• Informacje na temat:

  michał szpak i jego dziewczyna

Artykuły na temat: michał szpak i jego dziewczyna
 • Izabela Szafrańska w "The Voice of Poland": Największa faworytka w ekipie Michała Szpaka?

  Zachwyciła Michała Szpaka i sprawiła, że Piotr Cugowski zaniemówił. Izabela Szafrańska w trakcie programu wyrosła na główną faworytkę do zwycięstwa "The Voice of Poland".

 • Eurowizja 2016: Michał Szpak w finale konkursu!

  W czwartek (12 maja) odbył się drugi półfinał 61. Konkursu Piosenki Eurowizji z udziałem Michała Szpaka. Poznaliśmy kolejnych 10 artystów, którzy awansowali do sobotniego (14 maja) finału imprezy. W gronie szczęśliwców znalazł się reprezentant Polski.

 • "The Voice of Poland": Jelena Matula skradła serce Szpaka (relacja, zdjęcia)

  ...i Michał Szpak . Nowy trener przypomniał, że jego kariera rozpoczął właśnie dzięki Niemenowi (wykonywał jego utwór na przesłuchaniach do "X-Factora". Wiśniewski wybrał właśnie jego na swojego(...) Tomsona i Barona oraz Michała Szpaka swoim wykonaniem "Dream On" Aerosmith". On także trafił do zespołu duetu. Po rockowym uderzeniu przyszła pora na coś zdecydowanie delikatniejszego. Na scenie...

 • Roast Michała Szpaka. 10 najmocniejszych żartów z wokalisty

  Za nami pokazany w czwartkowy wieczór (29 września) przez TVN roast Michała Szpaka. W założeniu najbardziej "grillowany" miał być długowłosy wokalista, ale biorący udział w programie Kuba Wojewódzki, Hubert Urbański, Beata Tadla oraz przedstawiciele Stand-up Polska skupiali się przede wszystkim w wymienianiu złośliwości na swój temat.

 • Polsat SuperHit Festiwal 2018: Popek i jego "anielski głos"

  ...z Gangiem Albanii "Królowie życia", podwójnie platynowa płyta z Gangiem Albanii "Ciężki gnój", podwójnie platynowa płyta z Matheo "Król Albanii"), Michał Szpak (diamentowy singel "Color of Your Life(...), który zrobił furorę w nadawanym przez Polsat "Tańcu z gwiazdami" (ostatecznie zajął trzecie miejsce). Kontrowersyjny raper przyznaje, że to jego pierwszy występ na sopockiej scenie, wcześniej...

 • Jak Marta Gałuszewska i trenerzy skomentowali finał "The Voice of Poland"?

  Marta Gałuszewska z drużyny Michała Szpaka została uznana najlepszą uczestniczką ósmej edycji "The Voice of Poland". Co powiedziała Interii po zwycięstwie i jak wyniki ostatniego odcinka skomentowali inni trenerzy?

 • Przegląd polskich premier płytowych na 2018 rok

  Od Michała Szpaka do Borixona i Bonsona. Od starych wyjadaczy mainstreamowej sceny po artystów, którzy raczej w radiu nie zagoszczą. Co przyniesie 2018 rok w polskiej muzyce? Sprawdźcie sami.

 • "The Voice of Poland": Milena Szymańska gorsza od Adama Milczarczyka?

  Po pierwszych bitwach w "The Voice of Poland" nie zabrakło kontrowersji. Najwięcej dyskusji wywołało odpadnięcie z programu Mileny Szymańskiej, która zachwyciła trenerów, ale ostatecznie pożegnała się z talent show. Wiele osób za winnego uznało Michała Szpaka, który dokonał drugiej kradzieży, pozbawiając ją tym samym szansy na kolejny etap.

 • Polsat SuperHit Festiwal 2018: Maryla Rodowicz, Sylwia Grzeszczak, Sławomir, Popek i inni

  Poznaliśmy szczegóły tegorocznej edycji Polsat SuperHit Festiwal, który odbędzie się w dniach 25-27 maja w Operze Leśnej w Sopocie. Specjalne występy szykują m.in. Maryla Rodowicz, Sylwia Grzeszczak, Michał Bajor i autor wielkiego przeboju "Miłość w Zakopanem" - Sławomir.

 • "The Voice of Poland": Szemplińska, Ollar i Reczek zachwyciły trenerów

  Szewczyka z Podhala, który zaśpiewał "Byłam różą" Kayah & Bregović. W trakcie występu fotele odwrócili Kamil Bednarek oraz Michał Szpak i to właśnie do jego drużyny trafił uczestnik. Damian Kulej , znany(...)Przypomnijmy, że w składzie dziesiątej edycji "The Voice of Poland" w fotelach trenerskich zasiedli: Margaret , Michał Szpak , Kamil Bednarek oraz Tomson i Baron (wrócili po roku przerwy...

Wideo na temat: michał szpak i jego dziewczyna