• Informacje na temat:

  michał wiśniewski zmiana

Artykuły na temat: michał wiśniewski zmiana
 • Michał Wiśniewski zzieleniał!

  Ognistą czerwień włosów lidera Ich Troje Michała Wiśniewskiego zastąpiła soczysta zieleń. Kto doprowadził "Wiśnię" do zzielenienia - zadaje pytanie "Super Express"?

 • Michał Wiśniewski, Milion Terapii i Dzieciak w klip "Różaniec Emigranta"

  W sieci pojawił się teledysk do utworu "Różaniec Emigranta", który nagrali raperzy Milion Terapii i Dzieciak oraz Michał Wiśniewski.

 • Michał Wiśniewski wśród "najlepiej ubranych"

  Gruntowna metamorfoza wokalisty Michała Wiśniewskiego została doceniona przez magazyn "Viva".

 • Michał Wiśniewski ściął włosy

  Na Facebooku piosenkarza Michała Wiśniewskiego opublikowano zdjęcie artysty w nowej fryzurze. Wokalista po raz pierwszy od niepamiętnych czasów ma krótkie włosy! Na szczęście fani image'u Michała Wiśniewskiego wciąż mogą liczyć na charakterystyczny, jaskrawoczerwony kolor włosów wokalisty. Wielbiciele talentu piosenkarza są w większości zachwyceni nową fryzurą idola. "Super zmiana. Na lepsze...

 • Michał Wiśniewski prosi Mandarynę o kontakt

  Kolejna zmiana na oficjalnej stronie Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej. Jeszcze kilka dni temu serwis mandaryna.com działał jako nieoficjalna strona wokalistki. Teraz Michał Wiśniewski, były mąż piosenkarki i właściciel domeny, na której znajduje się witryna internetowa, ponownie zablokował stronę.

 • Wiśniewski jak Villas

  Spełniło się kolejne marzenie Michała Wiśniewskiego - lider Ich Troje wcieli się w... Violettę Villas!

 • Wiśniewski jak Villas

  Spełniło się kolejne marzenie Michała Wiśniewskiego - lider Ich Troje wcieli się w... Violettę Villas!

 • Wiśniewski odzyskał dzieci

  ...". W wyroku orzekającym rozwód Marty i Michała znalazło się postanowienie dotyczące dzieci Wiśniewskich. Według zapisu Fabienne i Xavier mają mieszkać z matką, a ojciec ma prawo widzieć je bez ograniczeń(...) z amerykańskiego tournee do spotkania nie doszło. Dlatego Michał nie miał dużych nadziei na kolejne widzenia... Ku jego zaskoczeniu była żona tym razem nie robiła trudności. Jak pisze "Twoje Imperium", zmiana...

 • Michał Wiśniewski: Jubileusz Ich Troje na trzeźwo

  Występem w Warszawie grupa Ich Troje zakończyła trasę z okazji 20-lecia. Michał Wiśniewski ze sceny zdradził, że dwuletni jubileusz przeżył na trzeźwo i nadal nie ma ochoty ulec pokusie.

 • Córka Michała Wiśniewskiego przeszła metamorfozę. Zobacz, jak wygląda Etiennette

  Córka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak - Etiennette - przeszła małą metamorfozę. Nastolatka zmieniła fryzurę, po czym na Instagramie pokazała, jak teraz wygląda.

Wideo na temat: michał wiśniewski zmiana
 • Nowy klip Wiśniewskiego już stał się pośmiewiskiem w internecie!

  Michał Wiśniewski niestrudzenie promuje swoją nową płytę. Wygląda na to, że sama zmiana fryzury i zdobyty dzięki temu rozgłos nie przyniosły zamierzonych efektów. Czy w poprawieniu wyników sprzedaży pomoże kolejny teledysk? Do sieci trafiło właśnie kolejne dzieło Wiśni pt. "Filiżanka". Kilkanaście godzin wystarczyło, aby Michał stał się nowym pośmiewiskiem internautów. Cały videoklip wygląda jak