• Informacje na temat:

  michelle monaghan zdjęcia

Artykuły na temat: michelle monaghan zdjęcia
 • Michelle Monaghan wróci w "Mission: Impossible 6"

  Michelle Monaghan zagra w filmie "Mission: Impossible 6" - aktorka oraz reżyser Christopher McQuarrie potwierdzili w mediach społecznościowych. Będzie to trzeci występ Monaghan w serii filmów o Ethanie Huncie.

 • Nie wiadomo kogo zagra

  Billy Bob Thornton dołączył do obsady filmu "Eagle Eye" w reżyserii D.J.Caruso. Bohaterów filmu zagrają Shia LaBeouf i Michelle Monaghan.

 • Rosario Dawson agentką

  Rosario Dawson dołączyła do obsady obrazu "Eagle Eye" w reżyserii D.J.Caruso. Bohaterów filmu zagrają Shia LaBeouf i Michelle Monaghan.

 • Sydney Pollack gra w filmie

  Sydney Pollack, wybitny hollywoodzki reżyser, twórca filmów "Tłumaczka" i Pożegnanie z Afryką", wystąpi w romantycznej komedii "Made of Honor". Główne role w obrazie grają Patrick Dempsey i Michelle Monaghan.

 • "Mission: Impossible 3" w lipcu

  Zdjęcia do trzeciej części filmu "Mission: Impossible" , z Tomem Cruise'em w roli głównej rozpoczną się 18 lipca we Włoszech - informują producenci. Potem ekipa przeniesie się do USA i Chin.

 • Morgan Freeman u Bena Afflecka

  Morgan Freemean ( "Człowiek- Pies" ) zdecydował się na wzięcie udziału w filmie "Gone, Baby Gone" w reżyserii Bena Afflecka ( "Pearl Harbor" ). Zdjęcia ruszają już w najbliższy poniedziałek, 29 maja, a kręcone będą u wybrzeży Bostonu.

 • Tom Cruise rozpoczął misję

  ..., Laurence Fishburne, Keri Russell, Jonathan Rhys Meyers, Michelle Monaghan, Philip Seymour Hoffman i Maggie Q. "Mission: Impossible 3" ma zadebiutować na ekranach światowych kin 5 maja 2006 roku.(...) Placu św. Piotra i obok fontanny di Trevi. Potem ekipa przeniesie się w inne rejony Europy, zdjęcia do opowieści powstawać będą także w Azji i Stanach Zjednoczonych. Nad pełnym akcji dreszczowcem...

 • Debiut reżyserski Bena Afflecka

  ...jako aktor, Ed Harris natomiast wcieli się w postać jednego z policjantów. Do obsady dołączyli także Casey Affleck ( "American Pie 2" ) i Michelle Monaghan ( "Syriana" , "Mission Impossible 3" ). Ban(...) "Hollywoodland". Zdjęcia do filmu "Gone, Baby, Gone" ruszą w maju. Ekipa kręcić będzie w Bostonie, a realizacją od strony finansowej zajmie się studio Miramax Films.

 • McConaughey i Harrelson w "Detektywie"

  ...odpowiada Cary Joji Fukunaga, który wraz ze Scottem Stephensem, Matthew McConaugheym, Woodym Harrelsonem i Stevem Golinem pełni także obowiązki producenta wykonawczego. Zdjęcia zrealizowano w Luizjanie. W serialu grają także: Michelle Monaghan, Kevin Dunn, Tory Kittles, Michael Potts, Elizabeth Reaser, Shea Whigham, Clarke Peters, Jay O. Sanders oraz Lili Simmons. Premierowy odcinek "Detektywa...

 • Nie wiesz na co iść do kina?

  ...komedia "Moja dziewczyna wychodzi za mąż" z Patrickiem Dempseyem i Michelle Monaghan, w reżyserii Paula Weilanda. W filmie będziemy śledzić perypetie miłosne Toma, który nagle dowiaduje się, że jego(...). Gdy dzień zdjęciowy dobiegał końca, scenariusze były im odbierane i niszczone. Do internetu trafiały dwuznaczne informacje i zdjęcia - nawet zagorzali fani nie mogli oddzielić prawdy, od fałszu...