystów. W filmie zagrają m.in. Aleksandra Adamska, Mateusz Damięcki i Olaf Lubaszenko.

 • Łzy Michała Piróga w "You Can Dance"

  Dlaczego Michał Piróg opuści casting? Co go tak zdenerwowało? W najbliższym odcinku "You Can Dance - Po prostu tańcz!" zapadnie kontrowersyjna decyzja, która poróżni jurorów tanecznego show.

 • Eurowizja 2016: Michał Szpak skomentował zachowanie Edyty Górniak

  Michał Szpak był gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. W rozmowie z prowadzącym reprezentant Polski w konkursie Eurowizji skomentował zachowanie Edyty Górniak. Odpowiedział też na pytanie, kto jego zdaniem jest bardziej seksowny - Edyta czy Conchita?

 • Michał Wiśniewski powiedział "Tak"

  Lider Ich Troje Michał Wiśniewski (34 lata) po raz trzeci powiedział: "Tak". W sobotę, 29 lipca, wziął ślub z Anią Świątczak, wokalistką zespołu. Cała ceremonia odbyła się wczesnym popołudniem w posiadłości Michała w Magdalence.

 • Michał Milowicz wraca na scenę

  Michał Milowicz jest jednym z bohaterów tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Aktor znany z obrazów "Chłopaki nie płaczą" i "Poranek kojota", a także z serial u "Sąsiedzi", przyznał, że jest zauroczony atmosferą panującą podczas imprezy. Przy okazji zdradził także swoje plany zawodowe na najbliższy okres.

 • Spotkanie dwóch Wiedźminów w Warszawie

  Na uroczystą premierę serialu "Wiedźmin" przybędzie nie tylko Henry Cavill, odtwórca tytułowej roli w serialu Netflixa. Pojawi się też na niej dawny Geralt z Rivii, czyli Michał Żebrowski. 18 grudnia w Warszawie staną więc naprzeciw siebie dwaj Wiedźmini.

 • Gwiazdy na premierze filmu "Kac Wawa"

  ...27 lutego w Warszawie odbyła się uroczysta premiera komedii "Kac Wawa". Do kina przybyli twórcy filmu, m.in. Borys Szyc, Michał Milowicz i Mariusz Pujszo.

 • Gwiazdy na premierze "Biletu na Księżyc"

  Celebryci i filmowcy przybyli na uroczystą premierę obrazu "Bilet na Księżyc" Jacka Bromskiego. Obraz wejdzie do kin 8 listopada.

 • Ludwik Benoit: Mistrz drugiego planu

  Był wprost niezrównany w dramatycznych i komediowych rolach twardzieli o złotym sercu. Ludwik Benoit stworzył niezapomniane kreacje w takich filmach, jak "Ewa chce spać", "O dwóch takich, co ukradli księżyc", "Inspekcja Pana Anatola", "Krzyżacy", "Jak rozpętałem drugą wojnę światową", "Przygody pana Michała" czy "Niewiarygodne przygody Marka Piegusa".

Zdjęcia na temat: michał przybyl