• Informacje na temat:

  michał zieliński aktor żona

Artykuły na temat: michał zieliński aktor żona
 • "Na Wspólnej": Romansowała ze znanymi aktorami... Dziś znów jest do wzięcia!

  ..., którzy stracili dla niej głowę, są m.in. doskonale wszystkim znani aktorzy - Borys Szyc, Jan Wieczorkowski, Andrzej Zieliński - i stylista Sławek Blaszewski, któremu uciekła sprzed ołtarza. Przed laty(...) także dołączył do grona aktorów tej sceny. Zagrali nawet razem w sztuce "Bambini di Praga", w której występował również Andrzej Zieliński, czyli niezapomniany doktor Pawica z serialu "Na dobre i na...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • "Na noże": Nowy serial TVN już jesienią

  ...na kulinarny szczyt? Jak pozostając wiernym sobie odnieść sukces w piekielnej branży kulinarnej? W głównej roli wystąpi Wojciech Zieliński, a towarzyszyć mu będą m.in.: Weronika Książkiewicz...

 • W sidłach "seksualnej agresorki"

  - Zazwyczaj grałem złych chłopców, bijących innych po głowach... Dlatego ucieszyłem się, gdy mogłem wcielić się w... dentystę w historii o miłości - mówi aktor Wojciech Zieliński, który wystąpił w głównej roli w "Huśtawce" Tomasza Lewkowicza. Film trafi do kin 17 września.

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ...spotkanie. Aktor ma pretensje do przyjaciela, że nie powiedział mu o skrótach w filmie. odc. 3360 Nowy pomysł Daniela spędza Monice sen z powiek. Jej zdaniem stan zdrowia chłopaka jest na tyle zły, że(...) z Anetą zbliża sie wielkimi krokami, Darek nadal nie może zapomnieć o Kasi. Tymczasem jego przyszła żona z pietyzmem wybiera suknię ślubną. Widać, iż nie może doczekać się, kiedy zabiją weselne dzwony...

 • Stenka żoną Łukaszewicza

  Ekipa serialu "1920 Biało-Czerwone" przeniosła się z pól bitewnych wojny polsko-bolszewickiej do urokliwego dworku w Turowej Woli. Właśnie tu Andrzej Wajda realizował "Pana Tadeusza" a Zbigniew Kuźmiński "Nad Niemnem".

 • Wiosenna ramówka 2020: Kto wygra bitwę na seriale?

  ...w niebezpieczną grę. - Jego cechą nadrzędną jest uzależnianie się. Od substancji, ale też od skomplikowanych relacji - mówi o granej przez siebie postaci Michał Czernecki. Co ciekawe, reżyser zostawił aktorom dużo przestrzeni do improwizacji. Dotyczy to m.in. dialogów. Zdjęcia do serialu powstawały w Gdańsku, pokazując bohaterów w dwóch przestrzeniach czasowych, pod koniec lat 80. i współcześnie...

 • Ach, co to były za śluby!

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", Anna Czartoryska, czyli Paula z "Ciszy nad rozlewiskiem", Anna Guzik, czyli Żaneta z "Na Wspólnej"... Co je łączy? To aktorki, które w mijającym roku stanęły na ślubnym kobiercu! 2013 rok przejdzie do historii polskiego show-biznesu jako rok spektakularnych i szeroko komentowanych w prasie ślubów.

 • "Na dobre i na złe": 18 lat z serialem

  ...​Zdjęcia rentgenowskie wieszane do góry nogami, wybuchy śmiechu przy stawianiu diagnozy i przyjaźnie, które przetrwały do dziś. - Nikt nie przypuszczał, że serial będzie takim hitem - mówią nam aktorzy.

 • Wielki Test o Telewizji: Znamy zwycięzców

  Katarzyna Pakosińska i Bohdan Łazuka zostali zwycięzcami Wielkiego Testu o Telewizji pokonując w finale duet Katarzyna Zielińska - Maciej Kurzajewski. W zabawie TVP wzięła udział rekordowa liczba 110 tysięcy internautów, którzy głosowali na specjalnej stronie INTERIA.PL.