• Informacje na temat:

  michał szpak kobiety

Artykuły na temat: michał szpak kobiety
 • Michał Szpak najbardziej pożądanym mężczyzną w Polsce

  Magazyn "CKM" ogłosił listę 100 mężczyzn, których najbardziej pożądają polskie kobiety. Zestawienie wygrał Michał Szpak. W czołówce znaleźli się też inni muzycy - Igor Herbut, Kamil Bednarek, Grzegorz Hyży oraz Dawid Podsiadło.

 • Michał Szpak: Wojewoda zadzwonił z przeprosinami

  ..."Nie ma sensu przeplatać takiego sukcesu z takimi wypowiedziami" - Michał Szpak nie chciał się wdawać w komentowanie krytycznych wypowiedzi działacza podkarpackiego PiS.

 • Polsat Superhit Festiwal 2019: Michał Szpak i Julia Wieniawa w nowych rolach

  W dniach 24-26 maja w Operze Leśnej w Sopocie odbędzie się piąta edycja Polsat Superhit Festiwal, który zastąpił Sopot TOPtrendy Festival. W rolach prowadzących zadebiutują Michał Szpak i Julia Wieniawa.

 • Michał Szpak to satanista? Tak twierdzi działacz PiS

  Michał Szpak w ostatnich kilku tygodniach jest na ustach tysięcy Polaków. Jednak nie wszystkim przypadł do gustu jego występ na Eurowizji. Po finale na temat artysty w dość ostry sposób wypowiedział się działacz podkarpackiego PiS-u Włodzimierz Nowak.

 • Life Festival Oświęcim: Michał Szpak i ABBA

  ...", "Waterloo" czy "Gimme, Gimme, Gimme" - ułożone w niezwykłą opowieść o miłości kobiety i mężczyzny. Historia kochanków targanych namiętnościami została zainspirowana losami członków szwedzkiego zespołu. Formację tworzyły bowiem dwie pary, które poza uczuciem połączyła również wspólna pasja - muzyka. Na scenie pojawili się m.in. Michał Szpak , czworo solistów (Michał Grobelny, Agata Dąbrowska...

 • Paranienormalni: Każdy z nas jest z innej bajki

  ...​Artyści ulubionego kabaretu Polaków opowiadają o swoich rodzinach, słabościach i życiu w trasie. Paranienormalni zapraszają też przy okazji na najnowszy program, w którym gościem będzie Michał Szpak. Show "Paranienormalni Tonight" zobaczymy 24 września w telewizyjnej Dwójce.

 • ​Festiwal Piękna 2017 w telewizji Polsat

  W pierwszy weekend grudnia telewizja Polsat zaprasza na Festiwal Piękna 2017. Widzowie poznają dwie najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejszego mężczyznę, zostaną bowiem wybrani Miss Polski, Miss Supranational i po raz drugi Mister Supranational.

 • Trenerzy "The Voice of Poland" o Korze: Buntowniczka i ikona

  ...legendami, mimo że nie ma ich tutaj z nami - mówił o Korze i zmarłym dzień później Tomaszu Stańce Michał Szpak . "Potrafiła jednym spojrzeniem zelektryzować drugiego człowieka, nigdy w życiu nie poznałem kobiety, która miała takie niezwykle trafne riposty, wszystko zawsze było w punkt, ale nigdy nie krzywdziło drugiego człowieka" - mówił agencji Newseria Lifestyle Szpak. Na temat...

 • "The Voice of Poland" na start! Brian Fentress i Sabina Mustaeva olśnili (relacja, zdjęcia)

  Przypomnijmy, że przed startem ósmej edycji "The Voice of Poland" doszło do jednej roszady personalnej - Natalię Kukulską zastąpił Michał Szpak . Młody wokalista wpuścił jeszcze więcej kolorytu(...) chciała żebyś była w mojej drużynie" - mówiła Sadowska. Michał Szpak, aby przekonać dziewczynę do siebie, zaproponował jej wspólne wykonanie utworu "I Will Always Love You" Whitney Houston. 17

 • Polsat Superhit Festiwal 2019: Maryla Rodowicz świętuje 50-lecie debiutu w Sopocie

  ...uhonorowani zostaną wykonawcy, których płyty i single uzyskały status platyny. Na scenie zaprezentują się: Michał Szpak (podwójna platyna za album "Byle być sobą"), Maciej Maleńczuk (platynowa płyta(...) prowadzącego zadebiutuje Michał Szpak, którego wesprą Krzysztof Ibisz i Maciej Dowbor . W koncercie na radiowy hit roku (sobota 25 maja) będą uczestniczyć Agnieszka Adamczewska ("Na wszystko...