• Informacje na temat:

  michał wiśniewski 4 żona

Artykuły na temat: michał wiśniewski 4 żona
 • Michał Wiśniewski i Ania Świątczak znowu razem. Trasa akustyczna

  Na rozpoczętej właśnie trasie akustycznej Michała Wiśniewskiego u jego boku pojawiła się jego była żona i była wokalistka Ich Troje - Ania Świątczak.

 • Michał Wiśniewski i Justyna Majkowska znowu razem. Pokazali zdjęcie

  ...w Opolu na scenie gościnnie pojawi się także następczyni Majkowskiej Ania Świątczak, była żona Michała Wiśniewskiego i wokalistka Ich Troje w latach 2003-10.(...), zrobiła oszałamiającą karierę i zdążyła się przyczynić do największego sukcesu zespołu. Sprawdź tekst utworu "Powiedz" w serwisie Teksciory.pl! To właśnie z Majkowską Michał Wiśniewski...

 • Michał Wiśniewski widuje się z Mandaryną?

  Z powodu byłej żony obecna małżonka piosenkarza Dominika Tajner-Wiśniewska miała urządzić Michałowi Wiśniewskiemu scenę zazdrości - donosi kolorowa prasa.

 • Michał Wiśniewski walczy o dzieci!

  Znowu się zaczyna! Ledwie Michał Wiśniewski (35 l.) wrócił z długiego tournee po USA i Kanadzie, już zaczął wojnę z Mandaryną (29 l.). Najpierw zażądał, by zmieniła nazwisko, teraz chce odebrać jej(...), menedżerka piosenkarki. Wiśniewskiego to nie dziwi: "Moja była żona nie ma stałego zameldowania i nie wiadomo, pod jaki adres je wysłać" - tłumaczy. "To kłamstwo! Mandaryna jest zameldowana w Warszawie...

 • Wiśniewski odzyskał dzieci

  ...". W wyroku orzekającym rozwód Marty i Michała znalazło się postanowienie dotyczące dzieci Wiśniewskich. Według zapisu Fabienne i Xavier mają mieszkać z matką, a ojciec ma prawo widzieć je bez ograniczeń(...) z amerykańskiego tournee do spotkania nie doszło. Dlatego Michał nie miał dużych nadziei na kolejne widzenia... Ku jego zaskoczeniu była żona tym razem nie robiła trudności. Jak pisze "Twoje Imperium", zmiana...

 • Michał Wiśniewski wynajął adwokata

  Jak podaje "Super Express" Michał Wiśniewski (34 l.) chce dogadać się ze swoją żoną Martą "Mandaryną" Wiśniewską (28 l.) w sprawie ich dzieci Xaviera (4 l.) i Fabienne (3 l.).

 • Michał Wiśniewski i Justyna Majkowska razem: Zobacz teledysk "Krzyk"

  Do sieci właśnie trafił teledysk "Krzyk" Michała Wiśniewskiego, któremu w duecie towarzyszy Justyna Majkowska, była wokalistka Ich Troje.

 • "Twój krzyk": Michał Wiśniewski i Justyna Majkowska w duecie

  ...10 czerwca do sprzedaży trafi nowa solowa płyta Michała Wiśniewskiego - "Nierdzewny". W utworze "Twój krzyk" gościnnie zaśpiewała Justyna Majkowska, była wokalistka Ich Troje.

 • Ich Troje "Scream": Michał Wiśniewski i Justyna Majkowska w duecie

  Na nowej płycie Ich Troje znajdzie się duet Michała Wiśniewskiego i Justyny Majkowskiej, byłej wokalistki tej grupy. Nie oznacza to jednak jej powrotu do popularnego zespołu.

 • Wiśniewski kontra Mandaryna

  W sądzie w Pruszkowie odbyła się pierwsza rozprawa o ograniczenie Marcie "Mandarynie" Wiśniewskiej (29 l.), byłej żonie Michała (35 l.), władzy rodzicielskiej nad dziećmi: Fabienne (4 l.) i Xavierem (5 l.).