• Informacje na temat:

  michelle wie

Artykuły na temat: michelle wie
 • Michelle Obama bohaterką dokumentu

  ..."Zastanawiam się nad tym, co chcę teraz robić. Na czym mi zależy. Potrzeba czasu na to, by rozgryźć, co to oznacza" - mówi o powrocie do "normalnego" życia po prezydenturze męża Michelle Obama w zapowiedzi filmu dokumentalnego "Becoming". Film będzie można zobaczyć na Netfliksie od 6 maja.

 • Michelle Williams: Aktorka w trampkach

  Mimo dopiero 32 lat już trzy razy nominowana była do Oscara. Każdym kolejnym filmem Michelle Williams potwierdza jednak, że Hollywood to nie jej bajka. Z okazji kinowej premiery jej najnowszego obrazu - "Take This Waltz" - przypominamy jej najlepsze ekranowe kreacje.

 • Michelle Williams w krainie czarów

  W latach 2004 - 2011 Michelle Williams występowała średnio w dwóch filmach rocznie. W 2012 r. kinomani mogli oglądać ją jedynie w dramacie "Take This Waltz", a w tym roku jej nazwisko pojawia się na afiszach wyłącznie w kontekście baśniowej produkcji "Oz Wielki i Potężny".

 • Jednooka Michelle Rodriguez

  Michelle Rodriguez to kolejna gwiazda "Maczeta zabija", która pojawiła się na promującym film teaserowym plakacie.

 • Michelle Yeoh na biegunie

  Michelle Yeoh, która ostatnio wystąpiła w filmie "Wyznania gejszy" w reżyserii Roba Marshalla, zamierza tym razem zagrać w filmie, do którego zdjęcia powstaną na biegunie północnym. Aktorka przyznaje, że film ten będzie największym z jej dotychczasowych wyzwań.

 • "Wiem, co mi sprawia przyjemność"

  Dla jednych jest wszechstronnie utalentowaną artystką, mającą szansę zrobić karierę na miarę Madonny, dla innych zaledwie wytworem sprawie działającej machiny promocyjnej. Faktem jest, że Beyonce Knowles od dzieciństwa przygotowywana była przez swego ojca i jednocześnie menedżera, Matthew Knowlesa, do roli wielkiej gwiazdy.

 • Destiny's Child: Solowy album Michelle Williams

  ..."Heart To Yours" - taki tytuł nosić będzie solowy album Michelle Williams, wokalistki Destiny's Child, który zadebiutuje na listach w kwietniu. Znajdzie się na nim piosenka, której tekst jest inspirowany wydarzeniami z Nowego Jorku, z 11 września ubiegłego roku.

 • Sarah Michelle Gellar: Robin Williams był dla mnie jak ojciec

  Sarah Michelle Gellar złożyła hołd nieżyjącemu Robinowi Williamsowi, nazywając go "ojcem, o którym zawsze marzyła". Rodzinna więź zrodziła się między młodą aktorką i hollywoodzkim gwiazdorem w trakcie realizacji, emitowanego przez stację CBS serialu "Przereklamowani".

 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.

 • "Avatar 2" pod wodą

  Aktorka Michelle Rodriguez zdradza, że film "Avatar 2" Jamesa Camerona zabierze widzów w niezwykle piękną podróż w głąb oceanu. Sequel "Avatara" trafi do kin dopiero w 2014 roku.

Zdjęcia na temat: michelle wie
Dyskusje na temat: michelle wie