• Informacje na temat:

  mick jagger piosenkarz

Artykuły na temat: mick jagger piosenkarz
 • Mick Jagger śpiewa w sanskrycie

  Brytyjski wokalista Mick Jagger, współzałożyciel słynnej grupy Rolling Stones, zaśpiewał w sanskrycie w nagraniu do nowego albumu z udziałem indyjskiego muzyka Allaha Rakhy Rahmana - podał serwis BBC.

 • Mick Jagger szlachcicem

  Mick Jagger, frontman legendarnej angielskiej grupy The Rolling Stones, otrzymał w sobotę, 15 czerwca, tytuł szlachecki za wielki wkład w rozwój muzyki popularnej. Zarówno wokalista, jak i jego koledzy, byli tym faktem mocno zaskoczeni. Tytuł szlachecki dla Jaggera wzbudził w Anglii sporo kontrowersji.

 • Mick Jagger wyprodukuje film o Jamesie Brownie

  Firma wokalisty The Rolling Stones o nazwie Jagged Films współprodukuje film o Jamesie Brownie, legendarnym wokaliście funk i rhythm & bluesowym. "To wielki zaszczyt brać udział w takim projekcie" - powiedział Mick Jagger.

 • Harry Styles zagra Micka Jaggera?

  Jak donoszą źródła, Harry Styles, członek brytyjskiego zespołu One Direction wcieli się w rolę Micka Jaggera, słynnego wokalistę zespołu The Rolling Stones.

 • Jagger i Margulies na planie

  Julianna Margulies, aktorka znana z serial u "Ostry dyżur", wokalista i lider zespołu The Rolling Stones Mick Jagger oraz hollywoodzcy gwiazdorzy Andy Garcia ("Nietykalni") i Jason Robards ("Magnolia" ) zagrają w dramacie George'a Hickenloopera "The Man From Elysian Fields". Zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym roku.

 • Jagger producentem filmu o Jamesie Brownie

  Firma wokalisty The Rolling Stones - Jagged Films - współprodukuje film o Jamesie Brownie, legendarnym wokaliście funk i rhythm & bluesowym. "To wielki zaszczyt brać udział w takim projekcie" - powiedział Jagger.

 • 70 portretów Micka Jaggera w Mediolanie

  ...70 fotograficznych portretów Micka Jaggera, wykonanych przez największych mistrzów w ciągu ostatnich 45 lat, można oglądać na wystawie w Mediolanie. Ekspozycja w galerii Spazio Forma w siedzibie Fundacji Fotografii otwarta będzie do 13 lutego.

 • The Rolling Stones nie kończą

  Weteran estrady Mick Jagger zapowiedział, że jego legendarny zespół będzie nadal nagrywał płyty i koncertował.

 • Janusz Panasewicz: 6 momentów na 60. urodziny

  Niepokorna postać polskiej muzyki rockowej. Mick Jagger z Olecka. Posiadacz charyzmatycznego głosu, na swoim koncie ma wiele niezapomnianych tekstów przebojów, kilkadziesiąt płyt, setki (niekiedy kontrowersyjnych) występów i liczne wybryki. 18 stycznia lider Lady Pank świętuje sześćdziesiąte urodziny. Z tej okazji przypominamy sześć momentów zwrotnych z życia i kariery muzyka.

 • Robbie Williams: Talent na miarę Stonesów?

  Robbie Williams zdobył uznanie fanów jeszcze w czasach działalności w popularnym angielskim boysbandzie Take That. Dużo gorzej było jednak z opinią, jaką wokalista miał wśród kolegów z branży. Zmiany nastąpiły, kiedy Williams postawił na karierę solową. Piosenkarzem zachwycony jest nawet sam Mick Jagger z The Rolling Stones.