• Informacje na temat:

  michał wiśniewski ojciec

Artykuły na temat: michał wiśniewski ojciec
 • Michał Wiśniewski kolejny raz zostanie ojcem! Zdradził już imię

  Kilka miesięcy temu Michał Wiśniewski wziął piąty ślub. Jego wybranką jest osoba niezwiązana z show-biznesem. Teraz poinformował, że ponownie zostanie ojcem.

 • Michał Wiśniewski o raku i samobójstwie ojca

  ..."Nie pozwolę, żeby ktoś sobie z tego jaja robił, bo to do śmiechu nie jest" - mówi Michał Wiśniewski o złośliwym guzie nowotworowym.

 • Michał Wiśniewski pokazał samochód warty 1,5 mln złotych. Fani oburzeni

  Michał Wiśniewski nie tak dawno ogłosił upadłość i przyznał się do straty ogromnej ilości pieniędzy. Jak się jednak okazuje, upadłość wcale nie musi oznaczać rezygnacji z luksusowego życia. Wokalista pochwalił się bowiem w mediach społecznościowych nagraniem, na którym prezentuje jeden z najdroższych samochodów na świecie.

 • Michał Wiśniewski dla domu dziecka

  Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje i od niedawna ojciec Etiennette, sprzedał zdjęcia swojej córki między innymi tabloidowi "Fakt". Uzyskane w ten sposób pieniądze przekazał na dom dziecka w Grotnikach.

 • Michał Wiśniewski kontra Mandaryna

  Na oficjalnej stronie internetowej zespołu Ich Troje pojawił się list kierowany do Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej, którego treść możecie przeczytać poniżej. Jak można się domyślić, jego autorem jest Michał Wiśniewski, były mąż piosenkarki i ojciec dwójki jej dzieci, Fabienne i Xaviera.

 • Michał Wiśniewski nie ma przerzutów

  Jak donosi tygodnik "Twoje Imperium", Michał Wiśniewski otrzymał wyniki badań, które bardzo dobrze rokują na przyszłość. "Odetchnęliśmy z ulgą, bo najgorsze, co może się człowiekowi przydarzyć, to niepewność. Jesteśmy pełni nadziei, że wszystko będzie dobrze" - powiedziała magazynowi Dominika Tajner, od soboty (30 czerwca) czwarta żona Michała Wiśniewskiego. "Nie odwołaliśmy ślubu, choć bliscy...

 • Michał Wiśniewski postuluje karę śmierci dla pedofili

  ..."Powinien był zdychać w męczarniach" - pisze o Wojciechu Kroloppie, zmarłym dyrygencie Polskich Słowików, Michał Wiśniewski.

 • Wiśniewski odzyskał dzieci

  ...". W wyroku orzekającym rozwód Marty i Michała znalazło się postanowienie dotyczące dzieci Wiśniewskich. Według zapisu Fabienne i Xavier mają mieszkać z matką, a ojciec ma prawo widzieć je bez ograniczeń. Szczegóły spotkań sąd zostawił do uzgodnienia między byłymi małżonkami. Jednak Marta Wiśniewska utrudniała byłemu mężowi kontakt z dziećmi. Zdesperowany Michał nie miał wyjścia i rozpoczął batalię...

 • Wiśniewski o tragedii lotników

  ..."Odszedł od nas jeden z największych... Wspaniały człowiek i mój lotniczy ojciec" - pisze na blogu Michał Wiśniewski, poruszony wypadkiem na pokazach Air Show w Radomiu.

 • Michał Wiśniewski: Jubileusz Ich Troje na trzeźwo

  Występem w Warszawie grupa Ich Troje zakończyła trasę z okazji 20-lecia. Michał Wiśniewski ze sceny zdradził, że dwuletni jubileusz przeżył na trzeźwo i nadal nie ma ochoty ulec pokusie.

Zdjęcia na temat: michał wiśniewski ojciec