• Informacje na temat:

  mick jagger piosenkarz

Artykuły na temat: mick jagger piosenkarz
 • Mick Jagger rzucił partnerkę dla innej! Jest od niego młodsza o 45 lat!

  Mick Jagger (71 l.) zszokował wszystkich, gdy zaraz po tragicznej śmierci swojej partnerki, związał się z nową kobietą. Teraz wymienił ją na „młodszy model”.

 • Dawid Bowie był uzależniony od seksu?

  Czy słynny brytyjski wokalista David Bowie był seksualnym predatorem? Wydana właśnie książka zatytułowana "Bowie" rzuca więcej światła na życie intymne jednego z najważniejszych artystów w historii muzyki rozrywkowej.

 • Justin też projektuje!

  Podczas nowojorskiego tygodnia mody piosenkarz Justin Timberlake zaprezentował swoją kolekcję dla domu mody William Rast. Jak podkreśla, jego wielką inspiracją jest Sir Mick Jagger .

 • Mick Jagger śpiewa w sanskrycie

  Brytyjski wokalista Mick Jagger, współzałożyciel słynnej grupy Rolling Stones, zaśpiewał w sanskrycie w nagraniu do nowego albumu z udziałem indyjskiego muzyka Allaha Rakhy Rahmana - podał serwis BBC.

 • Mick Jagger szlachcicem

  Mick Jagger, frontman legendarnej angielskiej grupy The Rolling Stones, otrzymał w sobotę, 15 czerwca, tytuł szlachecki za wielki wkład w rozwój muzyki popularnej. Zarówno wokalista, jak i jego koledzy, byli tym faktem mocno zaskoczeni. Tytuł szlachecki dla Jaggera wzbudził w Anglii sporo kontrowersji.

 • Mick Jagger wyprodukuje film o Jamesie Brownie

  Firma wokalisty The Rolling Stones o nazwie Jagged Films współprodukuje film o Jamesie Brownie, legendarnym wokaliście funk i rhythm & bluesowym. "To wielki zaszczyt brać udział w takim projekcie" - powiedział Mick Jagger.

 • The Rolling Stones nie kończą

  Weteran estrady Mick Jagger zapowiedział, że jego legendarny zespół będzie nadal nagrywał płyty i koncertował.

 • Jagger producentem filmu o Jamesie Brownie

  Firma wokalisty The Rolling Stones - Jagged Films - współprodukuje film o Jamesie Brownie, legendarnym wokaliście funk i rhythm & bluesowym. "To wielki zaszczyt brać udział w takim projekcie" - powiedział Jagger.

 • Jagger i Margulies na planie

  Julianna Margulies, aktorka znana z serial u "Ostry dyżur", wokalista i lider zespołu The Rolling Stones Mick Jagger oraz hollywoodzcy gwiazdorzy Andy Garcia ("Nietykalni") i Jason Robards ("Magnolia" ) zagrają w dramacie George'a Hickenloopera "The Man From Elysian Fields". Zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym roku.

 • 70 portretów Micka Jaggera w Mediolanie

  70 fotograficznych portretów Micka Jaggera, wykonanych przez największych mistrzów w ciągu ostatnich 45 lat, można oglądać na wystawie w Mediolanie. Ekspozycja w galerii Spazio Forma w siedzibie Fundacji Fotografii otwarta będzie do 13 lutego.

Wideo na temat: mick jagger piosenkarz
 • O krok od sławy

  Piękny hołd złożony wokalistkom śpiewającym w chórkach największych gwiazd światowej sceny muzycznej. Miliony osób znają ich głosy, ale nikt nie zna ich imion. W swoim nowym, wciągającym filmie "O krok od sławy" (Oscar w kategorii: najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny), Morgan Neville - zdobywca wielu nagród za reżyserię - rzuca światło na prawdziwe historie chórzystek i chórzystow skrytych za sukcesami największych gwiazd muzyki 21. wieku. Triumfalny i jednocześnie chwytający za serce...

 • Sugar Man

  Laureat Nagrody Publiczności na festiwalach w Sundance, Nowym Jorku, Los Angeles, Melbourne. Uniwersalna i zaskakująca opowieść o potędze przypadku i roli szczęścia w ludzkim życiu. Ten trzymający w napięciu film przedstawia niewiarygodną, pełną niespodzianek, a do tego prawdziwą historię życia Sixto Rodrigueza, piosenkarza, któremu wróżono karierę większą niż Bobowi Dylanowi, a o którym... nikt nie słyszał. Pod koniec lat 60. w jednym z barów w Detroit dwóch uznanych producentów muzycznych...

 • Sen o Warszawie

  "Sen o Warszawie" w reżyserii Krzysztofa Magowskiego, to pierwszy pełnometrażowy film biograficzny o Czesławie Niemenie, piosenkarzu, kompozytorze i multiinstrumentaliście, ikonie polskiej muzyki rozrywkowej. Okazją do jego realizacji stała się 10. rocznica śmierci charyzmatycznego artysty, zmarłego w styczniu 2004 roku. W filmie wykorzystano wiele nieznanych dotąd materiałów archiwalnych, które rzucają nowe światło na życie Niemena. Opowiadają o nim barwnie członkowie jego rodziny,...