• Informacje na temat:

  michał szpak w top model

Artykuły na temat: michał szpak w top model
 • "Agent Gwiazdy 2": Oto lista uczestników!

  ...znanych. W ubiegłym roku w odświeżonej wersji "Agenta" mogliśmy oglądać m.in. Antoniego Królikowskiego, Rafała Maślaka, Joannę Jabłczyńską, Michała Szpaka czy Huberta Urbańskiego, który okazał się(...) Maga (uczestnik 'Top Model'), Edyta Zając-Rzeźniczak (modelka), Joanna Jędrzejczyk (zawodniczka MMA i boksu tajskiego), Daria Ładocha (blogerka kulinarna), Agnieszka Rylik (mistrzyni świata w boksie...

 • Rafał Jonkisz skomentował "penis gate"! Radek Pestka będzie mu wdzięczny?

  ..."14 maja powinniśmy ogłosić Dniem Ptaka" - napisał enigmatycznie Rafał Jonkisz w internecie. Chodziło mu o dwa niezwiązane ze sobą fakty. Pierwszy z nich to występ Michała Szpaka w finale konkursu Eurowizji. Drugi to afera, jaka rozpętała się w sieci po tym, jak Radek Pestka przez przypadek opublikował na Snapchacie zdjęcie swojego... przyrodzenia! Choć finalista "Top Model" przeprosił swoich...

 • Pani Małgosia skazana na pożarcie?

  Ada Szulc, Gienek Loska, Michał Szpak - czy tak będzie wyglądał skład finału w programie "X Factor"? Przed nami przedostatni odcinek pierwszej polskiej edycji!

 • Krupa w "Tańcu z gwiazdami"!

  W 13 edycji "Tańca z gwiazdami" zatańczy młodsza siostra modelki i jurorki programu "Top Model. Zostań modelką", Joanny Krupy - Marta.

 • "TzG": Joanna Krupa wspiera siostrę

  Polska modelka, Joanna Krupa, która jesienią będzie pracować na planie programu "Top Model. Zostań modelką", chce wspierać swoją siostrę Martę w jej pierwszych krokach stawianych na parkiecie.

 • Ada Szulc: Widzowie się do mnie przekonują

  Ulubienica Kuby Wojewódzkiego w programie "X Factor" zauważa w rozmowie z INTERIA.PL, że nie miała łatwo w pierwszych odcinkach na żywo ze względu na kontrowersje związane z wyborem Wojewódzkiego na etapie domów jurorów.

 • Ona już wygrała?!

  Weronika Marczuk wyszła na parkiet, by zmierzyć się z emocjami, zawalczyć o widzów i... siebie. Odniosła sukces!

 • "X Factor": Zespół Sablewskiej odrzucony

  - Wygra ten, który mądrze wkupi się w łaski publiczności - przepowiadał przed pierwszym odcinkiem na żywo programu "X Factor" juror Kuba Wojewódzki. Widzowie najmniej głosów oddali na podopiecznych Mai Sablewskiej.

 • Oni zatańczyli po raz ostatni!

  W wyborczą niedzielę, 9 października, z "Tańcem z gwiazdami" pożegnali się Dariusz Kordek i Blanka Winiarska. Bezpośrednią rywalizację o pozostanie w programie tancerze przegrali z Weroniką Marczuk i Janem Klimentem. O Kryształową Kulę walczy już tylko osiem par.