• Informacje na temat:

  michał wiśniewski i jego partnerki

Artykuły na temat: michał wiśniewski i jego partnerki
 • Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska o swojej pierwszej randce ("The Story of My Life")

  ..."Poszliśmy na kręgle, wypiliśmy trochę, poszliśmy do łóżka" - powiedział Michał Wiśniewski o swojej pierwszej randce z obecną żoną Dominiką Tajner-Wiśniewską.

 • Michał Wiśniewski i piramidy

  Lider Ich Troje Michał Wiśniewski (34 lata) po latach harówki znalazł chwilę na odpoczynek. Wyrwał się na tydzień do Egiptu. Podjęcie decyzji o egzotycznej wyprawie nie było dla wokalisty proste. Jego partnerka jest bowiem w 8 miesiącu ciąży.

 • Michał Wiśniewski: Wszystko pod Anię

  Anna Świątczak, nowa partnerka Michała Wiśniewskiego i wokalistka zespołu Ich Troje, jest w 6. tygodniu ciąży. Ojcem jej dziecka jest Michał. Wiśniewski właśnie rozwodzi się z Martą "Mandaryną" Wiśniewską. Jak często podkreśla, ich małżeństwo rozpadło się, bo Marta chciała zrobić karierę. Czyżby zatem Anna chciała z kariery zrezygnować - dopytuje się "Super Express"?

 • Kolejne kłopoty Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner? Chodzi o kredyty w SKOK Wołomin

  Stowarzyszenie Wspierania Spółdzielczości Finansowej im. Świętego Michała zrzeszające poszkodowanych w wyniku upadłości SKOK Wołomin informuje, że szykujący się właśnie do rozwodu Michał Wiśniewski i Dominika Tajner nie spłacają kredytów o wysokości 3,4 mln zł. - Jak długo istniał stan wypłacalności, pan Michał Wiśniewski regulował zaciągnięte zobowiązania - wyjaśnia nam prawniczka wokalisty Ich...

 • Tak będą wyglądać Michał Wiśniewski i Dominika Tajner za 20 i 40 lat ("The Story of My Life")

  W piątek (23 listopada, godz. 22:05) w programie "The Story of My Life. Historia naszego życia" będzie można zobaczyć metamorfozę Michała Wiśniewskiego i jego żony Dominiki Tajner-Wiśniewskiej.

 • Pamiętacie program "Tylko nas dwoje"? Pudzianowski był jego gwiazdą!

  Wiosną 2010 roku Polsat wyemitował pierwszy i jak się potem okazało ostatni sezon programu rozrywkowego "Tylko nas dwoje". Show mimo niezłych wyników oglądalności nie zagościł na dłuższy czas na wizji. Kto był jego największym wygranym, a kto chciałby o nim zapomnieć?

 • "Wiśnia" broni wolności słowa

  Michał Wiśniewski na swoim blogu opublikował list wspierający producenta Yaro i jego partnerkę Kasię Klich.

 • Ich Troje: Uciekli przed nagonką

  Michał Wiśniewski, lider Ich Troje w świetle fleszy czule obejmuje swoją nową dziewczynę Annę Świątczak, wokalistkę zespołu. Jego żona Marta tuli się do... taty. Nie ma wątpliwości, to już koniec małżeństwa państwa Wiśniewskich - pisze "Super Express".

 • Eurowizja: Wkrótce wyniki!

  Przed chwilą zakończyły się występy wszystkich 23 uczestników koncertu półfinałowego 51. Konkursu Piosenki Eurowizja. Do faworytów zaliczano Belgijkę Kate Ryan, Finów z grupy Lordi, czy pochodzącą z Szwecji wokalistkę Carolę. Zespół Ich Troje nie miał zbyt wysokich notowań przed występem, ale ekipa Michała Wiśniewskiego z piosenką "Follow My Heart" zaprezentowała się całkiem efektownie.

 • Krótki poradnik prowokatora

  Zazdrościsz Dodzie popularności? Nie możesz zrozumieć, dlaczego publiczność wciąż spija każde słowo zesłane światu przez Michała Wiśniewskiego? Uważasz, że sam robisz dobrą muzykę i ktoś mógłby się w końcu tobą zainteresować? A może kiedyś już byłeś na świeczniku, lecz nie potrafisz na niego wrócić? Ten poradnik jest właśnie dla ciebie.

Zdjęcia na temat: michał wiśniewski i jego partnerki