• Informacje na temat:

  michał żurawski jego małżeństwo

Artykuły na temat: michał żurawski jego małżeństwo
 • Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski: Marzy im się kolejne dziecko?

  Małżeństwo Michała Żurawskiego (37 l.) zawisło na włosku, gdy alkohol zaczął rządzić jego życiem. W porę zdołał się opamiętać!

 • Małaszyński wplątany w aferę

  Magdalena Walach i Paweł Małaszyński nie mają co liczyć na spokojne życie rodzinne. W drugiej serii serial u "Twarzą w twarz" ich bohaterowie, teraz już jako małżeństwo z pięcioletnim synem, zostaną wciągnięci w diamentową aferę.

 • Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski są już ze sobą ponad 10 lat!

  ...plotkowano, że rozbiła rodzinę, udało jej się nawiązać pozytywną relację z byłą partnerką Michała Żurawskiego, a także jego synem. Aktorska para dość nieoczekiwanie zdecydowała się także na ślub(...)Romę Gąsiorowską (39 l.) i Michała Żurawskiego (40 l.) nie połączyła miłość od pierwszego wejrzenia. Wprawdzie kiedy się poznali, poczuli, że coś ich do siebie przyciąga, jednak oboje się tego...

 • Co z serialem "1920. Wojna i miłość"?

  Podczas gdy telewizyjna Jedynka przypomina serial historyczno-przygodowy "1920. Wojna i miłość", z wojną bolszewicką w tle, trwają przygotowania do powstania jego drugiej serii. Na jakim są one etapie? - zapytaliśmy producentkę Monikę Jóźwik.

 • Michał Żurawski szczerze o zarobkach!

  Michał Żurawski (38 l.) nie jest zadowolony, że jego żona Roma Gąsiorowska (36 l.) zarabia mniej niż on.

 • Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski: Rozstaliśmy się. Mieszkamy osobno!

  Autopromocyjny wywiad z Romą Gąsiorowską (35 l.) i Michałem Żurawskim (37 l.), parą znaną z reklamy sieci komórkowej, zaczyna się zaskakująco!

 • ​"Przyjaciółki": Roma Gąsiorowska wierzy, że nigdy nie przestanie kochać męża...

  Roma Gąsiorowska, czyli Wika Malewska z "Przyjaciółek", nie kryje, że zanim związała się z Michałem Żurawskim, czyli Piotrem Marczakiem z "Drugiej szansy", nie miała szczęścia do mężczyzn. - Spotykałam wcześniej niewłaściwych facetów - mówi.

 • "Sama słodycz": Roma Gąsiorowska wychowała się bez ojca i dlatego...

  Aktorka Roma Gąsiorowska, czyli Marta z "Samej słodyczy", jest drugą żoną Michała Żurawskiego. Bardzo zależy jej na tym, by jego syn z pierwszego małżeństwa wychował się w dwóch, pełnych ciepła domach.

 • Czy będzie ciąg dalszy serialu “Wojna i miłość"?

  Podczas gdy "Jedynka" przypomina hitowy serial historyczno-przygodowy "1920. Wojna i miłość" z wojną bolszewicką w tle, trwają przygotowania do powstania jego drugiej serii. Na jakim są one etapie? - zapytaliśmy producentkę Monikę Jóźwik.

 • Roma Gąsiorowska: Pachtworkowe szczęście aktorki!

  ...było łatwo Droga do urzeczywistnienia tej wizji nie była prosta. Musiało minąć sporo czasu, by zrozumiała, że aktor Michał Żurawski (36 l.), którego poznała na początku swojej pracy w teatrze TR, to(...) obiecywała sobie, że nie zwiąże się z aktorem, dla Michała porzuciła tę zasadę. I to ona zaproponowała małżeństwo. - Michał to poważnie myślący facet, który jest w stanie być ze mną na zawsze. Pokonywał...