• Informacje na temat:

  michalczewski basia

Artykuły na temat: michalczewski basia
 • Basia Michalczewska w śmiałej kreacji. Biust na wierzchu!

  Basia Michalczewska (38 l.) wraz z Dariuszem Michalczewskim pojawili się na odbywającej w Gdańsku wystawie dóbr i usług luksusowych. Żona boksera pozowała z Katarzyną Lapp-Hetman, małżonką milionera Francisa Lappa, który od ponad 20 lat zarządza firmą budującą jachty.

 • "On i Ona": Hakiel i Cichopek

  W świątecznym odcinku programu "On i Ona" zobaczymy: Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela.

 • Dariusz Michalczewski ma powód do świętowania. Jego żona urodziła!

  Spełniło się wielkie marzenie Dariusza Michalczewski (46 l.). Bokser w końcu został ojcem upragnionej córeczki!

 • 2,5 mln dla Ibisza

  W minioną niedzielę telewizja Polsat wyemitowała swój nowy program rozrywkowy "On i ona", w którym znane gwiazdy opowiadają o swoich związkach.

 • Żona atakuje Michalczewskiego: Przez 10 lat wspólnego życia raz zrobił mi herbatę

  Para poznała się kilka lat temu na siłowni, której właścicielem jest Darek. Basia szybko wpadła mu w oko, jednak musiało upłynąć trochę czasu, nim pozwoliła się "zdobyć". Później poszło jak z płatka(...), gdy Basia była już w czwartym miesiącu ciąży. Jak wyznaje na łamach magazynu "Pani", Darek zaczął znikać z domu tuż po urodzeniu syna i gdyby nie jej rodzice, nie poradziłaby sobie ze wszystkim. "Nagle...

 • Doda, Santor i... Cichopek

  Wiemy już, co wiosną zaoferują swoim widzom TVN oraz TVP. A Polsat? Stacja proponuje m.in. nowe muzyczne show "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us" oraz nowy serial "Hotel 52". Konferencja prasowa, prezentująca wiosenną ramówkę Polsatu, odbyła się w czwartek, 18 lutego, w warszawskim klubie Platinium.

 • Michalczewski zoperuje się dla żony

  ...konieczność" - tłumaczy Michalczewski "Super Expressowi". Najważniejszy powód jest jednak inny: to nalegania żony, która martwi się o zdrowie ukochanego Darka, ale też dba o swój własny interes. Okazuje się bowiem, że przez uszkodzenia Darek strasznie... chrapie. Basia ma już tego podobno dosyć. Tiger nie ukrywa, że boi się operacji. Ale czego się nie robi dla żony...

 • Czas na wielkie show!

  Wielkie powroty i gorące nowości. Każda z dużych stacji przygotowała na nadchodzącą wiosnę wielkie widowiska telewizyjne. To może być naprawdę emocjonujący sezon.

 • Michalczewski o spotkaniu z Shakirą

  Shakira od niedzieli (10 czerwca) przebywa w Polsce, gdzie kibicuje swojemu ukochanemu Gerardowi. Jednym ze szczęśliwców, który miał okazję spotkać się z kolumbijską gwiazdą, był Dariusz Michalczewski.

 • Doda i Cichopek w nowym show!

  Irena Santor, Doda oraz Tomasz Karolak znaleźli się w jury nowego muzycznego show Polsatu "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us". Program, który zadebiutuje na antenie 13 marca, poprowadzą Katarzyna Cichopek i Maryjusz Kałamaga z kabaretu Łowcy B.

Zdjęcia na temat: michalczewski basia
Wideo na temat: michalczewski basia
 • Dzień dobry, kocham cię

  Szymon (Aleksy Komorowski) pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego, zarówno pacjentki, jaki i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest młoda pielęgniarka Pati (Olga Frycz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach, Basia (Barbara Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada - i to dosłownie - na ulicy. Seria...

 • Sierpniowe niebo. 63 dni chwały

  Zrealizowana w nowatorski sposób, wielowątkowa i poruszająca opowieść sięgająca czasów lata 1944 roku. "Sierpniowe niebo. 63 dni chwały" w reżyserii Irka Dobrowolskiego - zdobywcy 8 nagród na polskich i międzynarodowych festiwalach za głośnego "Portrecistę" - jest hołdem złożonym młodym Polakom walczącym w Powstaniu Warszawskim. W filmie, obok aktorów zawodowych, zagrali "Wilku" (Robert Darkowski) oraz "Bilon" (Maciej Bilka), raperzy znani z popularnej grupy hip-hopowej Hemp Gru. Pracownicy...