• Informacje na temat:

  michał wiśniewski nowa partnerka

Artykuły na temat: michał wiśniewski nowa partnerka
 • Michał Wiśniewski: Wszystko pod Anię

  Anna Świątczak, nowa partnerka Michała Wiśniewskiego i wokalistka zespołu Ich Troje, jest w 6. tygodniu ciąży. Ojcem jej dziecka jest Michał. Wiśniewski właśnie rozwodzi się z Martą "Mandaryną" Wiśniewską. Jak często podkreśla, ich małżeństwo rozpadło się, bo Marta chciała zrobić karierę. Czyżby zatem Anna chciała z kariery zrezygnować - dopytuje się "Super Express"?

 • 30 lat Ich Troje. Michał Wiśniewski ujawnia gości

  ...8 września w Amfiteatrze w Opolu odbędzie się jedyny koncert Ich Troje w ramach jubileuszu 30-lecia zespołu Michała Wiśniewskiego.

 • Ich Troje: Uciekli przed nagonką

  Michał Wiśniewski, lider Ich Troje w świetle fleszy czule obejmuje swoją nową dziewczynę Annę Świątczak, wokalistkę zespołu. Jego żona Marta tuli się do... taty. Nie ma wątpliwości, to już koniec małżeństwa państwa Wiśniewskich - pisze "Super Express".

 • Krótki poradnik prowokatora

  Zazdrościsz Dodzie popularności? Nie możesz zrozumieć, dlaczego publiczność wciąż spija każde słowo zesłane światu przez Michała Wiśniewskiego? Uważasz, że sam robisz dobrą muzykę i ktoś mógłby się w końcu tobą zainteresować? A może kiedyś już byłeś na świeczniku, lecz nie potrafisz na niego wrócić? Ten poradnik jest właśnie dla ciebie.

 • Pamiętacie program "Tylko nas dwoje"? Pudzianowski był jego gwiazdą!

  ...).  Pudzianowski przebrał się m.in. za ówczesnego chłopaka Dody , Nergala , za Michała Wiśniewskiego , a najbardziej w pamięć widzom wrył się wykonaniem utworu "I’m Too Sexy" z repertuaru grupy Right Said(...) zadowolony jej ówczesny mąż Michał Wiśniewski , który pozwolił sobie na wymowny wpis po zakończeniu programu. "Myślę, że ten program to sukces Aniqi , a porażka Ani Wiśniewskiej. Ania Wiśniewska nigdy by...

Wideo na temat: michał wiśniewski nowa partnerka