• Informacje na temat:

  michał wiśniewski i jego dom

Artykuły na temat: michał wiśniewski i jego dom
 • Michał Wiśniewski prześladowany przez organizatora koncertu. Gwiazdor ujawnia dowody

  Michał Wiśniewski na swoim profilu na Facebooku opublikował nagranie rozmowy z człowiekiem, który organizował jeden z jego koncertów. Mężczyzna był bardzo wulgarny, a swoim zachowaniem sprowokował wokalistę do tego, aby zgłosić sprawę do prokuratury i na policję.

 • Michał Wiśniewski: Nowe dowody dot. organizatora koncertu, który go prześladuje

  Michał Wiśniewski na swoim profilu na Facebooku opublikował kolejne nagranie rozmowy z człowiekiem, który organizował jeden z jego koncertów. Mężczyzna był bardzo wulgarny, a swoim zachowaniem sprowokował wokalistę do tego, aby zgłosić sprawę do prokuratury i na policję.

 • Michał Wiśniewski wróci do Mandaryny?

  ..."Życie na gorąco" donosi, że być może Michał Wiśniewski i jego była żona Marta "Mandaryna" Wiśniewska jeszcze się zejdą. Dlaczego?

 • Michał Wiśniewski potrzebuje 25 tys. zł. Zbiórka na nową płytę

  ...8 września, na dzień przed 42. urodzinami Michała Wiśniewskiego ma się ukazać jego druga wspólna płyta z Andrzejem Wawrzyniakiem. Muzycy właśnie uruchomili w internecie zbiórkę pieniędzy na wydanie tego albumu.

 • Michał Wiśniewski ma długi?

  ...spać. Przede wszystkim to jest sport. Bzdurą jest twierdzenie, że Wiśniewski wciąga ludzi w hazard" - mówił artysta. Nie oznacza to, że pan Michał będzie klepał biedę: "Jego dom w Magdalence wart jest(...)Gazeta "Świat i ludzie" donosi o problemach finansowych Michała Wiśniewskiego. "Ma kilkaset tysięcy długów. Ciągną się za nim niezapłacone podatki, leasing na dwa samochody, no i mnóstwo innych...

 • #Hot16challenge2: Mandaryna i Xavier Wiśniewski w akcji. Jak dziś wygląda syn Michała Wiśniewskiego?

  Zobaczcie, jak poradzili sobie Mandaryna i jej syn Xavier Wiśniewski w nagraniu w ramach akcji #Hot16Challenge2.

 • Wiśniewski dał ciepło

  Wigilijny wieczór był wyjątkowy dla Michała Wiśniewskiego i Violetty Villas. Diva polskiej piosenki przyjęła zaproszenie lidera Ich Troje.

 • Michał Wiśniewski powiedział "Tak"

  Lider Ich Troje Michał Wiśniewski (34 lata) po raz trzeci powiedział: "Tak". W sobotę, 29 lipca, wziął ślub z Anią Świątczak, wokalistką zespołu. Cała ceremonia odbyła się wczesnym popołudniem w posiadłości Michała w Magdalence.

 • Kłopoty Michała Wiśniewskiego

  Długi, problemy z alkoholem, przygnębienie spowodowane utratą sławy - taki obraz Michała Wiśniewskiego kreślą tabloidy.

 • Michał Wiśniewski: Awantura o Dodę!

  Takiej kłótni już nie było od dawna w domu Michała Wiśniewskiego (34 lata). Świeżo upieczona żona gwiazdora Anna Świątczak (29 lat) i matka jego córki Etiennette, zobaczyła w gazecie zdjęcie swego męża zaglądającego w dekolt Doroty "Dody" Rabczewskiej.

Zdjęcia na temat: michał wiśniewski i jego dom