• Informacje na temat:

  michelle yeoh

Artykuły na temat: michelle yeoh
 • Wybitna rola Michelle Yeoh

  Michelle Yeoh znalazła się w centrum zainteresowania krytyków filmowych Nowego Jorku. Wszystko za sprawą roli w najnowszym filmie Luca Bessona.

 • Szlachcianka Michelle Yeoh

  Pochodząca z Malezji Michelle Yeoh, gwiazda przebojów "Jutro nie umiera nigdy" Rogera Spottiswoode'a i "Przyczajony tygrys, ukryty smok" Anga Lee, została w czwartek, 19 kwietnia, uhonorowana tytułem Datuk, będącym malezyjskim odpowiednikiem szlachectwa.

 • Michelle Yeoh na biegunie

  Michelle Yeoh, która ostatnio wystąpiła w filmie "Wyznania gejszy" w reżyserii Roba Marshalla, zamierza tym razem zagrać w filmie, do którego zdjęcia powstaną na biegunie północnym. Aktorka przyznaje, że film ten będzie największym z jej dotychczasowych wyzwań.

 • Pożądana Michelle Yeoh

  Michelle Yeoh, bohaterka filmów "Jutro nie umiera nigdy" i "Przyczajony tygrys, ukryty smok" , otrzymała propozycję występu w dwóch wielkich hollywoodzkich produkcji. Aktorkę chcą zatrudnić realizatorzy trzeciej części przeboju "Mission: Impossible" oraz obrazu opowiadającego o młodości słynnego kanibala, doktora Hannibala Lectera.

 • Michelle Yeoh nie rezygnuje

  Michelle Yeoh ( "Projekt S" , "Jutro nie umiera nigdy" , "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ) nie zamierza w najbliższym czasie porzucić ról w pełnych akcji filmach, mimo iż przekroczyła właśnie czterdziesty rok życia. Pochodząca z Malezji aktorka obchodzi urodziny we wtorek, 6 sierpnia.

 • Nowe plany Michelle Yeoh

  Informowaliśmy niedawno, że pochodząca z Malezji aktorka, znana przede wszystkim ze swej roli 'dziewczyny Bonda' w "Jutro nie umiera nigdy" i w najnowszym filmie Anga Lee - "Przyczajony tygrys, ukryty smok", zagra w realizowanych kontynuacjach "Matrixa". Miała zastąpić na planie inną gwiazdę sztuk walki - Jeta Li. Niestety ostatnio aktorka poinformowała, że nie zagra w sequelach.

 • Legia Honorowa dla Michelle Yeoh

  Malezyjsko-chińska aktorka Michelle Yeoh, jedna z największych gwiazd filmowych Azji, otrzyma Legię Honorową - poinformowało we wtorek, 11 września, francuskie MSZ.

 • Michelle Yeoh: Robin Hood w spódnicy

  Michelle Yeoh, gwiazda filmu "Przyczajony tygrys, ukryty smok" , wystąpi w najnowszej produkcji Jingle Ma, znanego twórcy z Hongkongu. W filmie zatytułowanym "The Masked Crusader" aktorka pojawi się jako... kobiece wcielenie Robin Hooda.

 • Michelle Yeoh: Aktorka i producent

  Już za kilka tygodni rozpocznie produkcja najnowszego filmu z udziełem Michelle Yeoh ( "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ) i Bena Chaplina ( "Cienka czerwona linia" ). Zdjęcia kręcone będą w Chinach i Tybecie, a Yeoh zadebiutuje tym obrazem jako producent i będzie to zarazem jej pierwsza rola od czasu występu w nagrodzonym Oscarami głośnym filmie Anga Lee.

 • Była dziewczyna Bonda u Boyle'a

  Była dziewczyna Bonda Michelle Yeoh ( "Jutro nie umiera nigdy" , "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ) pojawi się w nowym thrillerze science-fiction "Sunshine", który wyreżyseruje Danny Boyle ("Trainspotting", "Niebiańska plaża" ).

Zdjęcia na temat: michelle yeoh
Wideo na temat: michelle yeoh
 • "Star Trek: Discovery": Kapitan Michelle Yeoh

  Premiera najnowszej odsłony "Star Treka" już w poniedziałek! Tymczasem na oficjalnym kanale serialu pojawiły się materiały zza kulis. W tym Michelle Yeoh opowiada o swojej postaci.