• Informacje na temat:

  michał zakościelny

Artykuły na temat: michał zakościelny
 • Zakościelny walczy o honor

  ...rozdzielić i działać na własną rękę. Bronek (Maciej Zakościelny), spadkobierca sporego majątku, zostaje przydzielony do oddziału likwidacyjnego. Wykonuje wyroki na nazistowskich konfidentach. Jego(...) o uwolnienie swojej dziewczyny Leny z getta. Bracia Czesław i Michał (Jan Wieczorkowski i Kuba Wesołowski) zostają przydzieleni do wywiadu wojskowego. Nieoczekiwanie zaraz po wylądowaniu Władek zostaje...

 • Maciej Zakościelny: Doktor Zakościelny może pomóc

  Do swojej partnerki zawsze mówię: "doktor Zakościelny może pomóc" - żartuje aktor. Dzięki roli lekarza w popularnym serialu odkrył, jak ciekawy jest świat medycyny i systemu opieki zdrowotnej - poznał jego jasne i ciemne strony. Artysta podkreśla, że w ten sposób kwestia zdrowia otaczających go ludzi stała mu się znacznie bliższa.

 • M. Zakościelny: Trening przyszłego taty?

  W środku nocy robi zgłodniałej 7-latce kanapki, po Warszawie biega trzymając dziecko za rękę. Tatuś idealny? Być może... A na pewno Maciej Zakościelny ( serial "Kryminalni") - na planie komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj".

 • Maciej Zakościelny: Oświadczyny na planie "Strażaków"

  Maciej Zakościelny i Weronika Rosati zagrają główne role w nowym serialu TVP1 zatytułowanym "Strażacy". Aktorzy grający role strażaków przeszli szkolenie z zasad obsługi sprzętu gaśniczego w jednostce straży pożarnej. Zdjęcia do produkcji ruszyły 4 sierpnia, premiera planowana jest na wiosnę 2015 roku. W tym roku Jedynka wyemituje 90-minutowy odcinek pilotażowy.

 • Maciej Zakościelny na paralotni

  Po głównej roli Michała w filmie "Tylko mnie kochaj" Maciej Zakościelny znów zagra pierwsze skrzypce w kolejnej komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego. Jego Jan z "Dlaczego nie!", gdzie partnerować będzie mu Anna Cieślak ( "Masz na imię Justine" ), to typ o wiele bardziej lubiący ryzyko. Wśród jego hobby jest bowiem i latanie na paralotni, i nurkowanie, i inne ekstremalne sporty.

 • Michał Żebrowski w Wenecji

  Dwa filmy z udziałem Polaków - "Nightwatching" Petera Greenawaya, który kręcono między innymi we Wrocławiu i w którym zagrali znani polscy aktorzy, oraz rosyjska superprodukcja "1612" z Michałem Żebrowskim w jednej z ról - zostały w tym roku zakwalifikowane do konkursu festiwalu filmowego w Wenecji.

 • Maciej Zakościelny walczy z ogniem

  ..., zetknęli się również z "żywym" ogniem. Maciej Zakościelny, który jest znany z tego, że uwielbia adrenalinę i często sam wykonuje sceny kaskaderskie, tak podsumował spotkanie ze strażakami: - Odważni(...) nie można niczego oszukać, to zawód na serio. Wielki szacunek dla nich - podsumował Maciej Zakościelny. W serialu, obok Macieja Zakościelnego i Weroniki Rosati, zobaczymy także m.in. Jakuba...

 • "Strażacy": Zakościelny w nowym serialu TVP

  ...(w tej roli Maciej Zakościelny), który znajduje się na zakręcie swojego życia. Zostaje oskarżony o niesubordynację i tragiczny finał jednej z akcji gaśniczych. Dodatkowo jego narzeczona (Weronika(...)). Pomiędzy nimi zaczyna iskrzyć... W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Olafa Lubaszenko, Jakuba Wesołowskiego, Jacka Lenartowicza czy Michała Żurawskiego. Za scenariusz odpowiadają Karolina...

 • Plejada gwiazd w spocie akcji BohaterON

  Agnieszka Więdłocha, Magdalena Różczka, Katarzyna Bujakiewicz, Olga Bołądź, Karolina Gorczyca, Maciej Zakościelny, Antoni Pawlicki, Maciej Musiał i Michał Czernecki wystąpili w opublikowanym właśnie tegorocznym spocie promującej ogólnopolską akcję poświęconą krzewieniu pamięci o uczestnikach Powstania Warszawskiego.

 • "Diagnoza": Gwiazdy w nowym serialu TVN

  Maja Ostaszewska, Maciej Zakościelny, Adam Woronowicz, Magdalena Popławska, Sonia Bohosiewicz i Antoni Królikowski - to tylko niektóre z gwiazd, które wystąpią w serialu "Diagnoza". Jego akcja toczyć się będzie w Rybniku (Śląskie). Producenci poszukują statystów.

Zdjęcia na temat: michał zakościelny
Wideo na temat: michał zakościelny
 • "Diagnoza": Maciej Zakościelny o 2. sezonie

  Serialowy dr Michał Wolski zdradził nam, co czeka bohaterów w 2. sezonie "Diagnozy". „Romans między Anną i Michałem może być przy okazji, gdyby był osią fabuły, mielibyśmy komedię romantyczną, a ‘Diagnoza’ to przecież serial kryminalno-medyczny” – podsumował aktor.

 • "Diagnoza": Maciej Zakościelny zdradza sekrety 3. sezonu!

  życie Anny (Maja Ostaszewska) i Michała (Maciej Zakościelny) nie będzie układać się tak, jak planowali. Gdy dr Wolski dowie się, że jest bardzo poważnie chory, ich związek zostanie wystawiony na próbę. Czy Anna, pochłonięta rozwiązywaniem zagadki z przeszłości swojej i Artmana, będzie dla niego wsparciem?

 • "Diagnoza": Maciej Zakościelny w nowym serialu TVN

  opieką lekarzy, a szczególnie dr Michała Wolskiego (w tej roli Maciej Zakościelny), będzie próbowała odzyskać swoje życie. Czy dowie się, kim jest, kogo kocha, na czym jej zależy? - Za każdym razem(...)Maciej Zakościelny, czyli serialowy Marcin, opowiedział nam o swoich przygotowaniach do roli w nowym serialu TVN "Diagnoza". Czy aktor oglądał seriale medyczne? Na którym ze znanych medyków wzorował

Dyskusje na temat: michał zakościelny