• Informacje na temat:

  michelle rodriguez zdjęcia

Artykuły na temat: michelle rodriguez zdjęcia
 • Jennifer Lopez i Alex Rodriguez dostali list gratulacyjny od Baracka Obamy

  Zaręczyny Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza wzbudziły wiele emocji w świecie show-biznesu. To jedna z najpopularniejszych, najbardziej lubianych par w branży. Fani, jak i wiele sławnych znajomych, składało im gratulacje i życzenia. Do tego grona dołączył sam Barack Obama z żoną, którzy wysłali do narzeczonych list.

 • Robert De Niro u Rodrigueza?

  Serwis Bloody Disgusting zebrał interesujące informacje dotyczące "Machete" - najnowszego filmu akcji Roberta Rodrigueza ("Grindhouse").

 • Z "Lostów" na plan Camerona

  Michelle Rodriguez, jedna z bohaterek serial u "Lost" ("Zagubieni"), pojawi się na planie nowej futurystycznej superprodukcji Jamesa Camerona "Avatar". Obraz trafi do kin latem 2009 roku.

 • Ben Kingsley w krainie wampirów

  Ben Kingsley ( "Sexy Beast" ), Will Sanderson ( "Męska rzecz" ) i Michelle Rodriguez ( "Resident Evil" ) dołączą do obsady filmowej adaptacji kultowej gry "BloodRayne". Tytułową bohaterkę, w połowie kobietę, a w połowie żądnego krwi wampira, zagra Kristanna Loken ( "Terminator 3: Bunt maszyn" ).

 • Olivier Martinez w "S.W.A.T."

  Olivier Martinez ("Before Night Falls", "Niewierna" ) dołączy do Samuela L. Jacksona, Colina Farrella, Jeremy'ego Rennera i Michelle Rodriguez w przygotowywanej przez studio Columbia Pictures filmowej wersji słynnego serial u lat 70., "S.W.A.T.". Aktor wcieli się w pełnym akcji obrazie w niebezpieczego przestępcę.

 • Kiedy w kinach "Sin City 2"?

  Studio Dimension Film ujawniło datę premiery sequela "Sin City". Kontynuacja hitu Roberta Rodrigueza i Franka Millera wejdzie na ekrany amerykańskich kin 4 października 2013 roku.

 • Najbardziej seksowne sceny

  Widzowie brytyjskiej stacji telewizyjnej Channel Four wybrali 100 najbardziej seksownych ujęć w historii kina i telewizji. Całą silną konkurencję pokonała scena z filmu "Dr No" (1962), w której Honey Ryder (Ursula Andress) wynurzała się z wody w białym bikini. Drugie miejsce przypadło igraszkom Sary Michelle Gellar i Selmy Blair ze zrealizowanej w 1999 roku "Szkoły uwodzenia".

 • John Stockwell wyreżyseruje Brosnana

  ...), opowieścią o plażowych siatkarkach, w której zagrały Michelle Rodriguez ( "Resident Evil" ) i Kate Bosworth ( "Żyć szybko, umierać młodo" ) Ostatnio do prac nad nową wersją scenariusza obrazu "After the Sunset" wytwórnia New Line Cinema zaprosiła Craiga Rosenberga ("Hotel de Love"). Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się w październiku.

 • Charlize Theron w "Szybkich i wściekłych 8"

  Zdjęcia do produkcji ruszyły 14 marca. Będą powstawać w USA (głównie Nowy Jork), Rosji, Islandii i na Kubie. W obsadzie oprócz Theron na pewno znajdą się Vin Diesel, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Ludacris, Tyrese Gibson i Jason Statham. Premierę "ósemki" zaplanowano na 14 kwietnia 2017 roku. Za reżyserię obrazu odpowiedzialny jest F. Gary Gray. Wytwórnia Universal została bowiem...

 • Trzy sequele "Avatara"?

  ...powiedzieć o stanie naszego świata i my musimy to zrobić. Właśnie w ten sposób, przez rozrywkę'' - dodał Cameron. Pierwszy sequel ma trafić do kin w 2014 roku. Aktorka Michelle Rodriguez, która wystąpiła(...) Rodriguez. Film został wykonany w dwóch technikach: tradycyjnej 2D i zupełnie nowej technice 3D. Zdjęcia do filmu zostały wykonane w 2007 roku, natomiast na postprodukcję przeznaczono dwa lata. Szacowany...