• Informacje na temat:

  michał szaniawski

Artykuły na temat: michał szaniawski
 • Ola Kwaśniewska i Kuba Badach spełnią marzenie rodziców o byciu dziadkami?

  ...żadnych wywiadów. Mimo to ze szczegółami opisywano jej kolejne gorące romanse: z Marcinem Szaniawskim (38 l.), Michałem Jaskulskim (36 l.), Wojciechem Szuchnickim (40 l.).   Dopiero w 2005 roku...

 • ..., "Dwa teatry" Jerzego Szaniawskiego, "Wielki człowiek do małych interesów" Aleksandra Fredry, "Mistrz i Małgorzata" Michała Bułhakowa oraz "Mieszczanin szlachcicem" Moliera. Popularność zdobyła(...) Macieja Englerta. Mają córkę Annę i syna Michała.

 • Marta Lipińska: Nie tylko "Ranczo"

  Czy można sobie wyobrazić serial "Ranczo" bez Michałowej?

 • Fenomenalny klip!

  "Lepiej późno niż wcale" to najnowszy klip warszawskiego składu Fenomen. "Było bardzo wesoło" - hiphopowcy komentują pracę na planie zdjęciowym.

 • Pamiętacie te filmy?

  Grudniowa ramówka Telewizji Kino Polska podporządkowana jest hasłu "łączymy pokolenia". Najmłodsi widzowie dostaną w prezencie nowe pasmo bajkowe oraz polskie filmy familijne, a dorośli - nowe seriale i ulubione fabuły.

 • 65. urodziny Piotra Fronczewskiego

  Piotr Fronczewski, ceniony aktor filmowy i teatralny, satyryk, odtwórca ról w filmach "Hallo Szpicbródka", "Konsul", "Ziemia obiecana" i "Akademia Pana Kleksa", pamiętny Franek Kimono, będzie świętować w środę 65. urodziny.

 • Marta Lipińska kończy 70 lat

  Jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek, Marta Lipińska, znana widzom m.in. z roli Emilii Korczyńskiej w "Nad Niemnem", a radio słuchaczom - jako Eliza z cyklu "Kocham pana, panie Sułku" - kończy w piątek, 14 maja, 70 lat.

 • Protesty przeciwko odwołaniu "Golgoty Picnic"

  Czytanie scenariusza "Golgota Picnic", pokazy filmu z nagranym spektaklem, dyskusje - zaplanowano w wielu miastach Polski. To reakcja środowiska artystycznego na odwołanie spektaklu podczas Malta Festival Poznań. Akcja budzi protesty środowisk prawicowych i katolickich.

Wideo na temat: michał szaniawski
 • Zniknięcie

  Głównym bohaterem "Zniknięcia" jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony. Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Nad życie

  Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko,...