• Informacje na temat:

  michelle pfeiffer filmy

Artykuły na temat: michelle pfeiffer filmy
 • Michelle Pfeiffer nie chce walczyć z czasem

  Amerykańska aktorka Michelle Pfeiffer po swoich 55. urodzinach uznała, że nie będzie już ścigać się z upływającym czasem. Gwiazda kina bez obaw patrzy w lustro. "Już nie muszę wyglądać młodo. Teraz wystarczy, że będę wyglądała dobrze, jak na swój wiek" - mówi.

 • Trzy polskie filmy na festiwalu Sundance

  Birds", w którym Jennifer Aniston gra matkę zabitego w Iraku żołnierza, dramatowi "Where Is Kyra?" z Michelle Pfeiffer oraz "Beatriz at Dinner" z Salmą Hayek w reżyserii Miguela Artety. Festiwal(...) i A24. Festiwalem interesują się też Netflix i Amazon Studios. Według magazynu "Forbes" Amazon poprzez swój program Film Festival Stars jest skłonny oferować m.in. za wszystkie amerykańskie filmy...

 • Najlepsze świąteczne filmy

  ...jako Bruce'a Wayne'a i Michelle Pfeiffer w roli Seleny Kyle w filmie "Powrót Batmana" . Trzecie miejsce w tej kategorii zajął całus z komedii "To właśnie miłość" i Hugh Grant, całujący na scenie...

 • Rihanna w nowym "Człowieku z blizną"?

  Rihanna wyraziła zainteresowanie występem w najnowszej wersji "Człowieka z blizną". Piosenkarka miałaby się wcielić w postać graną w filmie Briana De Palmy przez Michelle Pfeiffer.

 • Światowe premiery na festiwalu w Toronto

  ...5 września rozpocznie się 27. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Toronto. W czasie trwania imprezy odbędą się światowe premiery wielu filmów. Widzowie po raz pierwszy zobaczą m.in. "Between Strangers", najnowszy obraz z gwiazdorskim udziałem Sophii Loren i Miry Sorvino, dramat "White Oleander", w którym główne role zagrały Robin Wright, Michelle Pfeiffer i Renee Zellwegger oraz głośny już obraz...

 • Filmowy lipiec w telewizji

  Każda z telewizji przygotowała na wakacje swoje propozycje. Patrzymy co dla swoich widzów szykuje Polsat. Stacja zapowiada, że lipiec będzie obfitował w filmy.

 • ​Rozpoczyna się 8. American Film Festival we Wrocławiu

  Projekcja komedii romantycznej "I tak cię kocham" Michaela Showaltera o miłości między Pakistańczykiem a białą dziewczyną, otworzy we wtorek wieczorem 8. American Film Festival we Wrocławiu. Zobaczymy na nim nowe filmy m.in. Darrena Aronofsky'ego, Alexandra Payne'a i Seana Bakera.

 • Wszystkie twarze Batmana

  ...1 kwietnia na ekranach polskich kin zadebiutuje superprodukcja "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości", która bije kasowe rekordy w amerykańskim box office. Z tej okazji przypominamy wcześniejsze filmy opowiadające o pierwszym z tytułowych bohaterów.

 • "Ojciec chrzestny" filmem wszech czasów

  Firma Zagat, zajmująca się rekomendowaniem swym klientom restauracji, hoteli, pól golfowych, salonów odnowy biologicznej, postanowiła nieco zmienić profil i zapytała swych użytkowników o... ulubione filmy.

 • Filmowe święta w telewizji

  Na świąteczne dni TVN przygotował dla widzów prawdziwą filmową ucztę. Będzie można zobaczyć m.in. takie filmy, jak: "To właśnie miłość", "Grinch: Świąt nie będzie", "Charlie i fabryka czekolady" oraz "Vabank".