• Informacje na temat:

  michał zieliński i katarzyna zielińska

Artykuły na temat: michał zieliński i katarzyna zielińska
 • Michał Piróg wyznał, dlaczego nie ma chłopaka

  Do nietypowego zwierzenia skłoniła tancerza Katarzyna Zielińska. Aktorka od kilku dni na swoim Instagramie niestrudzenie nakłania fanów do tego, by przeczekali pandemię w domowym zaciszu. Jej ostatni wpis skomentował m.in. Michał Piróg. I wyznał jej miłość.

 • Krupa odpadła, Zielińska najlepsza

  Marta Krupa - siostra modelki Joanny Krupy - tylko raz wystąpiła w 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Mimo dobrych ocen od jury, widzowie zdecydowali o jej odpadnięciu z programu. Najwięcej głosów telewidzów zdobyli: Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak.

 • Kolejna gwiazda w nowej edycji show

  Już niebawem kolejna piękna polska aktorka sprawdzi się na parkiecie. TVN potwierdził, że Katarzyna Zielińska weźmie udział w 13. edycji "Tańca z gwiazdami".

 • Bez niespodzianek. Bez Wendzikowskiej

  Anna Wendzikowska pożegnała się z "Tańcem z gwiazdami". Dziennikarka przegrała bezpośrednią rywalizację o pozostanie w programie z Aleksandrą Kisio. Najlepsi na parkiecie okazali się Kacper Kuszewski oraz Katarzyna Zielińska.

 • Ach, co to były za śluby!

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", Anna Czartoryska, czyli Paula z "Ciszy nad rozlewiskiem", Anna Guzik, czyli Żaneta z "Na Wspólnej"... Co je łączy? To aktorki, które w mijającym roku stanęły na ślubnym kobiercu! 2013 rok przejdzie do historii polskiego show-biznesu jako rok spektakularnych i szeroko komentowanych w prasie ślubów.

 • Odpadła, choć nie upadła

  Mimo świetnego występu Katarzyna Pakosińska pożegnała się z "Tańcem z gwiazdami". O wiele niższą notę od jury otrzymała Weronika Marczuk, której podczas tańca przydarzył się upadek, jednak widzowie wskazali właśnie na Pakosińską. Najlepszy na parkiecie był znowu Kacper Kuszewski.

 • Holland wraca do teatru

  ..., Beata Wnęk-Malec, Ewa Wyszomirska, Teresa Zielińska, Mirosław Bednarek, Andrzej Czernik, Jacek Dzisiewicz, Andrzej Jakubczyk, Norbert Kaczorowski, Waldemar Kotas, Zdzisław Łęcki, Leszek Malec, Grzegorz Minkiewicz, Maciej Namysło, Łukasz Szmidt (gościnnie), Michał Świtała, Krzysztof Wrona, Bogdan Zieliński, Przemysław Czernik. Autorką scenografii jest Magdalena Maciejewska, kostiumów - Katarzyna...

 • Gwiazdy w "Kocham Cię, Polsko!"

  Nowe odcinki "Kocham Cie, Polsko!" reklamowane są poprzez zabawne scenki nawiązujące do kultowych filmów i seriali . Katarzyna Zielińska, Marzena Rogalska i Maciej Kurzajewski sparodiowali takie(...) reklamówek panowała atmosfera zabawy, ale trudno się dziwić - podczas nagrań "Kocham Cie, Polsko!" również wszyscy dobrze się bawią. Katarzyna Zielińska i Marzena Rogalska, które są kapitanami drużyn...

 • Stefana Pawłowskiego mobilizuje trema

  ...mogę swobodnie chodzić po ulicach. Gra pan u boku znakomitych aktorów, takich jak Joanna Kulig, Andrzej Zieliński oraz Katarzyna Zielińska. Jak pracuje się w takiej ekipie? - Wielką przyjemnością(...) jako aktor, który po raz pierwszy gra główną rolę w serialu? - Czułem i nadal ją czuję, ale to pozytywna trema, taka, która mobilizuje, a nie paraliżuje. Joanna Kulig usłyszała od Michała...

 • Kuszewski wygra "Taniec z gwiazdami"!

  ...ciała". Katarzyna Zielińska zajęła trzecie miejsce w zabawie INTERIA.PL, gromadząc 23% wszystkich głosów. - Z jednej strony jestem zachwycona twoim tańcem, po raz pierwszy tak się rozluźniłaś - oceniała(...) w końcu... dała Zielińskiej aż 9 punktów. Zobacz wyniki ankiety INTERIA.PL! Najmniej szans na zwycięstwo w programie nasi czytelnicy dają Michałowi Szpakowi (9%) i Weronice Marczuk (6%). Jurorzy nie...