• Informacje na temat:

  michał żebrowski drugie dziecko

Artykuły na temat: michał żebrowski drugie dziecko
 • Michał Żebrowski: Święta tylko na Podhalu

  Michał Żebrowski dobrze czuje się i w Warszawie, i pod Tatrami. Ale Bożego Narodzenia w stolicy sobie nie wyobraża!

 • Michał Żebrowski: Serial, boks i książki

  Widzowie pokochali Falkowicza, bo on niczego nie udaje. Michał Żebrowski, który gra ekscentrycznego lekarza w "Na dobre i na złe", opowiada, jak pracuje nad rolą i dlaczego nie chce, by rodzinę zajmowała jego artystyczna kariera. Zdradza też, z jakiego powodu boks i książki są dla niego ważne.

 • Michał Żebrowski: Zemdlałem na planie

  Jak co roku Michał Żebrowski święta spędzi w górach z rodziną, bo tylko tam może naprawdę odpocząć. A przyszły rok będzie pracowity. Może zacznie się od... odebrania statuetki Telekamery?

 • Żebrowski w Leśnej Górze

  Szowinista rządzi... Ale tylko w Leśnej Górze. Doktor Falkowicz (Michał Żebrowski) nie będzie jednoznaczną postacią.

 • Żebrowski chce mieć swój teatr

  Michałowi Żebrowskiemu zamarzył się własny teatr. Na warszawskiej Pradze w poradzieckiej kamienicy przy Targowej aktor chce stworzyć Centrum Sztuki Teatralnej.

 • Żebrowski i Bołądź: Trudny związek

  Film "Nad życie" opowiada prawdziwą historię. Historię bez happy endu. Agata Mróz, utalentowana siatkarka chora na białaczkę decyduje się odłożyć przeszczep, żeby urodzić dziecko. Dwa tygodnie po przeszczepie umiera na sepsę. Zostawia nowo narodzoną córkę i męża. W filmie role Agaty i jej męża Jacka zagrali Olga Bołądź i Michał Żebrowski.

 • Żebrowski i Bołądź: Nad życie

  ..., nie żyje... I że Lilianka ma miesiąc. Tak to zapamiętałam. Skończyłam szkołę, zajęłam się sprawami zawodowymi. Po dwóch latach to do mnie wróciło - jako poruszający, prawdziwy film. Michał Żebrowski(...). Skończyła się jednakże nie przegraną Agaty, bo tak jej śmierci traktować nie wolno. Ona wygrała! Ocaliła swoje największe marzenie - życie dziecka. Widzieliście się z rodziną Agaty? Michał Żebrowski...

 • "Inspiracje czerpiemy z jazzu"

  Miejski Klasyk to ekipa ze Słupska, którą tworzą: CBK (teksty), Jimson (teksty, muzyka) i Michał (muzyka, realizacja wokali, miks). Zespół może pochwalić się zajęciem 1. miejsca w konkursie "Polski Nielegal" MHH oraz zwycięstwem w konkursie audycji Wu-Doo Polskiego Radia Szczecin. Obydwa te sukcesy muzycy odnieśli w 2003 roku. Działają razem od maja 2003 roku i widać, że współpraca przynosi...

 • Zbigniew Zamachowski: Od razu zakochałem się w Shreku

  Jest absolwentem technikum ekonomicznego i szkoły muzycznej. W filmie debiutował w 1981 roku brawurową rolą w "Wielkiej majówce" Krzysztofa Rogulskiego. Jest aktorem, ale także kompozytorem muzyki do etiud filmowych oraz autorem muzyki i tekstów piosenek, które z wielkim powodzeniem wykonuje. Przy okazji polskiej premiery drugiej części "Shreka" ze Zbigniewem Zamachowskim rozmawiała Anna Kempys.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w kwietniu 2019

  .... Magdalena Cielecka, Andrzej Chyra, Michał Żebrowski, Dawid Podsiadło czy modelka Anja Rubik, która spotkała się z krytyką internautów. Słowa Ostaszewskiej były jednak jednym z najsilniejszych(...) swoim fanpage'u na Facebooku. Nietrudno się domyślić, że Stuhr nawiązał swoim wpisem do planu rozszerzenia programu, który w zaktualizowanej wersji zakładałby przeznaczenie 500 zł nie tylko na drugie...