• Informacje na temat:

  michał rolnicki z żoną

Artykuły na temat: michał rolnicki z żoną
 • "Barwy szczęścia": Miłość na scenie, miłość na ekranie - rozmowa z Michałem Rolnickim

  Bohater Michała Rolnickiego Łukasz, który pojawił się w pierwszym odcinku "Barw szczęścia" wyemitowanym po wakacjach, znacząco wpłynie na kilka wątków serialu. Gdy dowie się, że jest biologicznym ojcem Ksawerego juniora, będzie się tego wypierał. Z czasem zmieni podejście - zgodzi się zostać dawcą szpiku kostnego dla chorego syna i zbliży do Kasi Górki. Tylko co na to jego żona?

 • Nowy w "Barwach szczęścia"

  Grany przez Michała Rolnickiego Łukasz pojawił się w pierwszym odcinku "Barw szczęścia" wyemitowanym po wakacjach. Jako biologiczny ojciec Ksawerego juniora zgodził się zostać dawcą szpiku kostnego dla syna. Wkrótce zbliży się do Kasi Górki.

 • "Barwy szczęścia": Wypadek na hulajnodze

  Łukasz (Michał Rolnicki) namówi żonę, by dojeżdżała do pracy na elektrycznej hulajnodze.

 • Pasje Aleksandry Woźniak

  Aleksandra Woźniak właśnie dołączyła do "Barw szczęścia". W przeciwieństwie do swojej bohaterki, aktorka jest szczęśliwą kobietą, która odnajduje się w roli pani domu.

 • "Barwy szczęścia": Przywiezie sobie kochanka z sanatorium?

  Łukasz (Michał Rolnicki) będzie w szoku, gdy matka poinformuje go, że jest już po rozwodzie, a kilka dni później przedstawi mu swojego nowego kochanka. Helmut Niziołek (w tej roli debiutujący na ekranie Janusz Cichocki) okaże się miłym, serdecznym mężczyzną, którego Renia (Ewa Serwa) przywiozła z... sanatorium.

 • "Przyjaciółki": Socha nianią

  Trwają prace nad kolejną serią serialu "Przyjaciółki". Na planie zdjęciowym w Konstancinie spotkaliśmy Małgorzatę Sochę, Rafała Rolnickiego, Aleksandrę Popławską i Mariusza Drężka.

 • "M jak miłość": Żona Rafała w Grabinie!

  Na jaw wyjdzie, że Natalka Mostowiakówna (Marcjanna Lelek) wcale nie zerwała ze swoim żonatym nauczycielem Rałałem Wiśniewskim (Michał Rolnicki).

 • Męskie problemy w męskiej scenografii

  Męskie sprawy, problemy - nie tylko z kobietami - a nawet... męskie humory, od których czasami aż iskrzy. A wszystko to w typowo męskiej scenografii, czyli w pubie. Tak Polsat reklamuje swoją nową produkcję - serial "Synowie", którego premierę zaplanowano na sobotę, 21 marca.

 • "Barwy szczęścia": Śledztwo z okna

  Kaśka (Katarzyna Glinka) nie będzie zachwycona, gdy odkryje, że znudzony Łukasz (Michał Rolnicki), który siedzi w domu ze złamaną nogą, zaczął... podglądać sąsiadów.

 • Co w serialach po wakacjach?

  Po wakacjach Madzia z "M jak miłość" ponownie pojawi się w życiu Pawła, Kasia z "Barw szczęścia" odnajdzie biologicznego ojca swojego syna, a Olka z "Na Wspólnej" zostanie przyłapana z kochankiem w łóżku przez jego... żonę. Zdradzamy, co jesienią wydarzy się w najpopularniejszych polskich telenowelach.