• Informacje na temat:

  michelle lee aktorka

Artykuły na temat: michelle lee aktorka
 • Michelle Yeoh: Aktorka i producent

  Już za kilka tygodni rozpocznie produkcja najnowszego filmu z udziełem Michelle Yeoh ( "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ) i Bena Chaplina ( "Cienka czerwona linia" ). Zdjęcia kręcone będą w Chinach i Tybecie, a Yeoh zadebiutuje tym obrazem jako producent i będzie to zarazem jej pierwsza rola od czasu występu w nagrodzonym Oscarami głośnym filmie Anga Lee.

 • Michelle Williams: Aktorka w trampkach

  Mimo dopiero 32 lat już trzy razy nominowana była do Oscara. Każdym kolejnym filmem Michelle Williams potwierdza jednak, że Hollywood to nie jej bajka. Z okazji kinowej premiery jej najnowszego obrazu - "Take This Waltz" - przypominamy jej najlepsze ekranowe kreacje.

 • Szlachcianka Michelle Yeoh

  Pochodząca z Malezji Michelle Yeoh, gwiazda przebojów "Jutro nie umiera nigdy" Rogera Spottiswoode'a i "Przyczajony tygrys, ukryty smok" Anga Lee, została w czwartek, 19 kwietnia, uhonorowana tytułem Datuk, będącym malezyjskim odpowiednikiem szlachectwa.

 • Wybitna rola Michelle Yeoh

  Michelle Yeoh znalazła się w centrum zainteresowania krytyków filmowych Nowego Jorku. Wszystko za sprawą roli w najnowszym filmie Luca Bessona.

 • Nowe plany Michelle Yeoh

  Informowaliśmy niedawno, że pochodząca z Malezji aktorka, znana przede wszystkim ze swej roli 'dziewczyny Bonda' w "Jutro nie umiera nigdy" i w najnowszym filmie Anga Lee - "Przyczajony tygrys, ukryty smok", zagra w realizowanych kontynuacjach "Matrixa". Miała zastąpić na planie inną gwiazdę sztuk walki - Jeta Li. Niestety ostatnio aktorka poinformowała, że nie zagra w sequelach.

 • Michelle Pfeiffer w filmie Luka Bessona

  Robert De Niro, Tommy Lee Jones oraz Michelle Pfeiffer to amerykańskie gwiazdy, które zagrają w filmie "Malavita" Luca Bessona. Nowa produkcja jest czarną komedią o rodzinie gangsterskiej, która została objęta programem ochrony świadków.

 • Legia Honorowa dla Michelle Yeoh

  Malezyjsko-chińska aktorka Michelle Yeoh, jedna z największych gwiazd filmowych Azji, otrzyma Legię Honorową - poinformowało we wtorek, 11 września, francuskie MSZ.

 • Krytycy nagradzają Anga Lee

  Jeden z faworytów tegorocznych nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej "Brokeback Mountain" Anga Lee był głównym zwycięzcą gali wręczenia Critics' Choice Awards, która odbyła się w poniedziałek, 9 stycznia. Film twórcy "Przyczajonego tygrysa, ukrytego smoka" zgarnął aż trzy wyróżnienia.

 • Dziewczyna Bonda w "Matrixie"

  Pochodząca z Malezji aktorka Michelle Yeoh zagra w przygotowywanych właśnie dwóch sequelach filmu "Matrix" braci Wachowskich. Michelle znana jest ze swego udziału w filmie o przygodach Jamesa Bonda - "Jutro nie umiera nigdy" Rogera Spottiswooda , w którym zagrała u boku Pierce Brosnana. Ostatnio wystąpiła w słynnym obrazie Anga Lee "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ("Crouching Tiger, Hidden...

 • Heath Ledger doczeka się filmu?

  Michelle Williams chce nakręcić bardzo osobisty film o swoim byłym chłopaku i ojcu jej dziecka - Heathie Ledgerze.