• Informacje na temat:

  mick jagger plotki

Artykuły na temat: mick jagger plotki
 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Mick Jagger wyprodukuje film o Jamesie Brownie

  Firma wokalisty The Rolling Stones o nazwie Jagged Films współprodukuje film o Jamesie Brownie, legendarnym wokaliście funk i rhythm & bluesowym. "To wielki zaszczyt brać udział w takim projekcie" - powiedział Mick Jagger.

 • Jagger producentem filmu o Jamesie Brownie

  Firma wokalisty The Rolling Stones - Jagged Films - współprodukuje film o Jamesie Brownie, legendarnym wokaliście funk i rhythm & bluesowym. "To wielki zaszczyt brać udział w takim projekcie" - powiedział Jagger.

 • Mick Jagger się żeni?

  Chodzą pogłoski, jakoby Mick Jagger, 63-letni wokalista The Rolling Stones, miał wkrótce stanąć na ślubnym kobiercu. Jego obecna partnerka, stylistka L'Wren Scott (39 l.) dała się ostatnio sfotografować z pierścionkiem, który ponoć jest zaręczynowym. Nową biżuterią Scott pochwaliła się Victorii Beckham, byłej wokalistce Spice Girls, na pokazie mody w Paryżu.

 • Mick Jagger: Trzeci ślub?

  63-letni Mick Jagger podgrzał pogłoski, że planuje swój trzeci ślub. Stylistka L'Wren Scott (39 l.), dziewczyna wokalisty The Rolling Stones, pokazała się z pierścionkiem, który podobno jest zaręczynowy.

 • Jagger się żeni?

  Od pewnego czasu pojawiają się pogłoski, że Mick Jagger, 63-letni lider The Rolling Stones, zamierza po raz trzeci zawrzeć związek małżeński. Jego dziewczyna, stylistka L'Wren Scott (40 l.), pojawiła się z pierścionkiem, który ponoć ma być zaręczynowym.

 • Kochliwa Jade Jagger

  Plotka rskie media donoszą, że Jade Jagger, córka wokalisty The Rolling Stones Micka Jaggera, związana z Danem Williamsem, potajemnie spotyka się z innym mężczyzną. W sierpniu pojawiły się informacje, że Jade spodziewa się z Williamsem dziecka.

 • O śmierci partnerki dowiedział się podczas obiadu

  Kolejne szczegóły dotyczące tragicznej śmierci partnerki Micka Jaggera z The Rolling Stones trafiły do mediów.

 • Jolie i Pitt: Fortuna za willę w Londynie

  "Whornes Place" - tak nazywa się nowa willa kupiona przez jedną z najpopularniejszych par Hollywood Angelinę Jolie i Brada Pitta w Richmond w zachodnim Londynie. Za nowy dom para zapłaciła 10 milionów funtów.

 • Nowa umowa The Rolling Stones

  Weterani rocka podpisali nową umowę wydawniczą z należącą do grupy Universal Music wytwórnią Polydor.

Wideo na temat: mick jagger plotki
 • O krok od sławy

  Piękny hołd złożony wokalistkom śpiewającym w chórkach największych gwiazd światowej sceny muzycznej. Miliony osób znają ich głosy, ale nikt nie zna ich imion. W swoim nowym, wciągającym filmie "O krok od sławy" (Oscar w kategorii: najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny), Morgan Neville - zdobywca wielu nagród za reżyserię - rzuca światło na prawdziwe historie chórzystek i chórzystow skrytych za sukcesami największych gwiazd muzyki 21. wieku. Triumfalny i jednocześnie chwytający za serce...

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.