• Informacje na temat:

  michał wiśniewski galeria

Artykuły na temat: michał wiśniewski galeria
 • Nergal, Skiba i Wiśniewski komentują film "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego

  ...sądową. Chętnie przyłączę się do pozwu zbiorowego"  - napisał na Facebooku. W rozmowie z Onetem sprawę skomentował też Michał Wiśniewski . "Uważam, że niedobrze się stało, że w filmie został użyty(...) naprawdę "bohaterami" dokumentu są Krystian W. "Krystek", nazywany "łowcą nastolatek" i Marcin T. "Turek", współzałożyciel klubu Zatoka Sztuki. To właśnie tam trafiały wabione w galeriach...

 • Michał Wiśniewski: Będzie kolejny ślub

  ...nowe piosenki wśród Polonii. Grupa rozpocznie tournee po Stanach Zjednoczonych od występu w Clearwater, a skończy na początku marca w Las Vegas. Właśnie tam odbędzie się kolejny ślub Michał Wiśniewskiego i jego obecnej żony Anny Świątczak. Na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć galerię zdjęć wokalisty i jego obecnej wybranki serca! Zobacz teledyski Ich Troje na stronach INTERIA.PL!

 • Michał Wiśniewski dla INTERIA.PL!

  Tuż przed występem w półfinale 51. Konkursu Eurowizji w Atenach nasz specjalny wysłannik spotkał się z Michałem Wiśniewskim, liderem Ich Troje. - Zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy zrobić - powiedział INTERIA.PL zielonowłosy obecnie wokalista.

 • Wiśniewski: Odradzałem Mandarynie

  Nie milkną echa głośnego występu Mandaryny na Sopot Festivalu, który zakończył się jej kompromitacją i wygwizdaniem przez sporą część publiczności. Mąż wokalistki, Michał Wiśniewski z Ich Troje, mówi teraz, że odradzał Mandarynie występ w Sopocie.

 • "Zdążyłem z nią zaśpiewać"

  Michał Wiśniewski w emocjonalnym wpisie na Facebooku oddał hołd zmarłej w poniedziałek (5 grudnia) Violetcie Villas.

 • Ich Troje dziękują Polonii

  ...- Teraz już wszystko w rękach widzów i Polonii. Polacy mieszkający poza granicami swojego kraju powinni zagłosować na swojego przedstawiciela - powiedział w Atenach portalowi INTERIA.PL tuż przed czwartkowym (18 maja) półfinałem Eurowizji Michał Wiśniewski, lider Ich Troje. Niestety, tych głosów zabrakło, ale zespół i tak podziękował fanom za poświęcenie.

 • Michał Wiśniewski, lider grupy Ich Troje, po sobotnim (28 stycznia) zwycięstwie w krajowych eliminacjach Konkursu Eurowizji zapowiedział w rozmowie z INTERIA.PL, że już wkrótce utwór "Follow My Heart" zawojuje Europę. - Chcemy odwiedzić 15 krajów i popracować nad tą piosenką - powiedział nam wokalista Ich Troje. Ujawnił też, jaki ma budżet na Eurowizję.

 • Ich Troje na Eurowizję!

  Cerekwicka. Jednak zgodnie z regulaminem, to zespół Michała Wiśniewskiego pojedzie do stolicy Grecji, ponieważ otrzymał więcej punktów od publiczności. - Te głosy od widzów to jest największy prezent, jaki mogłem dostać - powiedział INTERIA.PL Michał Wiśniewski tuż po zakończeniu koncertu "Piosenka dla Europy". Co sądzicie o tym wyborze? Skomentujcie na forum!

 • Yach Film: Wygrał "Rower" Janerki

  ...2". Z kolei "Cytrynę" dla kiczowatego klipu odebrał Michał Wiśniewski, za "Hop Hop Hop" swojego ludowego wcielenia, znanego jako Renia Pączkowska.

 • Kryzys u Wiśniewskich?

  Czy małżeństwo Michała Wiśniewskiego, lidera Ich Troje, i Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej stoi na krawędzi rozpadu? Ostatnie wydarzenia sugerują, że to prawda. Podobno od kilku dni frontman Ich Troje nie odpowiada na telefony swojej żony.