• Informacje na temat:

  michał wiśniewski zdrowie

Artykuły na temat: michał wiśniewski zdrowie
 • Michał Wiśniewski i Dominika Tajner próbują ratować małżeństwo?

  Od kilku tygodni nie gasną emocje wokół napiętej sytuacji w małżeństwie Michała Wiśniewskiego (46 l.) i Dominiki Tajner (40 l.). Wydawało się, że sprawa jest przesądzona, bo piosenkarz złożył pozew rozwodowy i twardo trzymał się wersji, że zdania nie zmieni. Tymczasem wypadki losowe, które miały miejsce w ciągu ostatnich tygodni, wpłynęły na to, że para podjęła decyzję o ratowaniu związku. Czy...

 • Michał Wiśniewski debatuje o służbie zdrowia. "To chyba jakieś żarty"

  6 stycznia w telewizji Polsat News wyemitowano program "Tak czy Nie". Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na temat kryzysu w służbie zdrowia nie debatowali politycy oraz lekarze, a celebryci - Jarosław Jakimowicz oraz Michał Wiśniewski. Widzowie nie kryli zaskoczenia.

 • Michał Wiśniewski i Dominika Tajner wrócą do siebie?

  ...może liczyć na... Michała Wiśniewskiego. Ojczym Maksymiliana odwiedza chłopaka w szpitalu i bardzo martwi się o jego zdrowie.  Czy te okropne doświadczenia znów zbliżą do siebie małżonków(...)W życiu Dominiki Tajner-Wiśniewskiej ostatnio nie układa się najlepiej. Niedawno okazało się, że mąż chce się z nią rozwieść. Zrozpaczona kobieta poinformowała o tym opinię publiczną. We wpisie na...

 • Muzyka ratuje życie. Dosłownie!

  Czy muzyka może faktycznie wspomóc nasze zdrowie? Naukowcy z całego świata dowodzą, że jest to jak najbardziej możliwe. I nie chodzi tylko o poprawę samopoczucia. Oto 11 teorii dotyczących muzyki i zdrowia.

 • Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski poszli do mediatora! Jest szansa na zgodę?!

  Kilka tygodni temu fani Michała Wiśniewskiego (46 l.) żyli nowiną o rozwodzie muzyka z Dominiką Tajner-Wiśniewską (41 l.). Teraz pojawiła się szansa na zgodę między małżonkami, z której oboje chcą skorzystać.

 • Michał Wiśniewski: "Jestem niezniszczalny"

  W rozmowie z "Gazetą Jarocińską" Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje, opowiedział o swoim znaku charakterystycznym, czyli kolorowych włosach. Wokalista przyznał, że za zmianami barwy "nie stoi żadna filozofia".

 • Michał Wiśniewski cudem uniknął kalectwa!

  Michał Wiśniewski (46 l.) nie daje się złamać przeciwnościom losu, a wszystko to dzięki najbliższym...

 • Michał Wiśniewski wróci do Mandaryny?

  "Życie na gorąco" donosi, że być może Michał Wiśniewski i jego była żona Marta "Mandaryna" Wiśniewska jeszcze się zejdą. Dlaczego?

 • Xavier Wiśniewski trafił do szpitala! Michał i Mandaryna przeżyli chwile grozy!

  Michał Wiśniewski (43 l.) przeżył chwile grozy, gdy dowiedział się, że jego syn, Xavier, został zabrany przez pogotowie wprost ze szkoły! Konieczna była operacja!

 • Wiśniewski boi się o dziecko

  Na początku 2008 roku rodzina Wiśniewskich znów się powiększy. Jednak Michał Wiśniewski obawia się o zdrowie córki.