• Informacje na temat:

  michał wiśniewski choroby

Artykuły na temat: michał wiśniewski choroby
 • Michał Wiśniewski i jego kolejna choroba

  W rozmowie z "Faktem", której tematem były zarobki i emerytura gwiazd polskiej estrady, Michał Wiśniewski nagle przyznał, że pieniądze są mu potrzebne na leczenie łuszczycy. "Artyści, którzy są(...)" - zakończył. Przypomnijmy, że Michał Wiśniewski dwa lata temu ujawnił, iż zdiagnozowano u niego raka. Zobacz teledyski Michała Wiśniewskiego na stronach INTERIA.PL!

 • Michał Wiśniewski: Co z nowotworem?

  Powracający na scenę solowym albumem "La Revolucion" piosenkarz Michał Wiśniewski opowiada o chorobie nowotworowej.

 • Michał Wiśniewski szczerze o alkoholizmie. "Zdarza mi się popić"

  Michał Wiśniewski, wokalista zespołu Ich Troje, od prawie 30 lat zmaga się z alkoholizmem. Opowiedział szczerze o swoim nałogu.

 • Michał Wiśniewski unika sądu

  Michał Wiśniewski nie stawił się w sądzie w Częstochowie, gdzie w poniedziałek, 9 czerwca, miała się odbyć rozprawa przeciwko niemu. 17-letnia Monika O. oskarża frontmana Ich Troje, że podczas koncertu jesienią 2001 r., skacząc ze sceny na publiczność, spowodował uszkodzenia jej ciała.

 • Chory Michał Wiśniewski: "Dam radę"

  Przypomnijmy, że w czwartek (21 czerwca) Michał Wiśniewski za pośrednictwem internetu poinformował fanów o chorobie nowotworowej. "Dwa tygodnie po wycięciu guza diagnoza po histopatologii jest jedna(...). (...) Jak będą przerzuty, to będą. Nie pękniemy na robocie, tylko będziemy walczyć jak zwykle" - przekonuje fanów, którzy na Facebooku złożyli artyście liczne życzenia powrotu do zdrowia. Michał Wiśniewski...

 • Wiśniewski stanowczo: Nie promuję się rakiem

  Czy nowotwór Michała Wiśniewskiego jest złośliwy? Wokalista nie udziela jednoznacznej odpowiedzi, wciąż czeka na potwierdzenie wyników badań.

 • Michał Wiśniewski o raku i samobójstwie ojca

  ..."Nie pozwolę, żeby ktoś sobie z tego jaja robił, bo to do śmiechu nie jest" - mówi Michał Wiśniewski o złośliwym guzie nowotworowym.

 • Michał Wiśniewski: Mam raka

  Na profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku można przeczytać wpis dotyczący stanu zdrowia wokalisty. Jak informuje artysta, niedawno przeszedł w warszawskim szpitalu zabieg wycięcia guza. "Dwa(...) złej gry!" - tak o zachowaniu Dominiki Tajner napisał jej partner. "Z rakiem da się żyć... Mam zamiar pożyć, choć smutno, ale Tajnerka mnie wspiera!" - napisał Michał Wiśniewski, kończąc post słowem...

 • Wiśniewski walczy z chorobą i szykuje się do ślubu

  Michał Wiśniewski i jego narzeczona Dominika Tajner opowiedzieli w programie śniadaniowym o zbliżającym się ślubie na Mazurach i o chorobie czerwonowłosego piosenkarza.

 • Michał Wiśniewski: Rak to żadna promocja

  W rozmowie z "Super Expressem" Michał Wiśniewski przyznał, że inaczej wyobrażał sobie odzew opinii publicznej na informację o poważnej chorobie, którą - przypomnijmy - umieścił na Facebooku. "Dzisiaj(...) głosy, że Michał Wiśniewski od lat cierpi na chorobę weneryczną! Wokalista określił te oskarżenia słowami "kolejna wymyślona sensacja, która uderza we mnie i moich bliskich". "Zadzwoniłem do swojego...

Zdjęcia na temat: michał wiśniewski choroby
 • Michał Wiśniewski