• Informacje na temat:

  michał słania

Artykuły na temat: michał słania
 • "Na dobre i na złe": Gwiazdka bez dyżuru

  O świątecznych tradycjach i magii Bożego Narodzenia opowiedzieli nam: Piotr Garlicki, czyli serialowy doktor Stefan Tretter, wieloletni dyrektor szpitala w Leśnej Górze, Michał Żebrowski - kreujący postać ekscentrycznego chirurga, czyli profesora Andrzeja Falkowicza, Emilia Komarnicka - Agata Woźnicka, starszy asystent na internie, Marcin Rogacewicz - ordynator chirurgii Przemek Zapała oraz...

 • "YCD": Wielkie emocje w półfinale

  Półfinał piątej edycji tanecznego show dostarczył widzom wielu emocji. Pozostała czwórka tancerzy: Ilona, Paulina, Tomek i Kuba zmierzyli się w walce o miejsca w wielkim finale. Walka była ostra, a szansę na główną nagrodę otrzymali Kuba i Paulina.

 • Znamy finalistów "You Can Dance"

  ...choreografia, doskonale zaskoczona. Rozumiem Tomek, dlaczego w tym programie każda dziewczyna chciała z tobą zatańczyć!". Mniej zachwycony był tym razem dziwacznie uczesany Michał Piróg: "Ilona, przeżywasz(...), baśniowej choreografii sędziowska trójka była jeszcze bardziej entuzjastycznie nastawiona. Michał Piróg, który poprzednim razem rzucał kwiaty pod nogi tej parze, dziś wyznał: "Dziękuję, że inspirujecie mnie...

 • Kożuchowska kobietą fatalną?

  "Kobiety fatalne są kręcące dla facetów" - powiedziała Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z RMF FM. Czy jej bohaterka w serial u "Teraz albo nigdy!" okaże się femme fatale?

 • Acid Drinkers: Płyta z autografem za opowieść

  W naszym konkursie możecie wygrać jeszcze ciepłe egzemplarze płyty "Fishdick Zwei - The Dick Is Rising Again" grupy Acid Drinkers z autografami wszystkich muzyków!

 • Acid Drinkers: Z "Fishdickiem" do szkoły

  Dziś (1 września), w dniu sklepowej premiery prezentujemy do odsłuchu całą płytę "Fishdick Zwei - The Dick Is Rising Again" metalowców z Acid Drinkers.

 • Robbie - mistrz zwrotów akcji

  Wtorkowy, telewizyjny występ Robbiego Williamsa oglądano na żywo w 250 kinach w 23 krajach. To największa transmisja koncertu w historii. Ale co ważniejsze - to powrót Brytyjczyka na świecznik po licznych perturbacjach.

 • "Papryczki" na ostrym zakręcie

  Josh Klinghoffer został dziewiątym gitarzystą w historii amerykańskiego zespołu Red Hot Chili Peppers. Czy słynne "Papryczki" poradzą sobie bez Johna Frusciante?

 • Trzy problemy "Mam talent"

  Czy Magda Welc zasłużenie wygrała "Mam talent"? Nie da się tego zmierzyć. Na pewno należą jej się gratulacje. Choć trzy dni po finale show internauci wciąż zażarcie dyskutują nad zasadnością werdyktu widzów, nie należy on - moim zdaniem - do kategorii szczególnie kontrowersyjnych. Są jednak inne powody, by na trzecią edycję programu trochę ponarzekać.

 • "Kobiecy punkt widzenia"

  Ania Sool pochodzi z Chorzowa. Mocne koneksje z gliwicką sceną zaowocowały solowym występem w utworze "Troszkę się boję", na składance Autonomii, zrzeszających tamtejszych MC. Jakiś czas potem w drugim obiegu pojawił się jej solowy nielegal "Sool w twoim oku", który zrobił niemałe zamieszanie w undergroundzie. Dobre przyjęcie spowodowało, że posypały się propozycje wspólnych nagrywek. Anię można było usłyszeć na Prezesie, Tewu czy choćby ostatnio na drugim albumie WSZ/CNE. Obecnie pracuje nad...

Wideo na temat: michał słania
 • Zniknięcie

  Głównym bohaterem "Zniknięcia" jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony. Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Nad życie

  Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko,...