• Informacje na temat:

  michał wiśniewski co za tydzien

Artykuły na temat: michał wiśniewski co za tydzien
 • Michał Wiśniewski bankrutem?

  Wydają więcej niż zarabiają, toną w długach. Teraz postanowili szukać ratunku w Stanach Zjednoczonych - tak o Michale Wiśniewskim i Annie Świątczak z Ich Troje pisze jeden z polskich tygodników.

 • Michał Wiśniewski ujawnia

  Przypomnijmy, że ósmy studyjny album Ich Troje będzie nosił tytuł "Ósmy obcy pasażer" i ukaże się 8 sierpnia 2008 roku. Czyli same "8"... Jak informuje Michał Wiśniewski, w związku z premierą płyty(...)" - pisze Michał na swoim blogu. Teraz kilka informacji muzycznych: "Na płycie znajdzie się 16 premierowych i 2 dotąd niepublikowane utwory. Od przyszłego tygodnia szczegóły" - dodaje Wiśniewski...

 • Michał Wiśniewski: 20 lat Ich Troje

  Sporo dobrych wiadomości dla swoich fanów ma Michał Wiśniewski.

 • Michał Wiśniewski dla Samoobrony

  Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje, ułożył specjalną piosenkę dla Samoobrony, którą będzie śpiewał w kampanii wyborczej - informuje "Dziennik Łódzki".

 • Michał Wiśniewski wspiera Dawida Kwiatkowskiego

  Mocno krytyczne komentarze zebrał Michał Wiśniewski, gdy na swoim profilu na Facebooku polecił debiutującego wokalistę Dawida Kwiatkowskiego.

 • Michał Wiśniewski: Będzie córka?

  Od dwóch tygodni Michał Wiśniewski z zespołem Ich Troje koncertuje po Ameryce Północnej. Przed jednym z występów w kanadyjskim Vancouver wybrał się z Anią Świątczak (28 lat), wokalistką zespołu i prywatnie partnerką, do ginekologa na USG.

 • Michał Wiśniewski i piramidy

  Lider Ich Troje Michał Wiśniewski (34 lata) po latach harówki znalazł chwilę na odpoczynek. Wyrwał się na tydzień do Egiptu. Podjęcie decyzji o egzotycznej wyprawie nie było dla wokalisty proste. Jego partnerka jest bowiem w 8 miesiącu ciąży.

 • Michał Wiśniewski znów tatą!

  Kiedy pod koniec stycznia wyjeżdżali do Ameryki, było ich troje: Michał Wiśniewski, Ania Świątczak i ich mała córka Etiennette. Do Polski wrócą jednak już we czwórkę!

 • Michał Wiśniewski broni Sylwestra Latkowskiego

  Michał Wiśniewski, wokalista grupy Ich Troje, zdecydował wypowiedzieć się w sprawie zamieszania, jakie wytworzyło się wokół filmu "Gwiazdor" Sylwestra Latkowskiego. Wytwórnia Universal zadecydowała bowiem o obniżeniu budżetu filmu i zdaniem reżysera chce go ocenzurować.

 • Michał Wiśniewski: Będzie kolejny ślub

  ...nowe piosenki wśród Polonii. Grupa rozpocznie tournee po Stanach Zjednoczonych od występu w Clearwater, a skończy na początku marca w Las Vegas. Właśnie tam odbędzie się kolejny ślub Michał Wiśniewskiego i jego obecnej żony Anny Świątczak. Na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć galerię zdjęć wokalisty i jego obecnej wybranki serca! Zobacz teledyski Ich Troje na stronach INTERIA.PL!