• Informacje na temat:

  midge ure

Artykuły na temat: midge ure
 • Kolędowanie z "Glee"

  ...się serce Warto przypomnieć, że ostatni wspomniany utwór został napisany w 1984 r. przez Boba Geldofa i Midge Ure oraz wykonany przez ponad 40 największych artystów ówczesnej brytyjskiej sceny...

 • Steve Strange nie żyje. Lider Visage miał 55 lat

  W czwartek 12 lutego w szpitalu w kurorcie Szarm el-Szejk w Egipcie zmarł Steve Strange, wokalista ikony new romantic - grupy Visage.

 • Midge Ure w Etiopii

  Blisko 20 lat po pierwszym pobycie w Etiopii, Midge Ure zdecydował ponownie odwiedzić ten kraj. Były wokalista Ultravox był jednym z twórców piosenki "Do They Know It's Christmas?", z której dochód przeznaczono dla głodujących w Etiopii.

 • Honorowy doktor Midge Ure

  Charytatywna działalność Midge Ure'a przy akcjach Live Aid i Live 8 została doceniona przez władze Uniwersytetu Abertay ze szkockiego miasta Dundee. Jeszcze w tym roku były wokalista grupy Ultravox otrzyma tytuł doktora sztuk tej uczelni.

 • Midge Ure i Carrantouhill w Kongresowej

  Już wkrótce do warszawskiej Sali Kongresowej powinni się udać wszyscy zwolennicy celtyckich brzmień. 17 marca odbędzie się tam koncert grupy Carrantouhill, której towarzyszyć ma cała gromada gości. Gwiazdą wieczoru będzie Midge Ure, lider popularnego w latach 80. zespołu Ultravox.

 • Przewodnik rockowy: "Sensacyjny powrót" Midge Ure i Ultravox

  Są słowa nadużywane przez dziennikarzy. Co drugi film w programie telewizji jest kultowy, co trzeci artysta (niezależnie od płci) stał się już ikoną, a co czwarte wydarzenie zasługuje na miano sensacji. Efektem tego bełkotu jest coraz szybsze degradowanie znaczeniowej wartości owych słów lub inaczej pisząc, zobojętnienie na nie oglądaczy, czytaczy i słuchaczy.

 • Midge Ure, brytyjski muzyk i wokalista, członek legendarnej grupy Ultravox, ma zamiar zorganizować masowy charytatywny koncert, który mialby przypominać swym charakterem legendarną imprezę Live Aid.

 • Midge Ure zaśpiewa w Warszawie

  17 maja w warszawskim Klubie Progresja Music Zone wystąpi Midge Ure, kompozytor, frontman i wokalista zespołu Ultravox. Będzie to pierwszy "elektryczny" koncert Midge'a Ure'a wraz z zespołem w naszym kraju.

 • Ultravox nie reaktywują się

  Midge Ure, brytyjski muzyk i wokalista, członek legendarnej grupy Ultravox, przyznał, że ten słynny w latach 80. zespół nie ma zamiaru się reaktywować. Jak twierdzi, nadal istnieją zbyt duże różnice dotyczące kierunku, w jakim powinna pójść nowa muzyka Ultravox.

 • Band Aid III na rockowo?

  Midge Ure, muzyk współodpowiedzialny za pomysł charytatywnego przedsięwzięcia Band Aid, chciałby, aby trzecia wersja nagrania "Do They Know It's Christmas?" utrzymana była w bardziej rockowym stylu. Plejada brytyjskich gwiazd muzyki wejdzie do studia już w najbliższą w niedzielę, 14 listopada.