• Informacje na temat:

  michał wiśniewski i jego matka

Artykuły na temat: michał wiśniewski i jego matka
 • Michał Wiśniewski szczerze o alkoholizmie. "Zdarza mi się popić"

  Michał Wiśniewski, wokalista zespołu Ich Troje, od prawie 30 lat zmaga się z alkoholizmem. Opowiedział szczerze o swoim nałogu.

 • Michał Wiśniewski: Jubileusz Ich Troje na trzeźwo

  Występem w Warszawie grupa Ich Troje zakończyła trasę z okazji 20-lecia. Michał Wiśniewski ze sceny zdradził, że dwuletni jubileusz przeżył na trzeźwo i nadal nie ma ochoty ulec pokusie.

 • Michał Wiśniewski: Awantura o Dodę!

  Takiej kłótni już nie było od dawna w domu Michała Wiśniewskiego (34 lata). Świeżo upieczona żona gwiazdora Anna Świątczak (29 lat) i matka jego córki Etiennette, zobaczyła w gazecie zdjęcie swego męża zaglądającego w dekolt Doroty "Dody" Rabczewskiej.

 • Michał Wiśniewski unika sądu

  Michał Wiśniewski nie stawił się w sądzie w Częstochowie, gdzie w poniedziałek, 9 czerwca, miała się odbyć rozprawa przeciwko niemu. 17-letnia Monika O. oskarża frontmana Ich Troje, że podczas koncertu jesienią 2001 r., skacząc ze sceny na publiczność, spowodował uszkodzenia jej ciała.

 • Wyznanie mamy Michała Wiśniewskiego. "Gdyby nie on, może już bym nie żyła"

  Z okazji Dnia Dziecka mama Michała Wiśniewskiego udzieliła wywiadu. Zdradziła, jaki wokalista jest prywatnie.

 • Wiśniewski i "Czerwona głowa"

  Michał Wiśniewski już w kilka dni po ostatnim występie Ich Troje, który odbył się 18 grudnia 2004 roku w programie "Bar-VIP", zaprezentował swój nowy zespół. Jak już informowaliśmy, grupa nazywa się Red Head ("Czerwona głowa"), a jej debiutancki album ma ukazać się już w połowie 2005 roku.

 • Michał Wiśniewski kontra Mandaryna

  Na oficjalnej stronie internetowej zespołu Ich Troje pojawił się list kierowany do Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej, którego treść możecie przeczytać poniżej. Jak można się domyślić, jego autorem jest Michał Wiśniewski, były mąż piosenkarki i ojciec dwójki jej dzieci, Fabienne i Xaviera.

 • Michał Wiśniewski pokazał przerażające zdjęcie. Co się dzieje z wokalistą Ich Troje?

  Fani Michała Wiśniewskiego mocno się zaniepokoili, gdy zobaczyli zdjęcie opublikowane przez niego na Instagramie.

 • Michał Wiśniewski walczy o dzieci!

  Znowu się zaczyna! Ledwie Michał Wiśniewski (35 l.) wrócił z długiego tournee po USA i Kanadzie, już zaczął wojnę z Mandaryną (29 l.). Najpierw zażądał, by zmieniła nazwisko, teraz chce odebrać jej(...) Express". Wiśniewski wszędzie opowiada, że jego dzieci muszą mieć ojca. "To, że nie możemy się dogadać z Mandaryną, nie powinno odbijać się na Xavierze i Fabienne" - deklaruje. Ale też sugeruje, że uważa...

 • "Gwiazdor": Film o Michale Wiśniewskim

  Sylwester Latkowski , twórca tytułów "To my, rugbiści", "Blokersi" , "Pub 700" i pracujący nad obrazem poświęconym polskiemu szołbiznesowi "Nakręceni", kończy realizację filmu "Gwiazdor". Jego bohaterem jest lider zespołu Ich Troje - Michał Wiśniewski. "Gwiazdor" ostatecznie ma być ukończony w pierwszym tygodniu lipca 2002 roku. W sierpniu planowana jest premiera kinowa.

Zdjęcia na temat: michał wiśniewski i jego matka