• Informacje na temat:

  michał żebrowski zdjęcia

Artykuły na temat: michał żebrowski zdjęcia
 • Michał Żebrowski opublikował zdjęcie z żoną i… zakpił z Kingi Rusin!

  Michał Żebrowski (47 l.) w walentynkowym poście na Instagramie nawiązał do słynnego wpisu Kingi Rusin (48 l.).

 • Michał Żebrowski: Zemdlałem na planie

  Jak co roku Michał Żebrowski święta spędzi w górach z rodziną, bo tylko tam może naprawdę odpocząć. A przyszły rok będzie pracowity. Może zacznie się od... odebrania statuetki Telekamery?

 • Michał Żebrowski: Czego chciałby nauczyć synów?

  Michał Żebrowski (47 l.) to tata na medal...

 • Michał Żebrowski: Jestem góralem z Warszawy

  Święta to dla Michała Żebrowskiego czas refleksji. Patrzy, jak rosną dzieci i robi wszystko, by wierzyły w Mikołaja. Czekają go zdjęcia do słowackiego filmu, trzy premiery w Teatrze 6.piętro, rozstrzygnięcie Telekamer oraz kolejne spotkania z doktorem Falkowiczem w serialu "Na dobre i na złe".

 • Michał Żebrowski ma powody do radości! Tak szczęśliwy nie był dawno!

  Dużo się u nich dzieje. Urodziny – jedne, drugie... A trochę później – narodziny! Michał Żebrowski z żoną Olą już nie mogą doczekać się tych zmian w swoim życiu.

 • Michał Żebrowski "pozamykany na tysiąc kluczy"

  "Widać było, że ten człowiek jest pozamykany na tysiąc kluczy" - charakteryzuje Michała Żebrowskiego znana dziennikarka Krystyna Pytlakowska, specjalizująca się w wywiadach z gwiazdami. O swoich rozmówcach opowiada w nowej książce "Więcej grzechów nie pamiętam".

 • "Wiedźmin": Michał Żebrowski będzie dubbingował Geralta!

  Na to czekali polscy fani: Michał Żebrowski ponownie w roli Geralta w "Wiedźminie"! Tym razem jako jego głos w polskiej wersji dubbingu.

 • Nowa rola Ewy Błaszczyk

  Ewa Błaszczyk zagrała jedną z głównych ról w familijnym filmie "Za niebieskimi drzwiami" w reżyserii Mariusza Paleja. To ekranizacja nagradzanej powieści Marcina Szczygielskiego. Film opowiada historię 11-letniego Łukasza (Kowalczyk), którego matka po tragicznym wypadku samochodowym zapada w śpiączkę.

 • Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska spodziewają się dziecka

  Aleksandra i Michał Żebrowscy tworzą bardzo udaną i harmonijną parę mimo dużej różnicy wieku. Co więcej, małżeństwo nie wylewa swoich żali na łamach prasy. Swoje życie prywatne chętnie natomiast pokazują na Instagramie i kanale Youtube. Piękne fotografie Aleksandry świetnie dokumentują ich rodzinną sielankę. Para wychowuje już dwójkę synów: 9-letniego Franciszka i 6-letniego Henryka...

 • Znany rosyjski aktor ścigany za terroryzm

  Władze Ukrainy wszczęły śledztwo wobec znanego rosyjskiego aktora Michaiła Poreczenkowa, którego podejrzewają o terroryzm. Aktora widać w krótkim nagraniu, na którym strzela z karabinu maszynowego w kierunku pozycji ukraińskich wojsk na lotnisku w Doniecku.

Zdjęcia na temat: michał żebrowski zdjęcia
Wideo na temat: michał żebrowski zdjęcia
 • "Na dobre i na złe": Sikorka namiesza w Leśnej Górze

  wyrazistą postacią, co mnie cieszy. Czerpię olbrzymią radość z jej odkrywania. Wątki z udziałem Hani są bardzo ciekawie pisane, jest trochę konfliktów. Ma zatarg z Falkowiczem (Michał Żebrowski – przyp(...) się, że Michał gra kultową postać; widzowie przepadają za osobowością Falkowicza i jego żartami. To nasze pierwsze zawodowe spotkanie; cieszę się, że razem pracujemy. Czy spotkałaś już na planie

 • Nad życie

  Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko,...

 • Tajemnica Westerplatte

  Tajemnica Westerplatte - to film patriotyczny! To polska megaprodukcja, która przedstawi pierwszą bitwę drugiej wojny światowej - bohaterską walkę polskich żołnierzy broniących Wojskowej Składnicy Tranzytowej na Westerplatte przed hitlerowskim najeźdźcą.

Dyskusje na temat: michał żebrowski zdjęcia